English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

malajské př.

Nezačínej den pitím octa.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

jak zrušit kouzlo lásky?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

jak zrušit kouzlo lásky?

Martin T.
10.06.15
20:02
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Zdravím, měl bych na vás jednu prosbu. Před nějakou dobou jsem provedl jistý rituál k udržení vztahu. Tenkrát jsem měl dosti zatemněnou mysl a nedocházelo mi, že se jedná o černou magii Naopak..namlouval jsem si, že je to v pořádku.
Po nějaké době jsem "vystřízlivěl" a došlo mi, že to co jsem udělal, není zrovna ideální. Rád bych vazbu získanou tímto kouzlem nějak zrušil. Bohužel však nevím jak. Díky za radu..
 
Dracizena
10.06.15
21:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Martine, nejsi šaman, abys dokázal zhmotnit své přání.
Tvůj život je program, který teče a když v určitou dobu /datum/ vyšleš přání, kdy žiješ dobu zrovna toho svého vodopádu, přání se Ti, jakoby splní. Když žijeme období svých vodopádů, tak se nám plní přání, i bez rituálů. A pamatuj si, neexistuje černá magie, bez bílého ochranného světla... neboj, že černá magie ubližuje, když se drží dobře v rukách...
Je pravdou, že myšlenka umí hlodat do hloubky hlavy a proto se musíš očistit.
Je to vlastně Tvůj první krok do skutečného duchovna, ne do stínového.
Sedni si do tureckého sedu, spoj dlaně, aby Ti energie tekla do tvaru osmičky a opakuj slovo ámen a třeba i 10 minut.A v tomto měsíci,teče světem mimořádná pomocná duchovní síla a proto tento měsíc Ti bude nakloněn a já ho mám v tabulce měsíčních barev ve fialové a ta je duchovní... I měsíc je živý, budeš i cítit jeho přítomnost...
A třeba každý den si udělej tento očišťující rituál a samozřejmě, že Ti pomohu a posílám Ti na pomoc svého Anděla hvězdného... až ho ucítíš, stačí, že mu poděkuješ...
 
Martin T.
11.06.15
08:11
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Chápu, co se snažíš říci... a kdyby to bylo tak snadné, určitě bych to sem nepsal. Duchovně na sobě pracuju už tak 2 roky a našel jsem svou cestu. Take co se pročištění týká, v tom problém nevidím.
O magii něco málo vím. Neříkám, že jsem odborník, ale trochu jsem se jeden čas zajímal. Takže i vím, že magicky dosahovat svých cílů v hmotném světě je (nebo hraničí) s temnou stránkou. Pravda, nejsem šaman. Nicméně vím, co jsem udělal a vím, že pročištění mojí mysli nezruší toto magické připoutání..
Takže asi tak...
 
Dracizena
11.06.15
13:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Když to víš, není co řešit...
Ale to je to nejhorší, když si svůj problém suneš více a více na kraj, k té temnotě svým přesvědčením, že víš, že s tím nehneš... A já vím, že se s tím už hnulo... asi tak nějak...
Vše se odžívá ve Tvém těle, i každá událost z reálu.
A nikdo nedosáhne svých cílů v hmotném světě, když mu to nedovolí jeho polaritní, tělesný systém.A když mu to dovolí jeho systém, tak to není, černá magie... Černá magie je např. když zloděj Ti vezme nepozorovaně peněženku a je to tím, že svým energetickým polem Ti ochromí myslící centra, jakoby Tě na moment zhypnotizuje k účelu svého obohacení a to je např. černá magie.Černá magie je duchovní tvořivost, kterou člověk mění na peníze...
Jednou k Tobě do hlavy promluví vnitřní hlas, který Ti vše potřebné vysvětlí...
 
Martin T.
11.06.15
13:34
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Takže když použiju magického rituálu (duchovní tvořivosti), abych ovlivnil úsudek člověka ve svůj prospěch, to podle tebe není černá magie? Jen když jde o peníze? Takže Hitler vlastně černou magii nevyužíval, protože mu nešlo o peníze, ale o vládu nad světem?
Já vím, že s tím hnu... jen zatím nevím jak... Vím, že to nepůjde tím, že si opět začnu namlouvat, že jsem vlastně nic špatného neudělal..
 
Dracizena
11.06.15
15:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mít v sobě chtivost být nadřazený,mít za každou cenu korunu na hlavě, je černá magie a Hitlér byl silný hypnotizér.Ale u Tebe jde duchovnu o něco jiného, o to, aby ses naučit své minulé kroky čistit a hlavně ty, o kterých si myslíš, že nejsou čisté... čistíme vlastně své vnitřní tělo...
 
Ječka
21.10.19
19:05
Nereg.

IP: 37.188.252.*
Ahoj neznám tě ale čtu to tu a zároveň hledám to co ti.. Bohužel jsem před roky no tak před 10 lety udělala něco špatného a jeto to samé to co ti.. Na vidrženi stahu též sem byla zaslepená.. No tet mám pocit že není konce 😞 chvílemi nevím jak dál a nevím kde hledat pomoct bohužel vím jen to že kouzlo co jsem kdysi udělala se nedá vrátit neboť ta věc už není k nalezení.. Hledám pomoc prijde mi že jsme na vždy svázané... Aby ste byly v obraze tak tedy něco povím.. Před 10 lety jsem vzala své spodní prádlo a mého přítele a svazala je k sobě a říkala v duchu blbě věci a tu věc jsem hodila za stěnu a už uběhlo spoustu let a ta věc jako by se pod zem propadla... Vím že kdybych tu věc našla tak to vrátím ale není k nalezení a to je ten velký problém.. Tak kdyby někdo věděl co stím tak prosím o radu Dík
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)