English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Hodně moc živé sny o pavoucich

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Hodně moc živé sny o pavoucich

Michal.44
16.10.15
00:16
Nereg.

IP: 85.70.40.*
Dobry den, chtel jsem se zeptat na výklad snu o pavoucich. Sice uz to bude par měsíců co se mi zdali asi 3 sny které byli par týdnu po sobě ale furt mi to nedá spat a zkouším si o tom něco zjistit. První sen byl tak zivej, ze jsem vyskočil z postele a přibližně 10 minut jsem toho pavouka hledal po pokoji a přísahal bych ze tam proste je. Nevim co to bylo za pavoukal ale byl velkej asi jako běžná roztazena ruka ( možná bych to přiřadit k tarantuly). Nic nedělal jenom nad oknem na garnyzi ale v tom snu jsem mel velký strach. Druhy sen, přibližně tejden na to byl o hromadě pavouků kteří mi lezli od nohou směrem k hlavě. A třetí sen byl taky něco pěkného zase hodně pavouků které jsem mel nad hlavou když jsem spal a tentokrat aby se neřeklo tak jsem zase vstal a pavouky hledal, protoze takhle moc živý sny jsem nikdy nemel. I po par měsících mam furt tyto sny moc dobre v paměti. Moc dekuju za jakoukoliv odpověď :-)
 
Dracizena
18.10.15
11:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Michale, pavouk symbolizuje pravěk a Tvá Duše Ti chce říci, že měla své životy i v pravěku a Tvůj dnešní je jeden z mnoha, ale je z té řady životů nejdůležitější, protože žiješ v době, které se říká Konec Světa a to znamená, že Tvůj život ten pomyslný paprsek LOMÍ... Vím, nerozumíš, ale když budeš chtít více vědět, napiš mi na meil, jsem seznam.cz
Okopíruji Ti vysvětlující články které píši... nedá se vysvětlit Tvá cesta pár větami... Ale každopádně, oslovuje si Tě Tvé NITRO a je to energie, které se říká Tvá Duše... V minulých životech jsi přežíval smrt po kousnutí jedovatým pavoukem a v dnešním životě tím procházíš jen snově a myšlenkově. A co si Tvůj Anděl od Tvého rozumu žádá? Pošli do minulého svého života svou dnešní energii, aby posílila ten minulý, téměř umírající život... Chápeš o co jde? Dnes pomůžeš v přežití sobě, v jednom, z dávných minulých životů. Kdyby ten minulý život nepřežil, oslabil by Ti ten dnešní tak, že bys měl stále nějaké potíže a byl bys i fyzicky na hraně... A stačí zvednout bradu a mluvit ke hvězdám a tam posílej přání a energii slovní/sen Ti jasně napověděl a já také/.Hvězdné bytosti si slovní energii přetvoří do léčivé a ten minulý život zázrakem přežije a tou Tvou léčivou energií ho nasytí... Zázrak neexistuje, tím zázrakem jsme my, lidé pod vedení bytostí světla... měj se dobře... Je to velmi důležitý sen pro Tebe a proto Ti nedá spát... Správné vysvětlení, na to čeká Tvá Duše a tady ho ode mne máš...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)