Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 10.8.2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 10.8.2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Fórum:

Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Dítě a otázky kolem partnera

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Dítě a otázky kolem partnera

Hulala
22.06.20
17:27

Moc prosím,zda mi někdo odpoví na následující otázky:Budu mít další dítě? Jaký bude dál můj vztah? Co partnerova práce? Co jeho zdraví?Děkuji moc

Konstantin
07.07.20
03:27

Jen tezsce se da na vas napojit a itak jen z casti.Mate vssobe nejaky blok.Jakoby neco spatne z dectvi.Vas partner ma dobry korinek a bude tu dlouho.Z praci to bude horsi.Problemy financni ale budou kratkodebe ale opakujici.Nevidim tam zadne dite Ale nic se neda vyloucit do budoucna.
Snad jsem pomohl ikyz na anonym se tezce vesti

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)