English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Baťa Tomáš John

Nenapodobovat, být v čele!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Dům u moře

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Dům u moře

katicek
12.09.11
21:28
Reg. před 2016

V neděli se mi zdál divný sen (tedy, ne že by mé sny normálně dávaly nějaký smysl). Chodila jsem po obchodech a pak se potkala na parkovišti s tátou a jeho manželkou. Na hodinách bylo za 5 minut 12 a ona se rozhodovala, jestli si koupí svatební šaty nebo ne - v tom snu se chtěli podruhé s mým otcem vzít.
Nakonec si šaty koupila - růžovo černé. Já jsem nervózně pobíhala z parkoviště na nějaký most, který vedl nad dálnicí a pořád jsem oba honila s tím, že na dálnici se už dělají pěkné kolony. Ale ani jeden mě moc nevnímali. Když jsem se naposledy vracela na most, potkala jsem tam svou kamarádku, se kterou jsem se před lety ve zlém rozešla. I teď na mě byla dost nepříjemná a tak jsem z mostu odešla někam pryč.
O chvilku později mě napadl roj včel. Utekla jsem do domu, ve kterém jsem ve snu bydlela (ve skutečnosti bydlím v paneláku) a byhodila jsem z koupelny nevlstního otce s tím, že se nutně potřebuji osprchovat, protože mě pobodaly včely.
Po tom, co jsem se osprchovala jsem z domu vylezla ven na oblázkovou pláž. Sice bylo zataženo, ale počasí bylo jinak moc hezké. Moře bylo tako modrošedé, malinko neklidné, ale žádné velké vlny. A na moři se záhy objevila motorová loďka a z ní vylezl muž. Chvilku jsem si s ním povídala a pak odešel na tu loď. Po chvilce se loď rozjela a táhla ho za sebou na padáku. Pořád nemohl vzlétnou, tak jsem na něj křičela, jak by to měl zkusit. Nakonec na chvilku vzlétl a pak se vrátil zpátky.
Po jeho návratu jsme se k sobě dost měli, dalo by se říci jako milenci.Objímala jsem ho a líbali jsme se. Víc si ze snu nepamatuji, protože mě probudil rachot klíčů v zámku :-)
Snad jen můžu dodat, že onoho muže jsem nikdy před tím v životě neviděla. Bylo mu kolem 35 let, měl tmavohnědé vlasy, vysoký a sportovní postava, docela pohledný (ale ne zrovna můj typ :P)
I když se mi takových snů zdá spoustu, tenhle mi stále vrtá hlavou. V jiných dokážu najít alespoň náznak nějaké souvislosti, obzvláště když je v nich nějaká osoba mě blízká...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)