Visit english version of this site here: Magizzle.com / Besuche diese Seite auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 4.10.2022
Svátek slaví František, zítra Eliška.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 4.10.2022
Svátek slaví František, zítra Eliška.

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Chci aby na mě rodina zapomněla

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Chci aby na mě rodina zapomněla

Zoufalá
26.10.13
17:31
Reg. před 2016

Ahojvšem, existuje nějaké kouzloa, které by mi pomohlo od rodiny? Nechali mě konečně být, nekecali mi do všeho a nenadávali za všechno co udělám? Jsem z toho psychicky špatná poraďte prosím

Dracizena
02.11.13
14:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hledáš KOUZLO? Ale tím kouzlem ve vaší rodině JSI TY, ZOUFALÁ...
Člověk během života prochází svými krčními obratli a v každém článku je program Tvého životního úseku... Dá se to přirovnat, že procházíme každý tunelem, kde je nějaký zakalený program a my tím svým utrpením ten bordel v tunelu/v obratlích/ prostě čistíme... Co obratel, to tunel a to úsek života a proto životní úseky se mění.
Čím více Tě doma šikanují, tím rychleji se Tvé období vyčistí... a pak Tě rodiče budou jinak vnímat...
Svým životem čistíme jen a jen své tělo...
Vydrž a začni duchovně tvořit... Jsou to jen vize a slova, která posílej do hvězd a uvidíš, že se to povolí... V rodině je napětí, žár, tlak a vnímám, že dost vysoký... Je třeba, aby ses naučila tento žár hasit a rodičům tlak snižovat...
Jestli chceš, tak mi napiš na meil,/seznam/, poradím Ti ty zázraky...

Dracizena
02.11.13
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Chci říci, když si dnes nevyřešíš rodinu, když nebudeš zhmotňovat lepší zónu v rodině, pak tato zoufalá zóna se s tbou povleče celý život... poradím, jak čistit zónu zoufalství... ahoj...

Luis
04.02.14
19:51
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Nevim na jake urovni to u tebe je, jestli je to jen generacni problem, nebo neco fatalniho.
Generacni problem se vyresi casem sam, v kazdem pripade je vhodne se osamostatnit a to jak vydelecne, tak bydlenim. Ci chleba jis, toho pisen zpivej, a na to aby jsi zpivala svuj popevek musis jist jen svuj chleba jinak to neni z tve strany spravedlive.
Jestli je v tom neco osudoveho, tak z vlastni zkusenosti mohu rici (at je vina kdekoliv) ze pomuze jen odstehovat se do jine zeme, zalozit si tam svoji novou rodinu a sama zapomenout. Prestehovat se do jineho mesta nepomaha. Ty muzes na rodinu zapomenout ale problem se resi jen tehdy, kdyz rodina zapomene na tebe. Sejde z oci, zejde z mysli. Ovsem negarantuji vzpominky, hlavne ve stari.

Luis
04.02.14
20:57
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Draci zeno, moc se vznasis v oblacich a vzdalujes se od reality. Vrat se rychle zpatky na zemi sic to bude mit blbe konce , nejspis ve vine.
Rodice vychovavaji sve deti tak jak to sami videli kdyz byli jeste detmi. Je to mentalni blok a neda se s nim moc delat. Museli by si toho bloku byt vedomi a to nebudou, vetsinou se s takovymi lidmi neda o tom ani mluvit. Jestli se ti nelibi jak se rodice k tobe chovaji a nechces aby jsi to pak taky delala svym detem ,musis tu nit prestrihnout a je uplne jedno co je duvodem. Nechas-li to byt, chovani rodicu se podvedomne pretransformuje treba v pocit viny a zacnou si hmotne kupovat vnoucata a to problem jen vice zacykluje.
Prestan lidem nabizet ocistovani prosvetlovani a radeji studuj sirsi spektrum nez dnes modni knizky ala Dalajlama.
Vysli jsme jen ze zvirat a hodne mame s nimi spolecneho. Koukni jak to treba v psich ci vlcich rodinach funguje - rodice nauci deti vse potrebne a jakmile jsou deti dospele , opousteji je. Co delaji lidsti rodice - pracuji, na deti cas nemaji, navic maji a v rodinach predvadeji hodne zlozvyku a pak koukaji na to ze dite je ne podle jejich gusta a zacnou ho omezovat kdyz uz je pozde a pak treba podporovat do ctyricitky. Tehdy pomuze jen rozbit si hubu o realny zivot. Kdysi k tomu byla napomocna vojenska zakladni sluzba alespon u kluku .
Na zaklade toho chybejici pocit stesti se potom do sve duse neda koupit ani drogami, gamblingem , stesti je smirit se se svym zivotem a snazit se udelat neco sam pro sebe. Kolik lidi treba sam pro sebe studuje bez toho aby ho tam nadirigovali,vypravili a podporovali rodice ?

kouzla lasky
11.02.14
12:22
Nereg.

IP: 213.220.242.*
Jasně že existuje. Jenom to nejde lusknutím prstů. Znamená to totiž vybudovat svůj život - mít svou práci, mít svoje peníze, mít svoje koníčky a mít své vztahy - v pořádku a sama za sebe. Je potřeba mít svůj osobní životní prostor, svoje vlastní doma. Ono to vlastně skutečně vypadá jako kouzlo, když se to zrealizuje. Totiž v okamžiku, kdy nejste závislá na rodině, ale na sobě, se můžete vykašlat na strach z manipulace: "když neuděláš co cchceme, tak... ", protože člověk, který si sám platí složenky si taky může zařídit život podle sebe a pokud ho někdo obtěžuje, může mu to bez servítek vytknout a poslat ho do patřičných mezí. Já nevím jak to máš ty, jaká je skutečná situace ve které jsi. Tohle je moje osobní zkušenost ;o)

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)