English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Ovidius

Ustavičnými žněmi chudne pole.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

jedna a ta samá osoba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

jedna a ta samá osoba

Denca25
08.06.14
11:08
Reg. před 2016

Dobrý den. Chtěla by jsem se zeptat jaký má význam když se mi zdá pořád o jedné a té samé osobě? Jedná se o kamaráda, mě hodně blízkého. Sny jsou vždy pozitivní až teď ze včerejška na dnešek, se mi zdálo že stojím na louce kam jsem chodívala hodně jako malá a povídám si s ním o přívěšku který jsem mu dala. Potom si kus snu nepamatuji ale vím že se málem utopil v potoce ze kterého jsem ho vytáhla a skončilo to vše hádkou.
 
_Divna_
16.06.14
14:09
Reg. před 2016

Milá Deni. Může tento sen znamenat že cítíš něco víc ke svému kamarádovi Jak tak koukám po internetě, tak podobné sny se stávají několika lidem a ty jsi jedna z 15% :) Nic si z toho nedělej, podle mně na toho svého kamaráda před spaním myslíš a nevíš o tom. :) Končí to hádkou? Tak to by mohlo znamenat, že si ho nějak sjela pohledem a urazila ho bez toho aby jsi o tom věděla, nebo jedno z mála, že to je náhoda a něco se mu stalo i v té vodě :)
~Doufám, že jsem aspoň trochu pomohla~
Měj se hezky, Ahoj.
 
Nicolas
25.12.18
16:43
Nereg.

IP: 86.49.251.*
Ahoj, mě se to taky děje každý den se mu zdá o tí samí holce. Asi to je kvůli tomu že k ní něco cítím. Ale vrtá mi hlavou proč se mi každý den o ní zdá. 1 sen byl ten že jsme se držely za ruce moc si tich snů nepamatuju ale vím že jsme se na sebe furt koukaly atd. Další sen byl že jsem jí objel a řěkl jsem jí v pláči že jí miluji bylo toho spoustu. Prosím co to může znamenat.děkuju za odpověď😄& amp;amp;#128516;
 
Dracizena
26.12.18
23:09
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Denča a Nikolas... vaše sny vás upozorňují a ukazují člověka, který vám byl blízký v minulých životech...
 
Nina
25.05.19
17:10
Nereg.

IP: 86.61.216.*
Dobry den, uz nekolikaty den se mi zda o jedne a te same osobe, ale dnes sw mi zdálo, ze mi prisla zprava od známého te osoby, ze se neco stalo, ale ze me to vlastne uz nezajima, ze uz mi na te osobe nezalezi. Je pravda ze jsme se pohadaly a nemluvime spolu uz nejaky tyden, ale me.na te oaobe stale moc zalezi a pamatuji ai ze i v tom snu jswm odpovedela, ze to neni zadna pravda.. a cely den si a tím lamu hlavu, chtela jsem te osobe napsat jestli je v poradki, ze jswm mela zly sen, ale vim ze v tuhlw chvili sw to nehodi a ani by neodpovedela, ale treba taky ano... co si o tom mam myslet.
 
Katrina
03.03.20
23:17
Nereg.

IP: 193.165.97.*
Ahoj, pořád se mi zdá o kamaradovi. Dříve to bylo tak že se setkáváme držíme se za ruce a utíkame před někým a tohle se skoro opakovalo každý den. Teď že se dotíkame, obímame, líbeme... potřebuji vědět co to znamená prosím poraďte ... Děkuji
 
El
05.03.20
08:53
Nereg.

IP: 78.102.233.*
Sny o osobě, která je naživu, značí to, že ta osoba, nebo Vy vysíláte prosbu o kontakt a máte spolu cosi vyřešit. Pokud je alespoň jeden z vás ochotný se fyzicky s druhou osobou zkontaktovat, udělejte to a možná v nezávazném rozhovoru zjistíte, o co jde. Samozřejmě že neuděláte pitomost a nezačnete rozhovor tím, hele, furt se mi o Tobě zdá... .:)
 

El
05.03.20
08:53
Nereg.

IP: 78.102.233.*
Sny o osobě, která je naživu, značí to, že ta osoba, nebo Vy vysíláte prosbu o kontakt a máte spolu cosi vyřešit. Pokud je alespoň jeden z vás ochotný se fyzicky s druhou osobou zkontaktovat, udělejte to a možná v nezávazném rozhovoru zjistíte, o co jde. Samozřejmě že neuděláte pitomost a nezačnete rozhovor tím, hele, furt se mi o Tobě zdá... .:)
 
Naram
15.04.20
09:21
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Chtěl bych se zeptat dnes je to po druhé, co se mi zdá o té jedné osobě. První syn byl takový, že jsem se s tou osobou objímal a bylo to dost živé, příjemné a citlivé, jako láska nebo tak něco. No a dnes se mi zdál sen s tou stejnou osobou, jako v tom prvním snu. Jen akorát v tomhle snu jsme spolu chodili a já té osobě dával pusu na tvář a ta osoba dělala fotku, s tím jak jí dávám pusu na tvář. I jsem se s tou osobou procházel po městě. A v realitě je to tak, že spolu jedem autobusem do školy. A když jdu do školy, tak většinou ta osoba jde přede mnou a otáčí se na mě a napodobuje moje pohyby (chůzi). Dokonce i zčervená, když mě potká. Děkuju za odpověď.:)
 
ert
15.04.20
11:39
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Líbíš se jí a i ve snu se ti to snaží naznačit.Kdyby ti ta osoba byla nějak nepříjemná, určitě by tvůj mozek nevytvořil takový pěkný snový zážitek.
 
šunt
27.04.20
07:18
Nereg.

IP: 188.175.65.*
Osobě budeme říkat třeba Bum, je mi hodně blízká
Sen 1: byla jsem s Bum venku nebo u ní doma. Potom jsme šly ven a ona my šla ukázat jeji tajné místo. Tak jsme tam došly, sedly si a nějak jsme se chytly za ruce a naklonil k sobě. Bylo to moc příjemné a já se cítila dobře. Potom jsme odešly. Den na to jsem šla domů s jinou osobou(budeme jí říkat Šum) a ona něco říkala jenže já jí neposlouchala a pořád myslela na Bum. Potom jsme šly Já a Bum zase ven, tentokrát i se Šum. Bum Šum ukázala její tajné místo a já se cítila smutné. Potom ještě Bum řekla že to včera bylo zvláštní. Konec snu byl šílený protože se svět změnil na lego kostky a my z nich skládaly veci(už nevím jake)
Poznámky ke snu 1: bylo to v prostředí které opravdu existuje, Bum nam opravdu říká že má své tajné místo a já i Šum ho chceme najít, se Šum opravdu chodíme že školy
Další sen v dalším komentari
 
šunt
07.05.20
11:15
Nereg.

IP: 188.175.65.*
prosím může mi někdo odpovědět na předchozí sen?
 
Konstantin
12.05.20
11:00
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Anettulinka
24.05.20
14:19
Nereg.

IP: 89.176.189.*
Dobrý den, poslední dva dny se mi zdá sen o té a též osobě. Jedná se o mého bývalého kolegu pracovali jsme spolu půl roku. Rozuměli jsme si a byli jsme si blízci více než kolegové já jsem se zamilovala a z jeho strany bohužel nevím byly jsme oba zadaní a stále jsme ale bohužel byla jsem hloupá a zklamala jsem jeho důvěru a vše co bylo mezi námi skončilo . Sny jsou o tom že se prostě potkáme na jeho současném pracovišti a začneme si povídat a vzpomínat jak nám spolu bylo dobře, dojde i na objetí a že si to dořešíme. Bude se chtít sejít a dokonce dojde i na intimní chvilku že po mě vyjede a vyspíme se spolu poté řekne že mě celou dobu miloval. A nebo se vracím do doby kdy jsme byli spolu sami a dojde k sexu, ke kterému v realitě nedošlo. Jelikož nevím jak to u sebe měl nemohu vědět jak to má. Už spolu nejsme v kontaktu nechápu to že se mi to až teď začalo vracet a zda to může být i tím že na mě mysli i on. Děkuji za jakoukoliv odpověď.
 
Anetulinka
25.05.20
08:33
Nereg.

IP: 217.66.168.*
Mohu prosím dostat odpověď na předešlý příběh je to pro mě důležité. Děkuji
 
Konstantin
26.05.20
15:35
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Dracizena
30.06.20
21:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Anetulinka... sny čistí myšlenky a tento sen Tě čistí, ale také směruje do minulých životů, kde jste byli milenci... On nic o Tvém snění netuší, má svůj život, ale ty jsi oduchovnělá a proto vyciťuješ, co on ne...
 
Nikina
30.12.20
10:04
Nereg.

IP: 109.81.210.*
Dobrý den, už třeba půl roku se mi minimálně 4x za týden zdá sen o jedné a té samé osobě. Je to klik do kterého jsem zamilovaná 4-5let a on ke mně nic necítí, myslím. Zdá se mi třeba jak se o něj starám když je opilý, jak si spolu píšeme, nebo jak o mně zamilovaně mluvil před jeho kamarády, pozívá mne ven apod. co to znamená ? Prosím, už nevím.
 
Misule97
31.12.20
00:26
Nereg.

IP: 185.93.61.*
Dobry den, chtela bych se zeptat, mám pořad dokola spatne sny o jedné osobě (Mamka) ze je vazne nemocna. Za poslední dva měsíce už se mi to zdalo snad po 10. :( Hrozne mě to děsí a nechci už kvůli tomu ani spát. Co to muže znamenat?
 
Petr88
02.01.21
07:27
Nereg.

IP: 89.103.140.*
Dobrý den,tak opět se mi zdálo o té samé holce s kterou jsem nic neměl jen se dá říct kolegyně z práce, jenže po ní tak moc toužím že už to není normální, snažím se na ni nemyslet chvíli byl klid a teď zase, nádherný sen ve kterým byla tak krásná a řekla mi po dekou chceš abych byla tvoje žena a já nevěřícně kyval hlavou že Joo.ať je šťastná i když bych radši aby byla v mém objetí, nebo to je už tak nastavený mozek že si rekl aha dlouho se ti o ní nezdálo a pak se vzbudim a trápí mě to že ji nemůžu mít.
 
hns
02.01.21
10:11
Nereg.

IP: 78.80.17.*
Misule97: Matka může mít zatím nezjištěnou nemoc nebo se o ni podvědomě bojíte.
Všechny hmotné vztahy jsou určeny k zániku. Uvažujte o dočasnosti tohoto světa a naší touze po trvalosti a to vás dříve či později přivede na duchovní cestu.
 
Anonym
29.01.21
11:12
Nereg.

IP: 89.177.144.*
Dobrý den, dneska je to druhy den co se mi zdálo o stejné osobě ,je to starší bratr mé dobré kamarádky ,naposledy jsem ho viděla před dvěma lety a v kontaktu s nim nejsem, první sen byl jen o tom, ze se do sebe zamilujeme, v tom snu byli i lidi, které pro mě v osobním životě dost znamenají ,druhy sen byl o tom, ze už spolu chodíme ,bylo to tak reálné a všechno jsem viděla vlastnima očima i jako kdybych z toho snu cítila jeho vůni i když si ji už nepamatuju ,když jsme se v tom snu objimali ,cítila jsem se strašně klidná a uvolněna ,nezapiram přitahuje mě ,ale nikdy jsem o něm nepremyslela jako pro mě důležitá osoba :// mám smíšené pocity...
 
Anonym
02.03.21
18:59
Nereg.

IP: 81.201.63.*
Hezký den,
Opakovaně se mi objevuje ve snech můj bývalý přítel, už je to víc jak rok co už spolu nejsme a mám jiného přítele, ale sny přišly až posledních pár měsíců. S bývalým přítelem vůbec nejsem v kontaktu, tak nechápu proč se mi vrací do snů. Ve snech se mi většinou zdá, že se sejdeme s mým bývalým přítelem a já opustím toho současného, nebo že se vrátím k bývalému a že současný vůbec není. Opravdu mě to trápí, jelikož ty sny mě nutí přemýšlet o bývalém i přes den.
děkuji za odpověď a radu:)
 
dracizena
03.03.21
10:23
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Zdravím Anonymko... a o tom to je... přemýšlíš o bývalém, protože se začaly z Tvého těla čistit jeho vibrace... které Tvé tělo nasálo při té vaší prvotní lásce, při milování... Mělo by Tvé tělo z jeho energií/které ve Tvém těle stále bloudí/ potíže... třeba, bolení hlavy, kloubů, kříže a pod. Je čas, aby ses naučila vsáknuté nežádoucí energie ze svého těla vylučovat... je to lehké, tvoř vizuálně...
 
_Oreo_
03.04.21
10:09
Nereg.

IP: 77.48.35.*
Dobrý den, už asi třetí den se mi zdá o stejný osobě. S touhle osobou jsem se ani neviděla, bavila jsem se s ní asi tak třikrát v životě a to ještě po telefonu. Každý ten sen byl, že jsem s tou osobou chtěla něco mít, nebo jsme spolu něco měli a to jí ani pořádně neznám. Nevíte co by to mohlo znamenat?.
 
_Oreo_
03.04.21
10:09
Nereg.

IP: 77.48.35.*
Dobrý den, už asi třetí den se mi zdá o stejný osobě. S touhle osobou jsem se ani neviděla, bavila jsem se s ní asi tak třikrát v životě a to ještě po telefonu. Každý ten sen byl, že jsem s tou osobou chtěla něco mít, nebo jsme spolu něco měli a to jí ani pořádně neznám. Nevíte co by to mohlo znamenat?.
 
eliskakonna
23.05.21
12:18
Nereg.

IP: 93.99.163.*
ahoj,už po několikáté se mi ve snu zjevuje holčička s bílýma šatičkama a černýma vláskama. vždy se ukazuje v našem domě,poprvé když se mi zdálo že jsem ve sprše ze sprchy výjdu a holčička stojí u dveří od sprchy a potřebuje pomoct, po druhé se mi zjevila když se mi asi po 50 opakovala sobota a neděle... holčička seděla na naší sedačce a chtěla zase pomoct. holčička se vždy zjeví na chvilku a jen řekne že potřebuje pomoct a zase zmizí(takových snů s ní mám hodně ale vybrala jsem jen ty dva). pomůže mi někdo prosím Eliška.
 
hns
24.05.21
10:19
Nereg.

IP: 37.48.10.*
viz moje odpověď v Starosti / Hlasy. světla černé skvrny
 
Pavucinka
20.07.21
08:46
Nereg.

IP: 85.160.34.*
Dobrý den, zajímalo by mě proč se mi (už opravdu dlouho, ale nepravidelně) zda o klukovi, do kterého jsem byla na základní škole platonicky zamilovaná, odešel v 5 třídě na gympl a z lásky nic (nestihlo) vzniknout, nebo to byly možná neopetovane City, to už si nepamatuju (je to asi 20let). Opravdu nevím o tom, že bych na něj přes den myslela nebo si vůbec vzpomněla. Roky roky jsme se neviděli. Ve snech k sobě chováme náklonnost, randíme, scházíme se, nebo děj směřuje k tomu, že spolu chodit budeme, máme o sebe zájem. Je to stejně zajímavé. Děkuji moc
 
Astrid
13.08.22
01:04
Nereg.

IP: 185.86.99.*
Dobrý den.
Od začátku prázdnin mám často živé sny o svém spolužákovi, které si neumím vysvětlit, proč se mi zdají. Všechno začalo ještě během dubna, kdy se začal se mnou bavit přes spolužačku. Choval se jako normální kamarád a líbila se mi jeho pozornost. Věděla jsem, že mi zamilovanost přinese problémy, ale stejně jsem podlehla a bohužel to na mě poznal. Začátkem května si se mnou promluvil a nevěděla jsem jak dál, tak to haslo. Bolelo mě to, ale potřebovala jsem čas se s tím smířit. Avšak během června jsem zjistila, že si mě zablokoval na všech sociálních sítích a i když jsem se s ním vůbec nebavila, tak jsem takovéto chování nepochopila. Místo toho pořád udržuje kontakt se spolužačkou a ani jí neřekl důvod. Prostě ho nemám vůbec ráda a bolí mě jeho přístup. Vyhodila bych ho z hlavy během léta, ale intenzivní sny o něm mi brání, abych ho vymazala z hlavy. Budu vám vděčná za odpověď.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)