English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Havel

Nejlepší myšlenka je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je zároveň úplně jinak.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Co mám dělat?!

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Co mám dělat?!

Cassiena
31.07.10
11:33
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, žiji u svých rodičů, mám dva sourozence. Vystudovala jsem střední odbornou školu s maturitou, po ní jsem se následně třikrát hlásila na prestižní vysokou školu, ale bohužel jsem se tam nedostala. Nechtěla jsem jinam, začala jsem tedy pracovat a vydělala jsem si dost peněz. Maminka po mně nic nechtěla, že si mám ušetřit peníze a všechno mi hradila. Jenže teď, moji sourozenci mě vyloženě nesnášejí, zesměšnují mě, dělají ze života opravdu peklo, někdy jsou skvělí, ale jindy to nebudu raději popisovat. Rodiče neřeknou nic a já s brekem odcházím. Rodiče koupili sourozencům nový pokoj, auto, jelikož oni mají řidičák a já ne, samozřejmě, že rozhodují kam se pojede apod. Maminka mi začala všechno vyčítat, že díky ní jsem našetřila peníze, ale když jsme byli v krizi, vzala si všechny mé výdaje a zaopatřila nás. Opravdu je to doma nesnesitelné, sourozenci vykládají až vpadnu a sedím tu a pláču, za dveřmi se mi smějí a posmívají se mi. Zavři se ve svém krtečku apod. Teď k věci, mám nabídku na studium na vyšší odborné u nás ve městě, ale také v Brně, kde je sice stuium dražší, ale byla bych tam sama, uživit bych se dala, protože známá má v práci rodinu v Brně a ta by mi sehnala podnájem a brigádu, která by mi stačila na uživení a plus peníze mám našetřené, jenomže by to nebylo tak jednoduché. Opravdu nevím, co mám dělat, prosím pomozte.
 
xjanuna
05.08.10
18:19
Reg. před 2016

Ahoj, myslím si, že by jsi se měla řídit svojí intuicí. Občas se ocitneme na určité křižovatce života a na nás je jakou cestou půjdeme. V Tvém případě si myslím, že by jsi se měla osamostatnit a ten krok do neznáma udělat. Jak já říkám dokud neopustíme to staré nemůže nám do života přijít to nové. A pokud se doma cítíš tak jak píšeš. Zeptala jsem se kartiček a určitě by jsi měla nabídku v Brně využít, bude pro Tebe velkým přínosem. Udělej to co opravdu dělat chceš, jak jsem již psala dej na svoji intuici na svůj pocit. Přeji Ti hodně štěstí v životě a ty ho mít budeš.
 
Bertice
19.08.10
16:15
Reg. před 2016

Naprosto souhlasím se studiem v Brně. Možná jak rodiče tak i sourozenci si uvědomí,že jsi OSOBNOST. Neboj se neznámého. Doma se utrápíš a pak možná i budeš litovat,že si svou šanci zahodila. Jdi do toho a neboj se.
 
Cassiena
20.08.10
11:09
Nereg.

IP: .*
Mnohokrát Vám děkuji za Vaše odpovědi. Potřebovala jsem se i někomu svěřit, protože nemám nikoho, kdo by mě neznal a kdo by to neřekl mým rodičům. Takové anonymní vyznání z problémů. Z toho, že mě někdo poslouchá. Asi budu znít jako blázen, ale přesto zůstávám doma. Jsou prázdniny, dávám tomu trochu za vinu, že se denodenně vidíme a lezeme si na nervy. Úderem školy se všechno změní, alespoň částečně. Budu se snažit být, co nejdéle doma. Útěkem bych všechno jenom zhoršila, jak Maty sama napsala, problémy bych si vzala s sebou. Xjanuna děkuji za výklad, Brno vidím jako místo, kde bych se chtěla usadit a žít, ale musí to být proto, že jsem si to sama vybrala a ne že utíkám z domova. Děkuji Vám všem. Nesmírně si toho vážím.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)