Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 19.3.2019
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.

Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Vypadá to tak, že čím víc na něho myslíš, tím dříve na tebe zapomene.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Hoel

Statisticky bylo dokázáno, že na každého muže, který dosáhne věku 85 let, připadá sedm žen - to už je ale, bohužel, pozdě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Ex přítelkyně

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Ex přítelkyně

goethe
(25.09.18 / 22:07)
IP: 188.175.34.*
Zdravím, byl by zde nějaký ochotný člověk, který by byl schopen "zjistit" co se děje v hlavě mojí ex-přítelkyně, zvlášť, jestli na mě myslí případně jestli ji chybím, jak se má.. a co podniká nového? Nebavíme se společně, ale občas na ni myslím a chtěl bych vědět, jestli tahle fáze někdy skončí a začneme spolu opět komunikovat, případně jestli ji co se stalo mrzí a toužila by to napravit. Děkuji moc :)

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)