English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

klistata v kozichu psa meho byvaleho sefa

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

klistata v kozichu psa meho byvaleho sefa

ivanauska
27.05.14
17:13
Nereg.

IP: 213.195.205.*
Mela jsem první noční směnu v novem zaměstnání a po Návratů z ni se snažila usnout... .náhle jsem byla ve společnosti svých bývalých vedoucích z byvaleho zaměstnání, bylo to někde v přírodě v nějakém altanu, AC všichni vždy přísní, tady byli veseli a velice příjemní. Nicméně se ke mne stále tulil pes našeho ředitele, pak na mne skočil a když jsem ho pohradila, viděla jsem tu neuvěřitelnou spoustu klistat, která mel v sobe zakouslych. Psa jsem shodila a bylo po spánku... co to melo znamenat?
 
Dracizena
27.05.14
22:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ZDRAVÍM... Ivo...
bude lepší, když se na určitou dobu vzdálíš od lidí kteří Ti pijí krev..(štvou Tě, kritizují)...
Jde o Tvé aurické energie, které dnes potřebují klid...
Mnohým lidem se dnes vyvíjí aura a svým agresivním chováním svou auru si ničí... S nikým se nedohaduj, snaž se být v míru a klid a klid a jen si po svém sportuj... aura si od svého člověka žádá pohyb.
Mít intuici znamená, mít zdravou auru...
 
ivanauska
28.05.14
07:12
Nereg.

IP: 213.195.205.*
Moc děkuji, celkem mne to dost vydesilo a probudila jsem se pěkně zpocena.
jsem celkem dobře naladena novou práci, tak si dam vetsi pozor.
Ještě jednou děkuji, sny se mi totiž nezdavaji.
 
Nike.
28.05.14
19:07
Nereg.

IP: 37.48.35.*
ivanauska,
mám na to odlišný názor.

Pravděpodobně se to bývalých šéfů už netýká, jen posloužili jako personifikace někoho, koho ještě neznáš, nebo jen tak málo, že je podvědomí nemá tak zafixované. Čili jako herci.
Sotva to může znamenat, že Ti pijou kritici krev, když ten pes není Tvůj.
Co víc, pes představuje říši živočišnou-pudovou, tedy pudovou úroveň bytí. Což je něco, co bys u sebe stejně podporovat neměla, chceš-li se nazývat člověkem a nikoliv lidoopem. Čí je ten pes? Co dělá? Ještě ke všemu v altánu, jako by to nebylo klasické místo, kde se odehrávala milostná dobrodružství na různé úrovni. Za klíšťata si dosaď nepříjemné myšlenky, příp. až psychickou rozhozenost. Jestli je vztáhnout zase jen k němu, nebo by tam byla složitější interakce, to si bezpečně netroufám, ale na tom stejně tolik nezáleží, protože to je jen důsledek. Přesto to není důvod se nějak upozaďovat. Je tady ještě jeden význam, který kvůli tomuto nemůžu vynechat i proto, že jsi zmínila odchod ze zaměstnání a velmi přísné šéfy. Když se vyskytne ve snu šéf, upozorňuje Tě to na Tvou podřízenou pozici. Nikoliv ve smyslu doslovném jako pracovní postavení, ale jako výzvu k větší sebedůvěře, sebejistotě. A to jistě neplatí jen v práci.
Celkově však tento sen nevidím jako vyloženě negativní. Sama jsi napsala, že nakonec všichni hosti do altánku byli spíš milí, tak by to mohl být příslib příjemnější atmosféry. Bude to asi jen chtít vyvinout nějakou diplomatickou taktiku vůči někomu z nich, a nenechat si to kazit prožíváním něčeho, co za to ani nestojí.
 
ivanauska
04.06.14
20:36
Nereg.

IP: 213.195.205.*
Velice moc oběma děkuji, ikdyz jsem trosku tapala, dává mi vše smysl. Dekuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)