English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Jak žít dál? Co dělat když máme jsem jenom ...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jak žít dál? Co dělat když máme jsem jenom na obti

pajushe
22.12.19
10:55
Reg. před 2016

Nevím co mám dělat jak. Začít sama nevím jakej krok udělat ... Umřel mi můj milovanej tatínek a já jsem od té doby mezi jedním velkým bojem mezi mámou a mim přítelem neustále mezi sebou bojují kdo z nich se one stará bydlíme spolu u mami ale peníze a cokoliv osobně potřebuju nemám ani od jednoho z nich chodím s mamkou na brigádu a peníze který dostávám vzdicky polovinu ji nechám a zbytek se podělíme se sourozenci ale máma tvrdí že ji nijak nepomáham že je finančně na dně přitom peněz má dost táta byl finančně zabezpecenej nejmíň na deset let dopředu No mámu zabezpečil ... Jsme 4 sourozenci s toho k jedinýmu decku se odjakživa chová chladne jako bych nebyla její jsem já .. bez pohledu nato jak se keme celý můj život bezcitně chová jsem ji jediná nenechala a podporují ji psychicky když jsme přišli o mýho tatínka .. byl pro mě vším bez něj na světě nemám nic ani lásku podporu chuť do života prostě nic .. nechci bydlet u mami protože jsem ji naobtiz a nechci ani myho přítele protože ten se ome neumí postarat celých sedm let co sním jsem pořád žijem u mých rodičů ale peníze dává svoji mamince prostě chci poradit jak mám udělat nějakej krok hlavně bez ničeho abych buď začla žít svůj vlastní život nebo nevím co dělat prostě jsem psychicky na dně
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)