English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Hemingway

Kritici... jsou vši, které lezou po literatuře.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hodně zvláštní sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Hodně zvláštní sen

Nálezce
03.08.13
06:34
Nereg.

IP: 94.143.232.*
Zdravím, dlouho jsem nikde nepsal svůj sen, ale toto mě opravdu zaujalo, byl jsem z toho celkem v šoku.

Takže tedy:

Teď jak jistě víte je léto, ale vzpomínám si, že jsem byl někde venku a byl sníh, našel jsem tam, teď už si nejsem jistý jestli jednoho nebo dva malé chlupaté pejsky, možná, že dva... vzal jsem je k tetě, která už jednoho má. Byli hrozně nevychovaní, obzvlášť jeden, o kterém to celé je. (nepřestávejte číst!)

Čůral doma na koberci (který tam už tedy ve skutečnosti i kvůli psovi dávno není) a to ještě takovým způsobem, že tak nějak do čtverce a udělal větší neplechu než obyčejný pes.

Snažil jsem se mu domlouvat i když jsem si říkal, že tomu asi bude prd rozumnět.

Najednou na mě ten pes ale začal mluvit jako malé dítě!

Postupně během času, který ze snu těžko určím začal měnit podobu a stával se z něj malý kluk. Najednou se mě ptal, kde je cukr, že chce cukr a hledal ho obývací stěně vedle televize - tedy koukal na ní a říkal, kde může být cukr, což mi přišlo vtipné.

Když už skoro vypadal jako normální mal kluk, začal jsem se ho ptát, odkud se vzal, kde má rodiče?

On zakroutil hlavou a řekl něco ve smyslu, že rodiče nemá, že byl u zlé alienky (ano, přesně takto ji několikrát označil), ale tam že už nechce zpátky, že na něj byla moc zlá. (a bylo mu to i vidět na očích, jak se bál)

Najednou pak po chvíli začal šílet, viděl jsem a cítil jsem, jak ho to bolí, chytal se za břicho a říkal, že mu to dělá ta alienka, že se zlobí. Dost křičel a měl v očích zděšení.

Zkoušel jsem mu sáhnout na břicho, abych ho utišil, vysílat vlny, abych nějak to spojení přerušil, ale v tom vždycky začal řvát ještě víc a začalo ho to víc bolet.

V tu chvíli jsem propadl panice a začal se bát, co budu dělat. Už jsem si říkal, že když jsem ho našel, tak se o něj postarám a teď tohle...

Říkal jsem mu, že mám svých problémů, který mě trápí dost (což mám, někdy nevím kudy kam) a teď ještě tohle a nevěděl jsem, co dál... propadl jsem se nebo spíš utekl do nějaké hry, uběhla jako pár vteřin, ani jsem ji nehrál, ale měl jsem pocit, jako bych v ní byl 3 dny.

Pořád jsem byl u tety. Vidím tam dědu a ptám se, jestli neví, kde je ten kluk (vlastně jsem mu ani nedal jméno) a on mi řekl, ať si to zjistím sám (asi když jsem se o to tak dlouho nestaral).

Šel jsem za strejdou, seděl u počítače, ten taky nic nevěděl.

Pak jsem potkal malou sestřenku a ta řekla, že zmizeli - nebo spíš šli někam spolu s bratránkem (ten je taky ještě malý, ale starší než ona)

Neměl jsem pocit, že se bratránkovi něco stalo, o něj se ta "alienka" nezajímala, ale co je s tím klukem jsem netušil, koukal jsem u schodů z bytu dolů.

Pak jsem se probudil.
 
Nálezce
03.08.13
06:40
Nereg.

IP: 94.143.232.*
* Ještě jsem zapomněl dodat, že když se tak alienka zlobí, že ji ho radši vrátím, protože jsem nevěděl, co dělat, abych si ho nechal a ona ho na dálku nezabila a neublížila i mně. - Pak jsem zmizel do té hry - která ve skutečnosti ani neexistuje, bylo to něco o hudbě.
 
Dracizena
28.08.13
20:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nálezce, víš proč ses zde podepsal Nálezce?
Protože ses konečně nalezl, vyzpovídal ses zde snovým příběhem...
To znamená, vylil jsi do těchto řádků svůj tělesný přetlak...
Je to pro Tvou mysl, i tělo uzdravující...
Aby se dobře otevřelo člověku vnímání smyslové, tak je třeba se ze všeho vypisovat a protože Tvé živé nitro ví, že by ses
nezdržoval s vypisováním svých denních příhod, tak Ti Tvůj dimenzní svět poslal takto dlouhý sen, kde ses velmi dobře vypsal
se svých myšlenkových /řekněme/ sraček a to doslova...
To proto, abys neměl v budoucnu klamné myšlenky a proto se začni vypisovat a založ si zpovědník...
Není to ostuda, ale potřeba pro toho, komu dobře dozrává rostlinka, jménem INTUICE...
Pes čůral do čtverce... sen Ti říká, že opakuješ stejné chyby a vždy tvrdě narazíš, protože nevnímáš pravý úhel toho čtverce...
Kdo běhá v pomyslném kruhu, žije si dobře, ale netuší, že je v začarovaném kruhu a to je propad...
Ale Ty jsi už ve čtverci, z kterého se snadno můžeš dostat, ale musíš začít dělat změny...
Ano, sen mluví o Tobě a k tomu Ti dopomáhá enegie zvířecího druhu psího... Zřejmě máš srdíčko na správném místě,co se týká přístupu k psům...
Změnil se Ti pes v člověka? Ale všeobecně se ví, že psi se dívají lidskýma očima... Pes má v sobě velké procento lidské duše a proto je přítelem člověka...
Ale i prase a to medicina ví... Pak ses ztratil ve hře která neexistuje, ale i tento příběh neexistuje, jen se Tvůj organismus vypisováním čistí...
Mimochodem, i já jsem Alenka a jsem zlá na toho, kdo zlobí:)))
 
Nálezce
03.09.13
21:32
Nereg.

IP: 94.143.232.*
Ahoj, Dračí ženo. :-)

Nálezce jsem se pojmenoval protentokrát proto, že jsem našel toho psa - skryté dítě.

S tím čtvercem je to celkem trefné, opakuji poslední dobou některé chyby znovu a znovu narážím nebo se nechám zdeptat těmi samými věcmi a přitom mám na některé z těch problémů sám v sobě řešení, ale nedokážu se ho držet, protože mi chybí motivace, důvod proč.

Pes se proměňoval postupně, jak jsem už psal, postupná metamorfóza někdy ve snech bývá.


O žádné Alence jsem ale nemluvil, mluvil jsem o alience - to slovo se moc běžně nepoužívá, zaskočilo mě.

A co se týče mého srdce, tak je na levé straně.


 
Posel
10.08.20
05:23
Nereg.

IP: 37.48.46.*
Nálezce?
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)