English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Divné divné divné

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Divné divné divné

Zuzexina
04.11.14
19:11
Nereg.

IP: 85.71.249.*
Dobrý den, mám takovej zvláštní dotaz. Poslední dobou se mi při spánku stává jedna dosti divná věc. Ve spánku totiž vím, že spím a chci se vzbudit, chci otevřít oči a být vzhůru, ale nejde to. Občas se mi k tomu přidá, že mě něco dusí a já se nemůžu pohnout, i když moc chci. Nebo se ještě vidím jak se probouzím, dokonce třeba s někým mluvím a něco dělám ale ne zezhora, jak je při astrálním putování známé, ale není to realita a vše se to děje při spánku. Dnes to vyvrcholilo tím, že jsem stále spící jakože "probudila" a viděla jsem nad postelí černovlasou dívku, mrkala jsem, jestli to opravdu vidím a začala se rozplívat. Ale pak jsem se probudila doopravdy a nic. Je složité to popsat, sama tomu moc nerozumím, hledala jsem na netu cokoli podobného, ale neúspěšně, tak se ptám touto cestou. Děkuji
 
Dracizena
04.11.14
22:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zuzexinko, pro mne není Tvůj výklad složitý... Čím ty dnes procházíš, já jsem už prošla, proto Ti rozumím, ale Ty prožíváš tyto pocity zatím snově a já je prožívala ve skutečnosti a dnes mám vědění...
Ničeho se neboj, jen se nauč modlit a vždy před spaním si ámenuj a tím si hmotníš neskutečnou ochranu před astrálními vlivy.
Ano, jde o neskutečnou ochranu, která zastaví to neskutečné... z lidského pohledu je to neskutečné, ale je to skutečné, kdo to prožívá...
Dotýkají se Tě ufouni, ale neboj se, i oni jsou určitou součástí nás samých... a něco si od Tebe žádají... Zatím se k Tobě přibližují skrze sny, ale i tak, posílej je za mnou, i dodatečně...
Posílej je za Alenou -AKS-... já jsem jejich, řekněme zdroj...
 
Azazel
05.11.14
23:13
Nereg.

IP: 79.212.178.*
Zuzexino, vypadato ze si na tebe zasedl nejakej Sukubus (Potvora) co vysava energii. Nemusis hned bezet za exorcistou. Zkus tohle okolo postele nasipej sul (cara nusi bejt neprerusena do kruhu, pro ocisteni od zla), porid si prirodni krystal kristalu. Bud ho nos jako privesek, nebo ho si dej spolecne se sackem levendule pod polstar. Dale pokracuj v rytualu ocisteni takto: Vem si zrcadlo (postav ho na stul) a postav ho naproti postele, v ohne zdorne mysce spal smitku bazalky a tresalky (vedle zrcadla), dale si vem porcelanovou mysku s vodou a vloz do ni mali Oxidiam a zapat bilou svicku (divej se pritom do zrcadla). A prones tato slova" spiritus malu exodus". A svicku sfoukni. Melo by to pomoci.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Vrba přání
Vyřčené přání je napůl uskutečněné přání... Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)