English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Šalomoun

Neodpovídej bláznu podle bláznovství jeho, abys i ty jemu nebyl podobný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

dar nebo snad prokleti?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

dar nebo snad prokleti?

Violla88
20.08.13
20:06
Nereg.

IP: 90.176.88.*
Zdravim :-)
Nechci zakladat nove tema.Spis hledam odpovedi na neco,na co odpoved nemuzu nikde najit... .
Proto by me spis zajimalo,zdali je tu nejaky clovek,ktery se naplno venuje vykladu z karet,nebo se zajima o veci kolem toho.
Zacalo to v mych 16ti letech,kdy se mi zdalo o mem kamaradovi ze se obesil.Druhy den na to jsem se dozvedela ze jeden znamy v tu noc (kdy se mi ten sen zdal) zemrel pri autonehode a ten konkretni clovek ktery se v mem snu obesil se o to opravdu pokusil.Nastesti ho vcas nasli.
Po letech se mi zdalo o jedne zname kterou jsem cca 12let nevidela.Nebudu tu rozepisovat cely dej snu,jen to,ze jsem byla s tou znamou NEKDE.Ve snu jsem videla i muze,ktery vytahl nejakou bombu nebo co to bylo :-) a hodil to za zed kolem ktere jsme sli.Za tou zdi bylo nekolik deti a dospelich.Rano jsem zasedla za net a na FB jsem tu znamou vyhledala.Zjistila jsem,ze zije uz 12let v Norsku.Tyden na to koukam na zpravy a masakr v Norsku.Jiste si pamatujete... Nedavno se mi po dlouhe dobe opet zdal sen kde jsem videla boje,nepokoje atd.No a ted nepokoje v Egypte... .Kdyz vezmu do ruky karty (klasicke na prsi) a vylozim je cloveku u me jak me napadne tak zatim vsichni rikaji ze vse sedi.Dokazu cloveka zbavit bolesti (samozrejme to potom odnesu ja nevolnosti).Kdyz citim,ze se neco stane,vzdycky se neco stane..Muzete si o me myslet treba ze jsem blazen,myslete si co chcete :-) Jde mi jen o to,jestli zde na tehle strance je nekdo,kdo by mi dokazal rict,proc se mi to deje,kde se to asi tak ve me mohlo vzit,popripade jak to rozvijet dal.Predem moc dekuji.
 
Dracizena
12.09.13
22:13
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Viola, zbudu Ti nejspíše já...
určitě mi napiš na LIDE na vzkazík...
Ptáš se Dar, nebo prokletí? OBOJÍ !!!
A Ty se musíš naučit svou vibrací ty děje aspoň zmírnit... Lidské vibrace jsou obrovskou vesmírnou silou a umí měnit, i negativní osudy... měj se...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)