English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Neruda

Kdo ničemu nevěří, tomu taky nic nevěřím.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

jak to s námi bude dál?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

jak to s námi bude dál?

66.69
12.07.14
19:42
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych vědět jak to bude dál v mém namželství,pomůže mi s tím někdo,prosím? Já Renata13.1.1969 On Karel .8.5.1966 Je nějaká naděje na návrat nebo je po 26 letech vše marné?
 
Camie
17.07.14
16:17
Reg. před 2016

... chcete-li radu, napište něco bližšího.
 
PRO CAMIE
22.07.14
21:14
Nereg.

IP: 89.102.248.*
nevím co bližšího mám napsat,snad jen to,že mě manžel po 26 letech opustil..chtěla bych ho zpět,ale nevím jak ho získat... poradíte mi nebo je všechno marné?
 
Camie
24.07.14
16:46
Reg. před 2016

... napíšu jen pár věcí pro přemýšlení. Klidně nad tím přemýšlejte i dva týdny, ale buďte hlavně k sobě upřímná.
1) Víte, proč jste ho ztratila? Proč odešel?
2) Byla by možnost onen důvod jeho odchodu něják řešit? (např najde si jinou ženu proto, že mu manželka nechce uspokojit určité jeho sexuální potřeba. Je možnost v tomto najít nějaký kompromis?)
3) Máte jistotu, že neodejde znovu?
4) Chcete ho zpět jen kvůli tomu, abyste nebyla sama, máte z toho strach, ekonomické nejistoty?
5) Jste připravená na to, že pokud se vrátí, že už to nebude jako dřív?

Pokud na první dvě otázky si odpovíte ANO a na třetí NE, můžete s tím něco dělat. Pokud neznáte odpověď už na první otázku, zkuste si odpověď zjistit, protože bez toho se nehnete z místa a do budoucna se budete užírat jen svými představami.

Zatím přeju štěstí
 
proCamie
24.07.14
21:09
Nereg.

IP: 89.102.248.*
znám odpovědi na všechny Vámi položené otázky... přemýšlím nad tím už dlouho... vím,proč ho chci zpět i proč odešel..a nemám ani jistotu,že to neudělá znova.Přeji si aby se vrátil a už nikdy nechtěl odejít..vím kde jsem udělala chyby..jednu odčinit snad mohu,ale druhou ne..
 
Dracizena
25.07.14
13:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
66.69... ano známe se skrze meil, ale zde Ti ještě odpovím,
protože radím, i jiným lidem...

Lidské tělo je zeměkoule se svou přitažlivostí a když partner uteče, to znamená, že Tvá síla tělesná je oslabena a on z Tvé zóny prostě vypadl.
Posiluj svou myšlenku, své přání... jdi do toho a uvidíš jestli jsi svou přitažlivost opět probudila...
Udělej si představu, že v jedné ruce držíš oheň a v druhé vodu a sebe si představ, že jsi hvězdou... ano, že Tvé tělo má tvar hvězdy, které svítí stříbrně...
S touto vizí jdi pod hvězdy a třeba si u dupni, ať Ti ho andělé vrátí.
Tu sílu chtění v sobě máš, ale musíš ji poslat do hvězd a pak čekej zpětnou reakci... Jsem s Tebou a držím palce...
Možná, že se už dnes něco mění...
Lidská touha je, jako přetrhaný provázek a kdo ho nechá přetrhaný
a nesváže ho, pak se mu přání nenaplní...
Jdi do toho a chtěj a chtěj a chtěj ho zpět... I vztah se dá opravit, když do něj vejdou světelně bytostní andělé...
 
dracizena
26.07.14
18:26
Nereg.

IP: 89.102.248.*
Děkujii,budu to zkoušet..snad jsem dost silná abych svou přitažlivost obnovila... mám zas naději,větší...
 
andula2007
28.07.14
12:36
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Dobrý den, Dračí ženo, moc mě zaujal Váš příspěvek, platí to u každého nebo jen pro toho, komu jste odpovídala? Mám stejný problém... Manžel odešel a já ho toužím dostat zpátky, protože ho stále miluji.
 

Dracizena
28.07.14
13:28
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Andulko... co píši, diktují mi vše andělé a vyšší bytosti shůry... ale i nízké, ty hrubohmotné... protože, to vše je náš život...
Odděluji lidem bílou od černé, aby z jejich páteře začaly téci gejzíry barevných aurických světel... aby jednou jejich tělo bylo světelným zdrojem...
PÍŠI PRO KAŽDÉHO, I KDYŽ TÉMA ZADAL NĚKDO, KDO MI NEROZUMÍ A NEBO SE UŽ NEVRÁTIL NA TOTO FORUM A NEBO SE VRACÍ KRITIKOU... a mnozí se ale u mne hlásí na meilu... kde dovasvětluji/světlo/ a tím vaše tělíčka a mysl VYSVĚCUJI-do SVĚTLA...
TAKŽE, ANO. KDYŽ CÍTÍŠ, ŽE TĚ SLOUPEK OSLOVUJE, JE PRO TEBE...
Já lidem otvírám jejich pomyslný tunel a něco, jako odzátkuji kudy k vám vtečou energie z vašeho stvoření a začnou ve vaší mysli, i v těle pracovat formou, mimozemsky andělskou... mnozí mé duchovní nasazení cítí jemným brněním po kůži a také změnou svých názorů...
Zdravím Tě...
 
andula2007
28.07.14
13:37
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Moc Vám děkuji, tolik bych si přála, aby se vrátil... Jeho odchodem se mi zhoutil svět... Tolik let jen čekám a doufám... Snad mi tato Vaše rada pomůže...
 
dracižena
28.07.14
20:00
Nereg.

IP: 89.102.248.*
milá dračice,děkuji za tvou radu,zkouším to stále..píšeš tady ženě ,která má podobný problém,že mnozí tvé působení cítí po těle,mě se začalo stávat,že mě na různých místech pálí kůže,bez zjevné příčiny,žádné zarudnutí ani mechanické poškození..na chvíli..nebo mi brní paže..myslíte,že to může být známka vašeho působení?nebo že se něco děje?
 
andula2007
29.07.14
09:37
Nereg.

IP: 194.228.38.*
Dračí ženo, mohla bych moc poprosit, zda bych Vás mohla kontaktovat (nebo Vy mě) na mailu? Něco bych se ještě chtěla zeptat, ale ne takhle veřejně... Pokud by Vás to moc neobtěžovalo, můj mail je andula2007@seznam.cz. Moc děkuji za případný Váš čas a ochotu.
 
Dracizena
30.07.14
00:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A která že jsi, co komolíš mé jméno?
Jsi Nike a Camie? S pravdou ven, ať není pozdě...
když se na mě někdo napojí kritikou, pak můj Duch, chceš-li, mé aurické pole vrací zlobu, odkud vyšla a to je ten bumerang.
V tomto případě musím vědět tvé celé jméno a kým zde jsi, protože musím za tvé pomoci zastavit, co tě ve vlastním těle spaluje...
není to sranda... stále a dokola zde radím, jak se čistit a někteří se hihňáte a pak když to k vám přijde, tak si nevíte rady.
Ať jsi kdo jsi... ale začínají v tobě doutnat vlastní saze a biblicky je to ďábelská energie.
Ano, jsem zde proto, abych pomáhala a naučila jsem lidi svému umu...
Ano, když duchovno mě transformovalo, také jsem myslela, že shořím...
Ale bytosti mimozemské si mě hlídaly a já zase musím hlídat vás, kdo se mě všímáte a mimozešťani si vás transformují...
 
Dracizena
30.07.14
10:04
Nereg.

IP: 89.102.248.*
Omlouvám se,ale já nic nekomolím ani tě nekritizuji,naopak plně ti důvěřuji a obracím se na tebe s prosbou o radu a pomoc,pečlivě dělám co mi radíš i přes emaily.Nejsem ani jedna s těch které jsi jmenovala,řekla jsem ti své plné jméno v emailu,takže se prosím podívej do pošty co ti přišlo od 66.69@seznam.cz... pokud jsem něco udělala co Tě rozlobilo tak to bylo naprosto neúmyslné a omlouvám se.
 
Camie
30.07.14
13:51
Reg. před 2016

... Dracizena - pokud mám potřebu se k Tobě vyjádřit, napíšu to přímo, nebudu se za nic schovávat. To už by jsi měla vědět.

66.69 - chtěla jsem pokračovat ještě s několika otázkami, abych Vám mohla poskytnou co nejvíce kompetentní radu, s ohledem na internetovou diskusi, ale dle příspěvků výše docházím k závěru, že by to bylo plýtváním mým čase. Přeji štěstí
 
Nike.
30.07.14
14:42
Nereg.

IP: 37.48.45.*
Jistě, jako obvykle zde máme další důkazy, jak Dračížena čte myšlenky, že ano... to by se takové vystupněnosti stávat nemělo.

Notabene, Dračíženo, sama prasíš jména jednomu pisateli vedle druhého.

Jestli tolik toužíš po kopanci, klidně Ti vyhovím. Nevidím totiž jediného důvodu, proč zde máme komusi pěstovat kult osobnosti jak s rudou knížkou Maa.
 
Camie
30.07.14
14:58
Nereg.

IP: 89.102.248.*
milá ženo..děkuji i Vám za rady,kterých se mi od Vás dostalo..jsem opravdu zoufalá a pokud mi můžete pomoci,jsem tomu otevřená... patrně jsem se nevědomky dostala do Vašeho sporu,ale věřte,že sním nemám nic společného,jsem jen opuštěná zoufalá žena,která se sem obrátila s prosbou a nadějí o radu,jak zvrátit můj stav,situaci a vrátit mého muže zpět ke mě... myslím,že každý kdo má problém nebo jakékoli potíže hledá pomoc na všech stranách,stejně tak jsem to udělala já.O nikom zde si nemyslím nic špatného a ničí radu ani stav mysli či jeho problém nepovažuji za nicotný,malicherný nebo nesmyslný,stejně jako jsme nikoho nepomluvila nebo nebrala zcela vážně ani nenabádala někoho proti komukoli.Proto se prosím ani Vy nezlobte a pokud si myslíte,že mi pomoci můžete,udělejte to prosím.R.
 
Nike.
30.07.14
15:12
Nereg.

IP: 37.48.39.*
Milá 69,
omlouvám se, že do toho vstupuji, ale sotva asi měla Camie na mysli tohle. To už by ses jí spíše dotkla tímhle, když o ní tak uvažuješ. To není o žádném sporu cizích osob, ale o Tvém přístupu. Co to má společného s láskou, když jsi ochotná dupat nožkou, aby bylo po Tvém? Co proboha? To je jen závislost. Já vím, že to bolí, ale takové excesy se dají pochopit zpočátku, bo člověk je slabý. Ale pak by si už to ego mohl trochu srovnat. Přece když někoho miluju, měla bych ho umět i pustit, když chce jít.

P.S. Přihlašuj se pod svým nickem, prosím, bereš si cizí, víš o tom?

 
Nike
30.07.14
15:58
Nereg.

IP: 89.102.248.*
tento nick je můj už drahně let,pravda sem jsem sním nechodila,tak je docela možné,že už ho tu někdo má,ale tohle jsou pro mně velmi důležitá čísla,pro je používám od doby kdy jsem si vůbec založila emailovou adresu,jak říkám drahně let... já nesmýšlím o nikom zle..a nechtěla jsem nikoho urazit..ptám se jestli je mi pomoci..vyslechnu názory,kterých se mi dostává,všechny názory... a aplikuji to co je možné a co je mi přirozené..myslím,že je to zcela běžné i v jiných oblastech..pracuji jako poradce a také se nezlobím,když klienti jdou pro radu i jinam..naopak jsem velice ráda,když se ke mě vrátí,je přece zcela přirozené,že lidé hledají,zkoušejí,ochutnáv ají,zkoumají..vždyť a ní lékaři nemusí hned najít ten správný lék na bolest která nás trápí byť příznaky jsou tak jasné,že?Máš pravdu láska je i o tom milovaného pustit,když chce odejít,ale je také závazek... nechtěla jsem se zde nikoho dotknout,ale jak se zdá dokonale se mi to povedlo..takže mám další průšvih aniž bych vůbec věděla proč..i tak Vám všem milé dámy děkuji za Váš čas,zkušenost a moudrost,kterou jste mi předaly a já bud doufat,že mě to co mě tíží nezavalí
 
Nike.
30.07.14
16:27
Nereg.

IP: 37.48.43.*
Promiň, ale nepochopila jsi vůbec nic. Co se nicku týká, měla jsem na mysli, že se přihlašuješ jako dracizena, Camie a Nike. To nemůže být přehledné, co kdo psal. Průšvih máš jinde, než se mi snažíš namluvit. Než by ses podívala na sebe, raději budeš vytrvale tvrdit, že je tu kdosi uražený. Na koho byl uražený ten, který Tě tu zparodoval už dávno?
 
66.69
30.07.14
17:07
Nereg.

IP: 89.102.248.*
promiň..ale opravdu ti nerozumím..patrně má inteligence nestačí na zdejší pochody,ale jak jsem psala nikdy jsem tu nebyla..a tedy se přihlásila pod cizím jmémem..už se to nestane a jestli má chyba způsobila vaši rozepři pak se opravdu moc omlouvám..ale myslela jsem,že když chci někomu napsat mám to napsat a ono je to přihlášení..MILÉ DÁMA PROMIŇTE MI MOU NEZNALOST..stydím se za ní..
 
Nike.
30.07.14
17:16
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Já jsem Tě na to pouze upozornila, protože to opravdu dělá maglajs v diskuzi a udělala jsem to slušně.
Camie jsem se zastala, protože s Tebou měla trpělivost a byla ta poznámka od Tebe prostě unfér. Stačí si to celé znovu přečíst, ale Ty velmi snadno ztrácíš kontrolu.
Tak to koukej zvládnout a nedělej už ostudu :D:D ;)Jo? Zkus se prostě zasmát.
 
66.69
30.07.14
17:22
Nereg.

IP: 89.102.248.*
asi jsem v tom fakt udělala maglajs..a Camie jsem napsala jen jednu věc..že jsem nad tím už dlouho přemýšlela..nic víc..chjoo jsem fakt pako..ale veř Nike,že se směju..sama sobě..jak jsem blbá a nepoznám jak se věci mají..nejsem rychlenasírací,naopak..dlouho vše v sobě dusím..tak už sena mě nezlobte..ikdyž jsme udělaal chaos..a vypadá to,že jsme Vás rozhádala... ale už semi
 
Nike.
30.07.14
17:59
Nereg.

IP: 37.48.44.*
:D, nó, tak sláva. S chaosem začal někdo jiný.

Nijak jsi nás nerozhádala. Toto přeci jenom není poradna, kde je jistota klidu, je to diskuze, kde se to střetá :). Toho, kdo se ptá, to může štvát, ale většinou spíš z důvodu otrávenosti, není důvod si brát cokoli osobně.
Víš, ale zase nezakrňuje mozek, když člověk není vystavovaný pouze masírování z jedné strany. Nutí ho to zvažovat, vyciťovat. Nikdy bych se nezlobila za to, že si někdo vybere názor protistrany. To tak není, ale mě se záležitost z dračíženou vysvětlovat moc nechce. Číst umíš.

Zakřič si, vybreč se, strč si hlavu pod studenou sprchu, zasměj se sobě, ale vydupávání by bylo sobecké. Velké iluze si nedělej. Vem si jednu věc: jak je možné, že ženské vcelku v pohodě zvládnou odchod dětí z doupěte, což by je teoreticky mělo bolet stokrát víc? Ale není to tak. Chápeš? Proto jsem dělala narážku na lásku a svobodu.
Proti vizualizaci ve smyslu zdravého sebevědomí však nic nemám. Drž se.
 
Pro Reda
30.07.14
21:02
Nereg.

IP: 37.48.45.*
Ahoj,
pokud jiné osobě prolezou příspěvky s registrovanými nicky, pak ochrana registrací asi nefachá. Jenom Tě upozorňuju, já už to stejně moc neužívám. Niké
 
Camie
30.07.14
21:35
Reg. před 2016

... 66.69. Má reakce byla taková, protože vidím, že místo řešení problému, který leží před Vámi, se snažíte napojit na bůhví co v očekávání, že to sleze z obláčku a Vašeho manžela nakopne k Vám. To je pak každá světská rada drahá.

Právě teď mi připadáte jak člověk, který má sepsi v noze a jde za šamanem, který kolem něj hopká a tluče na bubínek. Je Vám jasné, jak takové léčení dopadne. Ano, sama píšete, že pracujete s lidmi a vítáte možnost, když zkusí i jiné postupy. Jo, proč ne, ale pak tito lidé, s křížkem po funuse, hledají odborné rady a někoho, kdo by jim pomohl dostat se z vlivu předuchovnělých duchovních, kterých tu je jak maku.

To brnění, které popisujete jako působení Dračí, není nic jiného než vzrušení, které se dostavuje z očekávání nebo při pomyšlení na neznámé tajemno. Je to normální fyziologický mechanismus a nic nadpřirozeného bych v tom nehledala.

Pokud chcete mou pomoc, budeme pracovat na problému, který tu leží před Vámi, bude to těžká práce, protože všechnu ji budete muset udělat Vy. Nikdo, ani žádný anděl ani ET ji za Vás neudělá. A ještě Vás upozorním, že i tak nemusí skončit podle toho, jak byste si přála.
 
Camie
30.07.14
21:36
Reg. před 2016

... PS- toš teď su z tech nicků blbá
 
Dracizena
30.07.14
23:16
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Camie, jo, také si myslím, že bys férově přišla...

A Nike, ty si prostě musíš o mě opucovat ty zahnojené boty...
Kdybys byla jasnozřivá, tak bys věděla, že se takový to člověk zbytečně
neoslabuje napojováním na informace, které jsou neúrodné... jestli jde o tebe a nebo o jiného.Konec konců, toto se řeší rozumově a ne duchovně.
A rozumem jsem četla tebe a Camii... ale o nic nejde...
Obyčejně vše vypluje na světlo, jako toto nedorozumění...
Ale také se divím, že nicky se dají zneužít...
 
Dracizena
30.07.14
23:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ale jsme tu pod správným názvem.."jak to s námi bude dál?"
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)