English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Spinoza

Moudrostí je pozorování života, nikoli smrti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hypochondrie?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Hypochondrie?

Arevik
11.07.10
09:20
Nereg.

IP: .*
Dobrý den,
poslední rok mám pocit, že se chovám poněkud abnormálně, neboť si třikrát denně měřím teplotu, i když zrovna nemám nějaké onemocnění. Víte, když mám 36,5 (což by se dalo za těchto slunečných dnů, brát jako normální), zmocní se mě strach.
V noci, mi buší strašně rychle srdce, hned se mi vybaví, že dostanu infarkt a úplně reálně, ač ke svému udivení, uvažuji o tom, co si mám přichystat do nemocnice. Následně se mi špatně dýchá, mám pocit, že se dusím.
Pravidelně mě pronásleduje bolest hlavy, nedokrvování, otoky končetin, stále mám pocit že mám horečku.
Vyžádala jsem si odběry krve, jaterní testy, EKG, spirometrii, a dokonce i EEG. Jediné, co mi doktoři řekli bylo, že jsem histerická, a kardiolog mi předepsal prášky na uklidnění.
Ale já mám strach, že se mnou opravdu něco je. A všichni jen říkají, že je to normální.
Mám pořád strach. Prosím, nenapadá vás, co s tím? Lidé z mého okolí už si ze mě tropí legraci.
Je mi teprve 16. Nevím, co dělat...
 
Theodor
11.07.10
10:20
Reg. před 2016

Arevik: v 16 letech se tvoje tělo mění, dospívá. Navíc je tento věk spojený s určitou emoční labilitou. City, sexuální pudy, nové společenské role... To vše se míchá v obrovský guláš, který je velkou zátěží na tvůj autonomní nervový systém. Ty pocity, které popisuješ, jsou opravdu poměrně běžné. Potíž je ten strach. Je ti 16 let a jsi vyšetřena lékařem, takže se neboj, nemocná nejsi. 36,5 je úplně normální teplota. Za 1-2 roky to samo odezní, uvidíš.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)