English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jeho nevysvětlitelné chování

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Jeho nevysvětlitelné chování

nevim546
14.12.14
21:51
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Ahoj, jedná se o mého snoubence. Někdy se chová vážně přinejmenším divně. Minule mi napsal, že ke mě nic necítí, že si se mnou jen pohrával, že ho už nebavím, že mě vůbec nemiluje a chce se rozejít. O hodinu později napsal, že mě strašně miluje a nemůže beze mě být. Nechápala jsem to vůbec. Před chvílí mi napsal, že se mnou chce být jen kamarád. Já mu napsala, že s ním jen tak kamarádit nedokážu, že ho moc miluju a že ani neví co dělá, že si neuvědomuje, jak mě tím zranuje a co mi tím dělá. Strašně jsem to obrečela. Co má dělat? Je tak strašně nevyzrálý a já přemýšlím vážně o rozchodu. Co dělat?
 
kelišová
15.12.14
05:36
Nereg.

IP: 213.129.130.*
Co dělat??Nechat pracovat čas, rozhodně příteli stále nedokazovat svou lásku,klidně se i rozčílit a pohádat se s ním, ať si uvědomí, že nejsi žádná onuce, se kterou je možno jen tak zametat!!Čas pak sám prozradí, jestli to má cenu nebo ne.
On neví, co chce a asi má pocit, že by chtěl prožít něco víc, bojí se, že se zavázal až moc a vymklo se mu to z ruky.Tím ale nechci říct, že Tě nemá rád.
 
Dracizena
15.12.14
13:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Některým chlapákům /věk nehraje roli/ dělá dobře, když ženu vidí plakat.
Někteří staví svůj vztah, kde probíhají láskyplně uplakané scény.
On Tě viditelně houpe. Zkus hrát také jeho komedii a vracej mu jeho průpovídky... že Tě nudí, že se porozhlédneš po jiném klukovi, že už Tě přestává bavit a pod. A buď se projeví jako normální rozumný partner a nebo je to hňup, který si chce dokazovat, že je někdo, když holka pro něj pláče...
 
Azazel
15.12.14
16:11
Nereg.

IP: 79.212.160.*
Nechapu o cem premyslis? Kdy uz te nechce, tak se nevnucuj. A ta SMS "že tě strašně miluje a nemůže beze tebe být. Byla asi pro jinou a on si jenom spletl cislo. Co chces od vola co si splete cislo. Jiny mamy maji taky hesky syny.
 
Dracizena
15.12.14
17:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Azael... máš pravdu...
 
Světla
19.12.14
11:53
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Chce poznat I jiné láskybojí se závazků.je to ještě nezralé děcko.

Světla
 
Světla
19.12.14
11:54
Nereg.

IP: 193.19.179.*
Pozor sklony u něj k histerii má rád drama. citové vydírání.

Světla
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Magická pečeť
Unikátní symbol, který vás posiluje v důležité životní rozhodnutí či mezní situaci. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)