English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Expritel, kazdou noc

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Expritel, kazdou noc

levandulkaaa
05.11.13
11:33
Nereg.

IP: 94.143.169.*
Dobry den,
poprosila bych moc o radu co znamenaji me sny.
Kazdy den nebo obden, uz asi 2 mesice se mi zda o mem expriteli, ze jsme v praci a pak se oba vytratime, aby si toho nikdo nevsiml a sejdeme se o samote, potaji.
Mame hroznou touhu byt zase spolu, nevydrzime to a podvedeme sve partnery a pak se loucime se smutkem, ze se zase dlouho neuvidime.
Ve snu se schazime i u nej doma, neodehrava se to jen na pracovisti, v tom snu je velka vasen, smutek, bezmoc a jak se mi o nem zda kazdy den uz tak dlouho, tam premyslim nad tim zda jsem neudelala nekde chybu.
Jen pro priblizeni naseho vztahu doopravdy: je to muj sef a byli jsme velky kamaradi, milovali jsme se a jelikoz to bylo nadrizena podrizeny, tak to vedelo jen par lidi a rikali jsme si, ze to nemuzeme, tahli jsme to spolu cca 3 roky. Pak jsem dlouhodobe onemocnela a potkala jsem jineho partnera(nyni je to muj manzel). Kdyz jsem se pak videla po delsi dobe s mym expritelem, tak mi vyznaval lasku a chtel, aby jsme byli oficialni par a ja mu na to rekla, ze uz to nejde, ze jsem nekoho potkala a ze mi to mel rict uz davno, ze jsem ho milovala. Byl hrozne nestastny, byl to divny pocit. A pak za 5 mesicu se ozenil. Ten kdo to o nas vedel, rikal, ze to udelal schvalne a kdyz jsem pak otehotnela s mym ted manzelem, tak mi na to expritel rekl zda jsem se nezblaznila. Nevideli jsme se pres rok, jsem stale na MD, ale za rok se vracim do prace. Omlouvam se za tak dlouhy dotaz, budu moc rada za Vase odpovedi, protoze me ty sny trapi a nevim co si mam o tom myslet : (
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)