English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

co myslite??

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

co myslite??

p-e-m-i
17.01.12
20:27
Nereg.

IP: 89.24.209.*
Ahoj tak mě by zajímal váš názor na ty podivné zvuky co se objevují po celém světě. Myslíte že to má něco společného s magii, a nebo s koncem světa 2012. Zajímalo by mě co si o tom myslíte :)
 
Nike
19.01.12
10:17
Reg. před 2016

ani s jedním. Konec světa nepřinde.
Objevuje se toho víc, co si ani vědci nedokážou vysvětlit a když se novináři zeptali vědce, který propočítal, že nám Schumannova frekvence letos vyleze na 21Hz, co s tím, odpověděl, že je na čase se modlit :).

Země se nachází v pozici, kde si zvyšuje vibrace a využívá jí k očistě ohněm, nebo raději řeknu živlovou energií ohně, s podporou sluncí. Sopky jsou aktivnější, častá zemětřesení, globální oteplení si zařídila sama, i když jsme se hodně snažili. Ať se děje co chce, ona má své vlastní Vědomí a velice dobře ví, co dělá.
Výhledově se to zase ustálí.
 
Gunther
23.05.12
11:45
Nereg.

IP: 212.111.29.*
Nike - zdravím, přiznám se žje jsem šel trochu po tvých komentářích :-), zkrátila jsi mi nějakou tu jízdu vlakem. Máme prostě něco společnýho, chci říct, ne zase tak, že bych viděl až nevim kam :-). Mám pár důvodů, proč ti to docela věřím, určitě ne proto, že jsi ze mě udělala bolestína :-). Například i tady, spojila jsi do souvislosti záhadný zvuky a bičování země solární energií zhruba o dva měsíce dřív, než s tím přišli poprvé jistí vědci. Do té doby každý spekuloval nad pohybem litosférických desek. To by mohla být náhoda, docela je ale zajímavý, že se Země rozezvučela naplno doopravdy od prosince, ještě k tomu popraskala a údajně se na několik dní zastavil golfský proud, stáčel se k jihu hned u Ameriky. Výčet katastrof je docela dlouhý, nás tu informovali možná tak o Filipínách. Jestli je to jinak, pořád by to bylo fuk, protože je toho víc, zkrátka a dobře, mohl bych tě požádat, jestli bys prozradila něco podrobnějšího, co vidíš, kam daleko můžeš jít, vidíš nějaký fyzikální jevy, bytosti, jak reagujou oni na tebe a takhle nějak. Víš, nezlob se, já kašlu na to, kolik je vrstev přesně, ale co v nich je? Díky moc.
 
nostalgia
29.05.12
11:09
Nereg.

IP: 217.112.160.*
Nike: vůbec nejsem klidná. Něco je špatně. Najednou nic nejde, všechno se bortí pod rukama, už nepotkávám štastnýho člověka a d toho všechny ty události.
 
kapin
29.05.12
16:47
Reg. před 2016

hm konec bude a velkej řeknu to takle nastane nový řád a podlehnou všechni základi našeho světa jako lidí coš je jako janevi prezident atd. A začatky budou strašně těškí oblašt pro germany nejlíp na tom budou Slovany tak je to zatím v plánu musíme jse dost modlit
 
Nike
04.06.12
09:30
Reg. před 2016

Gunthere ahoj,
vyprávěj beduínovi o moři, když v životě neviděl kýbl vody pohromadě. Musel by sednout na velblouda a jet pořád jedním směrem.
To není žádná urážka, nejspíš si to slíznu za nadřazenost a kastování, ale je to tak.
Docela stačí, co padne při pokusech korekce některých esoterických debilit. Kolikrát je mi líto času. A vlastně na tom nejsem v tu chvíli líp, než ta nejpraštěnější Šeherezáda. Co myslíš, nejsou takové prožitky za všech těch okolností nakonec něčím osobním? Nechtěl by ses raději podívat sám? Musel bys trochu máknout, no...

Můžu Ti třeba zkusit s něčím pomoct, na některé otázky se odpovědět dá, ale to už by bylo na domluvě. Horší s časem...

p.s.bolestín a člověk, který to tahá na hrbu, jsou dvě věci. Už máš tu kudlu?
 
Nike
04.06.12
09:48
Reg. před 2016

Nostalgia,
to máš tak... já nikdy neřekla, že by měl být důvod ke klidu. Stačí se podívat na stav společnosti, stav ekonomiky, přírody... to si lidstvo nějak vyžrat musí. Ale v tom případě by ses neměla bát zásahu vyšších sil, ale toho, co vymamlasí člověk. Sklízíme za všechny životy. To ovšem neznamená konec světa.

A i když nejsem člověk, který by věřil na zázračnou duchovní transformaci ze dne na den, na druhé straně vše, co se děje, tlačí člověka k tomu, aby se probudil a zase trochu evolučně posunul.
Je to příležitost a současně zkouška, jestli na to máš. Nenech se strhnout spodníma vodama, přehodnoť svoje priority tak, abys nezačala zase najednou duchovně magořit a neujela někam jinam. A najdi si v životě radost.
Hodně štěstí
 
Gunther
14.06.12
11:15
Nereg.

IP: 212.111.29.*
Nike - představ si prosím toto. Myslíš na to a připadáš si jako na velbloudovi, cesta je nekonečná. Kdo už to ví líp než já, jak je v tom člověk sám. A pak se něce stane, tenhle obraz přepije jiný. Samota je tatam, velký provoz až beduíni do sebe vráží, točí se v nějakých kruzích, ale sami to neví. Rozhlížím se po těch, kteří už viděli moře, že bych se zbavil malomyslnosti, ale nacházím jenom zklamání. Jsou takoví, kteří viděli fatamorganu, z pusy jim teče nepravda, koupou se ve svým omylu. Je mi z toho tak nanic, ocitám se ve stanu a radši bych zajal Šeherezádu aby vyprávěla, jinak se neznám :-). Já tomu rozumím, o čem jsi psala, ale v komentu se všechno blbě vysvětluje. Možná jsem to právě pěkně posral, aby jsi vycouvala tím víc, ale řek bych, mohla bys vědět, že se to nedá brát doslovně, to jsou jenom takový stavy. Nerad bych tě nutil, ale budu rád, když se ozveš. Normální rozhovor. Můj mail: sokol.g@seznam.cz.

p.s. ty budeš pěkný číslo :-)
 
Nike
15.06.12
10:28
Reg. před 2016

... no jo :D. Že Tys mě chtěl pobavit s tím vězněním Š., docela se řehním.
Ty stavy by měly být dočasné, krátkodobé. Vždyť si to vem: jak bys to všechno mohl myslet vážně, kdyby Tě od cesty k moři odradily takové běžnosti, že většina lidí má na očích mhu, že Tě někdo zklamal, nebo že jsi ztratil kus času, když ses věnoval něčemu, co se neukázalo jako pravé ořechové. Na to nehleď. Na chvíli to může srazit, ale jak stálo v Batmanovi :) "proč padáme?... ."
To by pak byla jenom hra na duchovno, dost běžná záležitost.
Zásadní rada: nerozhlížej se tímto způsobem po lidech, kteří viděli moře. To bys z toho zklamání nevyšel. Takto to nefunguje. Nadvědomí Tě povede na správná místa, ke správným lidem, k zajímavým knížkám atd. S Tvou formulací: kdo už to může s Tebou myslet líp, než Tvoje vyšší Já? Ale potřebuje prostor!!! Žádná zabejčenost, umíněnost, umanutost, pozoruj cvrkot, příčinu-následek, vstřebávej to, všímej si, kde děláš pořád tu samou chybu, kde jiní dělají pořád stejné chyby a nechtějí to vidět...

Výhledově se ozvu.
 

Nike
15.06.12
10:37
Reg. před 2016

... ještě mě napadá...

mě se teď necpe na mysl obraz, ale pořád mi to připomíná s tím mořem jednu píseň. Odkaz nedávám, stejně by nefungoval a nevím, jak se komu zavděčím, neb mnoho rockerů tu asi nechodí.

Roman Dragoun - Zdroj

Text jednoduchý, ale tím líp, a je v její moci rozhánět malichernosti.
 
SolomonKane
18.08.12
11:55
Nereg.

IP: 217.197.156.*
heh, kdyby se lidi naučili pojmenovávat vlákna, mohlo by to ostatním trochu pomoct někdy.
Zdálo se mi, že tyhle zvuky už ustaly, teda já je nikdy dřív neslyšel, ale minulou sobotu na to došlo. Probudily mě, bylo to velice brzo, tak jsem vyšel ven a zkoušel to nějak rozumně analyzovat. Ale nemůžu jinak: nic, žádná lidská činnost (v okolí bych o ní věděl), žádný letouny, žádné doteďka známé atmosférické jevy, nic nemůže vydávat tak impozantní kovový zvuk. Který se rozléhá z velkých výšek až dolů. Nic příjemnýho, řeknu vám. Čekal jsem, z které strany to přijde.
Něco ve slabším provedení jsem zažil i dříve v tomto létě. To si člověk myslí, že se nic neděje, ale stačí vzít kolo a vyjet daleko za humna. Jedu takhle v polích a začínám si uvědomovat, že něco slyším a cítím. Hodně se to podobalo jako když jste v blízkosti drátů vysokého napětí, ale krapet silnější. To by tam ale nějaký musely být. Široko daleko nikde nic, co by to mohlo způsobovat.
 
Nike
20.08.12
19:47
Reg. před 2016

Tak... a teď čí to byl asi posel, což Solomone? :)
 
meel
21.08.12
12:01
Reg. před 2016

Já Vám teda prozradím, co zajímavého se stane 21.12.2012..
Hodně lidí bude chlastat, užívat si a dělat všechny možný kraviny.. proto že si budou myslet, že je to naposled.. a někteří si to ani myslet nebudou.. ale pro jistotu se přidají.. bude to jedna velká světová pařba.. zapíše se do historie jako první světová pařba a druhej den se všichni proberou s kocovinou.. nic víc nic míň ;)

Pokud jde o ty hlasy.. to že lidi začínají být duchovně citlivější ještě neznamená, že bude konec světa..
 
SolomonKane
22.08.12
11:32
Nereg.

IP: 217.197.156.*
Nikeee, :-))))), on se nepochlubil co je zač. Já už taky nejsem tak domýšlivý, že bych si myslel, že přišel jenom pro mě :-). Já nespekuluju o konci světa, je to takový, jak jsi psala jo, že se dějou věci, které není s čím porovnat.Informace jsou cenzurované, do toho se pletou "kachny" a nemůžu si být ničím jistý. Je to potom něco jinýho zažít něco na vlastní kůži. Něco závažnýho nevylučuješ ani ty, jestli jsem to dobře pochopil.

 
Nike
23.08.12
08:16
Reg. před 2016

A to já bych Tě v takové domýšlivosti nepodpořila, to by zas nešlo, totok... Nevím, jak Ty, ale já mu naleju, dáme po slivovici a zapředeme hovor. Máš ponětí, co toho takový ďábel ví? ;)

K tomu dalšímu se mi nějak nechce mluvit. Je to pořád stejné, jenom kulisy se mění, člověk bohužel ne.
Měj se.
 
liliana
02.09.12
18:49
Reg. před 2016

Myslím si, že se mění matička Země,přepólování,záření z kosmu,Slunce, ale my těžko.A to může způsobit všechno chaos a lidé budou spíše nuceni k jinému způsobu žití.
 
SolomonKane
07.09.12
10:28
Nereg.

IP: 217.197.156.*
Nike, navrhuju pokračovat na neveřejné půdě. Souhlasila bys?
 
Nike
11.09.12
18:44
Reg. před 2016

Tak napiš, no :)... nike.9@centrum.cz
 
Dracizena
12.09.12
16:44
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Meel, naprosto s Tebou souhlasím, ten den se stane den OSLAV-ZNOVUZROZENÍ... a bude se pít a pít a pít, až se někteří lidé uchlastají a to bude pro ně ten Konec Světa...
 
Dracizena
12.09.12
17:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
A ten obávaný KONEC SVĚTA byl stanoven kulturami, které zanikly. To se týkalo jejich KONCE... ale my jsme kultura, která jde dál, protože jsme došli až do technické vyspělosti, která se dnes musí skloubit s vyspělostí duchovní... a proto obávaný KONEC ZAČÍNÁ. A když hadovi roste jeho konec, tak roste délka jeho dimenzního těla a my jsme tím samým...
Přeji všem hodně štěstí do dalšího dimenzně hadovitého růstu, vašeho duchovního těla...
KONEC a ZAČÁTEK je NÁDECH A VÝDECH, JE TO ANO, NE, JE STARTEM A CÍLEM, JE ČERNOU NOCÍ A BÍLÝM DNEM...
A ty kultury které zanikly a svůj konec si předurčily v naše čase, neznamená, že zanikne naše planeta, ta se jen oklepe od lidské přemnoženosti...
 
liliana
12.09.12
18:52
Reg. před 2016

Tak, že si Mayové předpověděli konec své kultury, to je trochu (dost) blbost.Zmizela ze svých měst již při vniknutí Cortéze v 16. století.Byla to kultura, kterou v matematice a astronomii bez obřích teleskopů dodnes nepředčíme.Rovněž měli kalendářní rok propočtený jako jediní dodnes nepřekonatelně na 365 dní + tísíciny dne.Jejich znalosti byly obrovské,leč my je neumíme pochopit nebo přijít na princip výpočtů apod.Taktéž na smysl Mayského kalendáře.A neumíme vypočítat jeho přesný konec.Datum konce byl vypočítáván různými vědci,neví se totiž od jakého data počítat začátek, takže datum 21.12.2012 není vůbec jistý a spíše není přesný.Nestane se nic, protože výpočet není správný.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)