English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Lichtenberg

Tam, kde dříve byly hranice vědy, je nyní její střed.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Je to normalni Kdyz jsi mluwim Sama pro sebe

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Je to normalni Kdyz jsi mluwim Sama pro sebe

Michaleta
11.03.10
17:11
Reg. před 2016

Zdravim vsechni prsim vas je to normalni kdyz jsi neustale mluvim sama pro sebe ae nevim cim to je ja to ho chci nechat ae nejde to porat mne to nuti mluwit musim mit hudbu pistenou jinac to nejde chtela by se se to ho zbavit ae nevim jak to mam udelat ani ven nechodim nestikam jse s lidmi nic proste jsem zavrena v jedni misnosti a blaznim a sama si rikam proc to delam a rikam jsi dost to ho uz ae nejde to nekdi as brecim co je to smenou rikam jsi ja enjsme blazen prece ae muzu delat co chci ae nejde to prosim vas poratte mi nekdo kdyz nekdo je tak hodnej moc vam budu za to vdecnak kdyz mi nekdo momuzete se to hop vzbavit
 
Michaleta
12.03.10
23:36
Reg. před 2016

Mislim jsi ze sem se uz stoho dostala aski pret tejdnem laska co dokaze a nekdo nevjeri ze laska ne ni lěk
 
bubu
03.04.10
22:54
Reg. před 2016

Michaleto,

mluvit sám se sebou - to je věc běžná.
Já to dělám od dětství a myslím, že absolutně každý.
A moc nám to pomáhá:))Kdo řekl, že to není normální??
Hned jak se probudím, zahudruji si, že mě to sere... :)Pak si řeknu u zrcadla: "Jinak už to nebude, tak se uklidni:)"
A pak už si povídám celý den... .Mluvím se sebou v autě, v práci, když jdu na oběd, prostě všude...
Proč ne?Mám své přátele, ale tím nejlepším přítelem, je sobě člověk sám.Tak proč si s ním nepopovídat?
Měj se ráda a povídej si nadále sama se sebou.To není projev samoty, to je projev úcty k sobě samému.Možná se i něco zajímavého o sobě dozvíš:)))A pak lépe pochopíš ostatní.


 
Michaleta
08.04.10
10:20
Reg. před 2016

Jo ale ja to delam neustale ja sem jen v pokoji sama a mama si mysli ze sem se zblaznila ze bubec nekomunikuji s lidma jako mam pratel vsechno ale porat men to nuti mluwit a nevim proc... sama si kladam otasku proc to delam chci sti uz prestat ale nejde to... Co kdyz mi to uz zustane??? ... Ja uz to delam moc dluho asik takich 4 roky a to mi chces rict ze to je normalni jo??? ... Nekteri lide si mysli ze sem blazen a ja si to myslim ujz sama ze sem blazen nechodim ven nic jen doma sem nic vic a mluwim neustale blbnu a to neni normalni kdzy pujdu p sichologovi rekne mi ze sem blazen a da mne na leceni a to ja nechci ja se to kci odnaucit sama ale nejde to a nevim cim to je... A co takiho jsi mluvis jesli jse muzu zeptat???
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)