English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Rousseau

Je třeba být si trochu podobni, abychom si rozuměli, ale trochu rozdílní, abychom se milovali. Ano, podobní, a přece rozdílní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Hlasy,světla a černé skvrny

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Hlasy,světla a černé skvrny

Kat
04.02.20
20:19
Reg.16.6.21

Dobrý den chtěla bych vysvětlit, proč jsem slyšela pláč malých dětí a dospělý? Proč jsem vydělá dvě světla co šly směrem k oknu a proč jsem vydělá černou postavu ve svém pokoji? Mám hodně otázek, ale všichni si klepou na čelo. Nevíte proč jsem to slyšela a vydělá?
 
Kett
06.02.20
11:48
Reg.5.2.20

Vubec nevim co se deje vam - me se deli divny veci, skoro jsem sla dobrovolne do blazince.
Koupila jsem si naramek - Chryzopras- od te doby se 'obtize' zlepsily, zmirnily
Jestli mate pocit, ze u vas strasi - doporucuji kristal do mistnosti kde se to deje.
 
hns
06.02.20
15:51
Nereg.

IP: 89.24.40.*
Pokud nemáte vrozené paranormální vnímání, jakože nejspíš ne, když vás to překvapilo, tak to vypadá na následek nějakého kontaktu s paranormálnem - věštby, rituály, magické předměty atd., popř. něčí zásah. Temná postava je vždy negativní. Chce to nějaké pozitivní činnosti, např. recitace nebo poslech manter (z YT, např. Dattatreya mala mantra), vykuřování prostoru atd. Speciální ochranné "mantry" se nazývají kavači (většinou psáno kavaca, kavacha).
Pokud znáte původce, modlete se o jeho prospěch bez jakéhokoliv negativního osobního pocitu (to by to pouto jen posilovalo). Je totiž jen nástrojem vaší vlastní negativní karmy. Šubham astu sarva džagatam.
 
Kat
07.02.20
11:24
Reg.16.6.21

Nemyslím si, že ta černá postava byla zlá. Ano jsem na to částečně napojená a jedna paní mi řekla, že to se mnou komunikuje kvůli tomu, že v minulém životě se něco stalo a je to spojené s paranormalitou a nadpřirozenem. Něco jako by jsem otevírala brány co mi tak řekla. Mám záblesky a tak. Vím možná jsem blázen, ale dost mě to zajímá. Promiň tě.
 
Konstantin
12.05.20
11:12
Reg.3.8.20

-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)