English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Montaigne

Dbejme, aby nám stáří neudělalo vrásky také na duši, když je dělá na tváři.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Fibroskopie?!

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Fibroskopie?!

Anetass
22.07.10
19:47
Nereg.

IP: .*
Ahoj,
nejspíš mám jít na vyšetření žaludku - fibroskopie.
Doktor má podezření na vředy.
Problém je v tom, že se odmalička strašně bojím zvracení. Když mi je jen trošku špatně propadnu obrovskému stresu z toho, že budu zvracet. Je možné že je to nějaký druh fobie?
Když se to přeci jen stane, obvykle se z toho vzpamatovávám celou noc a ještě dlouhé dny na to myslím. Ani po sobě nejsem schopna uklidit. Opravdu je mi do pláče, když cítím první příznaky nevolnosti, které by ani ke zvracení vést nemusely.
Po tom, co jsem na internetu četla různé zážitky a průběhy tohoto vyšetření jsem se dala do pláče a v krku měla úzko.
Za žádnou cenu se ničemu podobnému nepodřídím! Nevím, co se svým strachem a s hrozící fibroskopií. Straší mě to v noci.
 
agaven
22.07.10
20:07
Reg.3.6.18

a naco aj z dych zistia co je v zaludku a to nemusia ani hadicu davat do zaludka ..to je stres..ak je aj tazko davat jablka fatru ako mineralku..oplatky ..nie slane sladky stiplave kysle ... zapal vredy inak bez hadice sa da tu to stoji 1000sk mozno u vas 30€ a mas to bez hadice ako ja pytaj si to ako ja ze si to zaplatis a bude vediet co mas vredy , zapal alebo bacila vsetko ide ked sa da len vam to lekar nepocie skoda ze kazdy colvek nema doklad o tom ze liecba sa da aj inak podstupit ale to oni nepovedia ...
 
kelišová
26.07.10
21:10
Nereg.

IP: .*
Anetass: Prosímtě holka , já na tom byla - není to nic příjemnýho , ale dá se to vydržet , špatně ti je jen chvilku a pak to přejde , navíc lékař zjistí , jestli vředy máš či ne - je lepší to zjistit a řešit , než tam nejít !!!Moje známá musí chodit na " hadici " každou chvíli , neb má hodně nemocný žaludek a co má dělat - vydrží to .Jsou horší věci na světě !! Tak hlavu vzhůru , čím dřív to podstoupíš , tím to budeš mít rychleji za sebou !
 
dracizena
28.07.10
14:03
Nereg.

IP: .*
Anetass napiš mi na meil seznam.cz mám pro Tebe info trochu odjinud a trochu soukromou. Uvolní Ti to strach jít na prohlídku...
 
Anetass
29.07.10
13:11
Nereg.

IP: .*
E-Mail nevidím
 
Linduška
29.07.10
13:53
Nereg.

IP: .*
ona má dracizena@seznam.cz
 
Olča
02.05.12
12:32
Reg. před 2016

Tak jsem dneska byla na fibroskopii taky a všem které na to půjdou a budou číst tyhle příspěvky tak rovnou říkám, že to nic není a není se čeho bát. Já si taky přečetla hororové líčení tohoto vyšetření a dneska jsem se přesvědčila o opaku. Musí se poslouchat co říká doktor a nic to není. Sondu jsem spolkla ani nevím jak a za 3 minuty bylo po všem. Nebojte se toho
 
Lusia
19.09.13
17:54
Nereg.

IP: 89.102.218.*
Díky děvčata..;) Nejspíš mě to též čeká, ač nerada,ale pokud tak lékař určí, východiska nejni.;) Mějte se...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)