Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 24.8.2019
Svátek slaví Bartoloměj, zítra Radim.

Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Upíři23.08.19 / Gama v Kouzla a magie
Velký černý pavouk..vlastně dva.23.08.19 / Gama v Sny
Znám jedno kouzlo...16.08.19 / Colli v Láska
Upíři15.08.19 / Noelia v Kouzla a magie

Lidé, kteří na vás hází špínu a nemají vás rádi, jsou ve skutečnosti lidé, kteří si tajně přejí být vámi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”

Myšlenky moudrých

Suchodolski

Řekne- li se nám, že musíme znát mladé lidi, abychom je mohli vychovávat, odpovídáme: je třeba mladé lidi vychovávat, abychom je poznali.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

jedna a ta samá osoba

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

jedna a ta samá osoba

Denca25
(08.06.14 / 11:08)
Dobrý den. Chtěla by jsem se zeptat jaký má význam když se mi zdá pořád o jedné a té samé osobě? Jedná se o kamaráda, mě hodně blízkého. Sny jsou vždy pozitivní až teď ze včerejška na dnešek, se mi zdálo že stojím na louce kam jsem chodívala hodně jako malá a povídám si s ním o přívěšku který jsem mu dala. Potom si kus snu nepamatuji ale vím že se málem utopil v potoce ze kterého jsem ho vytáhla a skončilo to vše hádkou.

_Divna_
(16.06.14 / 14:09)
Milá Deni. Může tento sen znamenat že cítíš něco víc ke svému kamarádovi Jak tak koukám po internetě, tak podobné sny se stávají několika lidem a ty jsi jedna z 15% :) Nic si z toho nedělej, podle mně na toho svého kamaráda před spaním myslíš a nevíš o tom. :) Končí to hádkou? Tak to by mohlo znamenat, že si ho nějak sjela pohledem a urazila ho bez toho aby jsi o tom věděla, nebo jedno z mála, že to je náhoda a něco se mu stalo i v té vodě :)
~Doufám, že jsem aspoň trochu pomohla~
Měj se hezky, Ahoj.

Nicolas
(25.12.18 / 16:43)
IP: 86.49.251.*
Ahoj, mě se to taky děje každý den se mu zdá o tí samí holce. Asi to je kvůli tomu že k ní něco cítím. Ale vrtá mi hlavou proč se mi každý den o ní zdá. 1 sen byl ten že jsme se držely za ruce moc si tich snů nepamatuju ale vím že jsme se na sebe furt koukaly atd. Další sen byl že jsem jí objel a řěkl jsem jí v pláči že jí miluji bylo toho spoustu. Prosím co to může znamenat.děkuju za odpověď😄😄

Dracizena
(26.12.18 / 23:09)
IP: 185.131.62.*
Denča a Nikolas...vaše sny vás upozorňují a ukazují člověka, který vám byl blízký v minulých životech...

Nina
(25.05.19 / 17:10)
IP: 86.61.216.*
Dobry den, uz nekolikaty den se mi zda o jedne a te same osobe, ale dnes sw mi zdálo, ze mi prisla zprava od známého te osoby, ze se neco stalo, ale ze me to vlastne uz nezajima, ze uz mi na te osobe nezalezi. Je pravda ze jsme se pohadaly a nemluvime spolu uz nejaky tyden, ale me.na te oaobe stale moc zalezi a pamatuji ai ze i v tom snu jswm odpovedela, ze to neni zadna pravda.. a cely den si a tím lamu hlavu, chtela jsem te osobe napsat jestli je v poradki, ze jswm mela zly sen, ale vim ze v tuhlw chvili sw to nehodi a ani by neodpovedela, ale treba taky ano... co si o tom mam myslet.

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)