English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

delfin

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

delfin

cora68
10.11.15
14:20
Nereg.

IP: 85.119.88.*
dobry den,zdalo se mi,ze jsem plavala ve vode a nahednou se objevilo nekolik mladat delfinu a plavali kolem me a hraly si se mnou. vsude se docitam o dvou smyslech snu a vetsinou to znamena zle znameni nebo smrt? muzete mi odpovedet?mam dceru a mam trosku strach;-( dekuji
 
Dracizena
11.11.15
17:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Delfín je štěstí, je to jiná forma Anděla, který Tě povede ke změnám... k duchovním změnám a to je ta smrt.Smrt se změna... ne smrt, jako taková...
 
cora68
13.11.15
00:03
Nereg.

IP: 37.188.138.*
uf to se mi ulevilo,moc Vam dekuji... asi na tom neco bude,dnes jsem se dozvedela ze cekam miminko;-) dekuji
 
Dracizena
13.11.15
00:11
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gratuluji... no vidíš a netrvalo dlouho a už se odhalilo to štěstíčko, ten delfínek... nádhera... tak ať je to kluk a životem proplouvá, jako ten delfín... Dej mi vědět, až se narodí... zdravím a přeji štěstíčko...
Ámen+Ámen+Ámen za Tvou rodinu...
 
cora68
04.01.16
00:23
Nereg.

IP: 85.119.88.*
Dobry vecer,tak ani kluk ani holka ale rovnou dvojcata a kluk i holka ;-) to je teda mega stesti;-)
 
Dracizena
04.01.16
19:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Cora, nádhera a gratuluji... hledám, kde sis odpověděla na dvojčata... 10.11. píšeš, že se všude dozvídáš O DVOU SMYSLECH !!! A to je ono, dvě mláďata, dva smysloví lidé... A to znamená, že budou ve vyšších duchovních smyslech... Jsou křišťalovým Andělem políbeni...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)