English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Hořící dům

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Hořící dům

kumpani
15.06.10
04:57
Nereg.

IP: .*
večer nás navštívili kamarádi,byla u nás i tchýně,bavili jsme se a najenou na půdě vznnikl požár.Běhala jsem a scháněla čím to na půdě uhasit.Poté jsem se vyděšená hned probudila
 
Cesky Merlin
15.06.10
17:29
Nereg.

IP: .*
Ahoj,

být uvnitř domu znamená, jak se cítíte momentálně uvnitř. Naznačuje rozsah Vašich životních možností a jedná se o prostor, v němž se právě psychicky nacházíme.

Půda symbolizuje rozsah Vašich duševních znalostí, myšlení a celkově jeho rozvoj. Nejspíš máš obavy a pochyby, že neuspěješ u nějaké vědomostní zkoušky nebo pohovoru. Zkrátka že Vaše vědomosti přijdou nazmar.

Požár symbolizuje zničující plameny, je to oheň vášně, který s sebou přináší utrpení a strach ze ztráty dosažené jistoty nebo budoucnosti. Může jít též o obrat ve Vašem životě, zejména v mentální oblasti. Jde o to nalézt řešení, jak tuto situaci "uhasit", vyřešit, a pokusit se o opětovné vybudování zhroucené vnitřní podstaty. Podrobte zkoumání své city, abyste třeba nalezla ztracenou rovnováhu mezi sebou a svými příbuznými či přáteli.

Mějte se pěkně

Merlin
 
dracizena
17.06.10
13:04
Nereg.

IP: .*
Kumpani, nejde o požár jako takový, ale je pravdou, že jde o zkraty/ praskání žárovek/ v domě i ve Tvém jednání s druhými, proto ustupuj aby jsi ty zkraty neodmarodila žárem horečnatým. Tvé vibrační pole je magicky silné a proto je třeba kontrolovat sebe i nitro, ale i své vyzařování. Pak budeš jasně vnímat svůj Tělesný Boží Svět, tělesného DOMU SE SUTERÉNEM, S PODLAŽÍMI, I S PROSTOREM PŮDNÍM... Ceský Merlin vysvětluje sen jasně z materiálního pohledu, ale sny mají mnoho tváří a proto je i mnoho vysvětlení různými lidmi a proto je vždy třeba si z výkladů postavit domeček a projít se vizí v něm a Ty na to máš. Sen na Tebe prozrazuje, že požár je v části pod střechou a v těle je tato část v hlavě ve 3. oku... .Nastává u Tebe změna a požár Ti čistí myšlení, aby se Ti tam vešlo jednou vědění a sny Tě budou posouvat, až do jasnozřivosti. Biblicky to znamená, že Tě oslovuje Tvá Duše a Tvůj Duch uklízí ne požárem, ale OHNĚM. Požár bys neuhasila a sen Ti říká, že ho uhasíš a pro, ABY NEBYL SKUTKOVÝ POŽÁR JAK VE VZTAHU I S PŘÁTELI, TAK V NEMOCI, ALE I V BYTĚ a aby nebyly jednou migrény, to je také požár snový. Jsme to my lidé, kdo svým vyzařováním zakládáme děje a do vyzařování posílá rozum své myšlenkové pochody. Sleduj a zapisuj si další sny i s datumem, budou k Tobě skrze ně mluvit andělé hvězdní. A ty nenech bez povšimnutí. Tímto snem Tě oslovil Anděl jménem Tvá Budoucnost***
 
karolin10
27.11.16
10:04
Nereg.

IP: 178.209.130.*
Ahoj,zdalo se mi,ze mi vyhorel byt..bydlim v panelaku,5. patro..ale ve snu jsem mela byt,v dome,v podkrovi. Zacli litat vrtulniky(nevim proc) a ocad jednoho zavadil a strechu domu kde jsem bydlela. Ja jsem v byte nebyla,koukala jsem na to odjinud..ohen jsem nevidela,ani plaminek,jen vyhorelej byt,kde mi vschno lehlo popelem... zustali mi jen veci na sobe... sileny pocit,ze nemam nic
 
Dracizena
30.11.16
23:27
Nereg.

IP: 92.62.225.*
karolíno, ono nejde ve skutečnosti o byt, který vyhořel, ale o Tvé myšlenky... pozor na vznětlivé myšlenky, i slova, pak bys zbytečně mohla spadnout do vysokých horeček... toto Ti vzkazuje ne já, ale Tvůj Anděl hvězdný, skrze mou maličkost... a vrtulník? vrtule se točí dokola a to znamená, že dokážeš i mlít jedno a to samé a dokola... nejspíš to bude v hádce... a nebo sleduj, co stále opakuješ a děláš dokola... pááá
 
Kristýna069
17.02.17
11:48
Nereg.

IP: 77.95.192.*
Dobrý den, zdálo se mi, že v bytě ve kterém jsem dnes spala naposled, protože ho dnes opouštím kvůli stěhování, vznikl požár.
Spala jsem s přítelem na posteli a vzbudila se s tím, že u okna šlěhají plameny. Příteli jsem tvrdila, že přesně tohle se mi zdálo v mém snu.
Vstali jsme, přítel si vzal telefon, že utečeme pryč. Začala jsem na něj mluvit, jestli má i můj telefon, jenže začal breptat že ne, ať utíkáme pryč.
Pak jsem uviděla na topení bílý ručník a na něm transmitter do auta s hudbou. Utíkala jsem pro něj, ale jakmile jsem se na něj natáhla, šlehl nad mou rukou plamen.
Pak jsme se dostali na chodbu a zničeho nic byli před domem.
Dívali jsme se jak panelák hoří a usuzovali, že plamen založil jinný byt.
Pak jsem se probudila
 
Dracizena
27.02.17
20:39
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Sen je i informačním kanálem, to je třeba si uvědomovat... Opouštíš byt v paneláku, ale nevíš, že sebou vlečeš energie lidí, kteří s Tebou v paneláku sdíleli jednu společnou zónu. A oheň Ti říká, že jde o vznětlivé energie které aktivují lidé svými hádkami... Ano, jde o ohnivou energii a když si ji nedokážeš ze své aurické zóny vyčistit, budeš se v novém bytě hádat a budeš si říkat, proč mám chuť se hádat? nasákla sis do svého pole ohnivé energie, ohnivých lidí a ty si musíš vyčistit různými vizemi... nemohu Ti jednou větou zde poradit... jde o vícero terapií atd... Pokud cítíš, že se chceš čistit, napiš mi na meil... jsem seznam.cz
 
Haka
03.11.17
19:38
Nereg.

IP: 88.146.217.*
Ahoj, zdálo se mi, že nám hoří dům a zbyly jen postavené stěny a prohořený strop. Brečela jsem a v povzdálí jsem viděla bývalé spolužáky a uvědomila jsem si, že všichni jsou v nějakém stavebním oboru vyučeni a v hlavě jsem si říkala, že mi pomůžou postavit nějaký malý domeček.
 

Kruja
05.11.17
07:23
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Dobrý den, už podruhé se mi zdálo o ohni (požáru). Poprvé se mi zdálo, že s manželem spíme a najednou jsem se vzbudila a (nevím jak) jsem vedela, že vedle nás hoří dům sousedů. Než jsem stihla zareagovat, tak jsem se probudila do skutečnosti. Dneska se mi zdálo, tě jsem se vrátila na střední školu. S učitelem jsme se šli učit ven, oznámil nám, že nás bude mít na všechny předměty a mě pochválil za nějaký referát. Pak jsme najednou byli v pyžamech a leželi jsme na lavicích přikrytí peřinama.. a v tom někdo řekl, že za vysokýma tujema je vidět kouř a taky jsme viděli proslehavat oheň.. učitel nám řekl, že máme jít pryc, ale já jsem chtěla svoje věci a tak jsem tam běhala a nemohla si vzpomenout, kde jsme před tím seděli..běžela jsem a pak na mě začala kapat horka voda z listí stromů - ty listy měli jasné podzimní barvy, od červené po zlutou(cítila jsem to fyzicky) utíkala jsem a pak jsem si uvedomila, že to už je voda od hašení..potkávala jsem lidí a ptala se jestli neví kde jsme seděli, slyšela jsem zvonit svůj telefon, ale spíš jsem se od něj vzdalovala a pak jsem potkala spolužačku, která se cca před dvěma lety upila k smrti a to už jsem se probudila..
 
DUCH
05.11.17
18:49
Nereg.

IP: 90.176.249.*
Zdálo se mi,že mě navštěvoval duch,objímali jsme se chytala jsem ho za ruku a komunikovali jsme spolu.Měl hnědý vlasy a dredy.Pavlína Pavlíčková
 
Tynusa9
29.07.18
08:23
Nereg.

IP: 46.174.63.*
Ahojte,
Můžete mi prosím poradit, co znamená tento sen? Děsí mě to.
Dnes se mi zdálo, zme dům ve kterém bydlím s rodiči a přítelem začal hořet. Plameny jsem neviděla připmo, jen když jsem otevřela trmeba troubu tak jsem tam neviděla stěnu ale jako bych se dívala někam do pece. Okamžitem jsem na přítele zařvala ať se bali jen to nejcenější a utikala za našima. Připadlo mi že ostatní nebyli v takovém stredu jako já, prostě jakoby to brali že to je. Zkoušela jsem se dovolat hasičům ale pořád mě to přepojovalo jinam. Vrátila jsem se zpátky balit, vím jen, zme jsem si do taďky hodila jedny tepláky tričko ale tenisky jsem si sbalila všechny, které jsem doma měla. Kdyz jsme se teda dobalili a dům jsme opustili a byli už na konci zahrady u cesty, tak když jsem se otočila, viďela jsem jen střed domu se schody a kousek střechy...
A pak najednou jsem se otočila znova (nevim zda to byl jeden a ten samy sen, ale bylo to hned po něm a nebo pokračování tohodle) viděla jsem dům cely a v obývákovém oknem viděla tátu jak jde směrem od okna pryč, otočila jsem se na mamku s brekem se slovy.. proč tam je.. a sen zkončil
 
Nela
11.09.18
23:25
Reg.30.5.19

Dobrý den. Zdálo se mi ze u nás v domě začalo hořet na konci snů jsem zjistila ze chytil velmi tlustý kabel od elektřiny ve 3 patře . Jelikož bylo chladno snažila Jsem se pobalit jen důležité. Všude byl dým ale nehorelo vevnitř... Nakonec zacla trochu hořet záclony tak jsem ji uhasila a šli jsme. V tom dne byli železný tocici se schody u nás na výrobce 3patrove takové nejsou . A všude slehali už plameny z těch schodů ... A co mě zarazilo ze ja byla bosa a strašně mě to pálilo jak to bylo rozhaveny od ohně ty schody. Nakonec jsme utekli... Ale šli jsme údajně ke tchyni ale já se synem jsme tam nedošli. Přítel zůstal spát tam i moje máma která v tu dobu byla u nás na návštěvě a ja se vrátila po požáru zpět. Ráno došla moje mámka a rekla ze v tom pokoji co spálí byli mokrý, vlhký zdi. Tak proto došla tak brzo... . Moc bych byla ráda kdyby jste mě mohla trošku říct o co jde... Jelikož mám z toho snů blbý pocit...
 
Symbiotica
17.09.18
15:46
Reg.13.11.17

Nebudu tvrdit, že můj výklad je jediný správný. Každopádně já oheň vnímám jako očistný element. Požár by teoreticky mohl znamenat očistnou hádku, ve které možná bude hrát roli i Vaše matka. Vlhké zdi by naopak mohl znamenat prosakující emoce a problémy, které nikdo neřeší a nechávají se vyhnít. Partnerovi možná bude vadit příliš razantní řešení problému, možná bude utíkat (třeba jen v myšlenkách) domů, kde se problémy spíš nechávaly vyhnít? Vaše máma taky bude možná chtít zamést problém pod koberec, pak ale spíš ocení přímé řešení sporu - proto návrat do vyhořelého domu. Každopádně za snem bych viděla nějaké rodinné spory.
 
Pověrčivá
03.02.19
02:34
Nereg.

IP: 185.217.232.*
Zdálo se mi jak jsem v koupelně čistí si zuby a vidím plameny utíkala jsem pro dceru a když jsem otevřela dveře ven byl tam malý ohen ale hodně dýmu,zavolala jsem přítele aby utíkal ke me zkoušela jsem to uhasit když jsme se začali dusit utíkala jsem polonaha dítě s dítětem v ruce ven a přítel se doplazil za námi,doslova ležel na schodech a pomalu se sunul dolů ven. Tak jsem ho kousek vytáhla a volala jsem z mobilu mamince o pomoc.
 
Radim
18.04.20
06:41
Nereg.

IP: 109.231.138.*
Dobrý den. Viděl jsem ve snu hořet dům kde jsem bydlel v mládí. Dokonce jsem ho podpálil. Později v tom snu jsem ho viděl celý shořený a s ním všechny domy, které si pamatuji, že tam stálý. Nebydlím tam již skoro 30 let. Děkuji za odpověď. Radim
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)