English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Je šance obnovit vztah?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Je šance obnovit vztah?

akira14
03.04.14
11:02
Reg. před 2016

Dobrý den,
2 týdny zpátky se se mnou rozešel přítel po 5-ti letém nádherném vztahu. (Já: 16.11.1991, on: 14.4.1992) Klapalo nám to po všech stránkách, plánovali jsme bydlení, prostě jsme byli šťastní. Objevily se u mne nějaké zdravotní obtíže a následně i starosti, které plynuly ze špatných vztahů mezi mnou a mou matkou.
Přítel mi oznámil, že už tyto problémy neunesl a že mu chybí ten pohodový vztah, který jsme měli. Údajně jsem byla stále smutná, nepříjemná apod. Všechny chyby si uvědomuji a jsem ochotná je napravit, ale nechci za ním dolízat.
Momentálně spolu normálně komunikujeme, bavíme se, žertujeme spolu.
Velmi ráda bych to vše vrátila zpět, myslíte, že je nám osud nakloněn a vrátíme se k sobě?
Předem děkuji
 
Camie
04.04.14
20:38
Reg. před 2016

... no,být ve vztahu, který je krásný, šťastný, to umí každý, ale odejít hned, jakmile se objeví první mraky? A nepletu se, když řeknu že ve chvíli, kdy jsi ho potřebovala?

Nedivím se, že doteď byl váš vztah krásný - jste mladí lidé, zatím jste nemuseli nic řešit, ale chlapec by si měl uvědomit, že už vám není 16 a těch problémů, a vážnějších, přibude. Osobně si myslím, že to není ještě chlap do života, není vyspělý na to, aby si to uvědomil, chce mít život snadný, lehký, šťastný, ale o tom to není. Jestli s ním chceš být, dej mu čas dospět, ale jestli chceš někoho na opravdu vážný vztah, dej mu valé. Teď Ti oporou opravdu nebude.
 
Theodor
05.04.14
08:58
Reg. před 2016

akira: myslím, že pokud na to nepřijde sám, tak to neobnovíš. Ale zase nečekej dlouho. Měsíc možná.

Spíš si ale myslim, že budeš muset jít dál.
 
Anna1970
05.04.14
11:56
Reg. před 2016

Theodore môžem jednu osobnú otázku? Ty si chlap, nie si žena čo používa mužský nick?

Pýtam sa preto, že by som veľmi rada mala muža ako poradcu na mužov. Mala som kamaráta ale toho priťahujem teda mi nemôže radiť optimálne, mal by to byť muž nezávislý na citoch ku mne.

Mám rada mužov, nezatracujem ich, snažím sa ich pochopiť a tiež uznám veľa vecí, za ktoré nemôžu. Nie som namyslená žena. Ďakujem za odpoveď.
 
Theodor
06.04.14
01:03
Reg. před 2016

Anna: Nejsem žena :-)
 
Camie
06.04.14
12:42
Reg. před 2016

... Theodore - "Důkazů, spolehlivých důkazů žádám, nikoli možností" Abé Dobrovský.
 
nezabudka
06.04.14
13:20
Reg. před 2016

Ja myslela,ze vazne je sklamana a ona potrebuje len trenazer,o Boze dobry ,jak malo hrdosti v sebe.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Milování podle znamení
Krátké postřehy o znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)