English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Žádné pravidlo (není) bez výjimky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Delfín v obýváku

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Delfín v obýváku

Leonidas82
29.04.15
16:45
Reg. před 2016

Dobrý den,
chtěl bych vás poprosit o pomoc při výkladu snu.Nevzpomenu si kdo už tam byl se mnou, ale byl jsem na neznámém místě a byly tam takové malé bílé schůdky( asi o pěti schodech) se zábradlím.Byl jsem po pás ve vodě a kolem proplouval delfín, který byl nějak uchycený nebo z něj čouhala šňůra sestavená z instalatérských, kovových, kolen na vodu, které byly zašroubovány do sebe.Ta osoba co tam byla se mnou mě upozornila ať na delfína nešahám, že ho to jedno koleno hodně bolí a v ten moment jsem uviděl, že jedno kolínko je trochu větší a narudlé.Najednou začal delfín proplouvat pod zábradlím schůdků a pomalu se vracet zpět načež jsem si uvědomil, že by se zamotal do schůdků,tak jsem ho navedl na cestu kterou připlul a on proplul zpět...
Pak jsem se najednou octnul u nás doma v obýváku, kde bylo nad kolena vody.Vůbec mi to nevadilo... něco jsem křiknul na svoji přítelkyni do vedlejšího pokoje(asi ať toho delfína pustí ke mě) a on připlul a blbli jsem spolu v obýváku a ten delfín se ke mě strašně tulil a usmíval se... .
Zatím jsem se jen dočetl, že delfín prý nevěští nic dobrého tak nevím jak s tím naložit.A taky nechápu ty kolena na vodu... instalatér nejsem a tyto věci nedělám.
 
Dracizena
29.04.15
20:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Leoni... z každého snového příběhu si vytáhni slova, která Tě povedou do těla... Např, voda, schody, delfín, kolínka, ano, jde o Tvá kolena, o která by ses měl starat svou léčivou energií... mohu poradit jak...
Lidé jsou snově oslovováni svým Andělem, který se oblékne do takového těla, aby ho snová místnost vpustila dovnitř a sen se mohl promítnout do Tvé životní říše.
Tvůj Anděl k Tobě pronikl v těle delfína a to je štěstím... Určitě i Tebe tento sen s delfínem pohladil a proto si neber k srdci výklady lidí, kteří snář píší s láhví vína a s cigárem v hubě. Tito lidé umí zblbnout myšlení obrovskému množství lidí na Zemi, protože droga jim dodá kuráž své zkreslené vize zveřejnit knižně.
Takže, drž se toho, co srdíčko Ti říká...
Píšeš, že delfín měl něco kolem krku a to znamená, že Tvůj Anděl má také jakousi smyčku kolem krku a nebude Tě moci včas zastavit, když by Tě měl v podobě pozitivního osudu zastavit...
Já lidem radím... uzdrav si svého Anděla, aby ON ti mohl podat pomocnou ruku.
Pomodlil ses za svého Anděla? Pomodli se za sebe, i za něj a směrem do hvězd. Požádej hvězdy, aby byl Tvůj Anděl zbaven té smyčky... a to stačí a tuto žádost čas od času opakuj a přijde Ti shůry odpověď... Možná budeš slyšet v hlavě pozdrav od svého Anděla a nebo další sen Tě posune dál...
Zajímavé je, že včera mi na meil přišla fotografie delfína, který měl něco zaříznuté kolem krku a dnes vysvětluji sen s tímto osudem...
Schody= to jsou duchovní schody...
Voda = život je prostor v bazénu naplněném vodou a kdo se odhodlá vystoupat po těch duchovních schodech, život ho neutopí do potíží.
Kolena= když jsou zdravá i ve staří, pak se stáří necítí staré. A o tělo i kolena se musí starat zase jen člověk sám... směruje Tě to na kolena... a to je zatím od mého Vyššího -Já JSEM- vše...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)