English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Shakespeare

Naše těla jsou zahrady, jež ošetřuje naše vůle zahradník. Ta rozhoduje o tom, co z nich vyroste.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

injekcia

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

injekcia

bukan
06.03.12
20:29
Nereg.

IP: 84.47.2.*
mala som čudný sen.niekto,asi moj 12 ročný syn mi vrazil prázdnu injekciu bez liečiva do lavej nohy.zo začiatku som akoby vedela že to bude bolieť,lenže bolesť naberala na intenzite a začala byť tak šialene silná,že som sa od bolesti rozplakala.hlavou mi prebehla myšlienka,že kedy táto bolesť skončí? vtom som sa prebudila.može mi prosim niekto poradiť čo to má znamenať?ďakujem
 
Ceský Merlin
09.03.12
22:57
Nereg.

IP: 89.203.165.*
Ahoj, myslím si, že se bude jednat o bolest způsobenou někým či něčím ze současnosti nebo minulosti. Je to nějaké trauma, že ti někdo ublížil. Možná máš pocit, že ti někdo ovlivňuje proti tvé vůli. Jedná se o tlak přizpůsobit se tam, kde nechceš. (injekce)

Bolest všeobecně svědčí o přecitlivělosti. Pokud se jednalo o bolest v noze, tak to prozrazuje, že ti něco brání pokračovat na tvé životní cestě. Zrátka jít dál, že někdo či něco omezuje, ovlivňuje tvůj směr i cíl. A nemáš dostatek sil se k němu dostat, protože je ti jeho dosažení bráněno.

Měj se hezky a doufám, že ti to trochu pomůže, pa

Merlin
 
bukan
10.03.12
10:35
Nereg.

IP: 84.47.5.*
veľmi pekne ďakujem za odpoveď,áno myslím že máš pravdu a už viem čo to je.Možno ak by bolo liečivo v tej inj.striekačke,aj by sa snáď problém vyriešil (či vyliečil).Ešte raz ďakujem
 
luuc
23.11.19
09:07
Nereg.

IP: 89.173.23.*
Dobrý deň, mala som sen, bola som proti mojej vôli držaná v luxusnom a veľkom dome, z ktorého som sa chcela dostať preč. Niekto mi tam pichol injekciu do ľavej nohy s nejakou tekutinou, veľmi som kričala a bála sa, ale nič sa mi nestalo. Nakoniec som z toho domu odišla v autobuse plnom ľudí. Môžete mi prosím poradiť čo to všetko znamená? Ďakujem Lucia
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)