English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Chci aby na mě rodina zapomněla

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Chci aby na mě rodina zapomněla

Zoufalá
26.10.13
17:31
Reg. před 2016

Ahojvšem, existuje nějaké kouzloa, které by mi pomohlo od rodiny? Nechali mě konečně být, nekecali mi do všeho a nenadávali za všechno co udělám? Jsem z toho psychicky špatná poraďte prosím
 
Dracizena
02.11.13
14:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hledáš KOUZLO? Ale tím kouzlem ve vaší rodině JSI TY, ZOUFALÁ...
Člověk během života prochází svými krčními obratli a v každém článku je program Tvého životního úseku... Dá se to přirovnat, že procházíme každý tunelem, kde je nějaký zakalený program a my tím svým utrpením ten bordel v tunelu/v obratlích/ prostě čistíme... Co obratel, to tunel a to úsek života a proto životní úseky se mění.
Čím více Tě doma šikanují, tím rychleji se Tvé období vyčistí... a pak Tě rodiče budou jinak vnímat...
Svým životem čistíme jen a jen své tělo...
Vydrž a začni duchovně tvořit... Jsou to jen vize a slova, která posílej do hvězd a uvidíš, že se to povolí... V rodině je napětí, žár, tlak a vnímám, že dost vysoký... Je třeba, aby ses naučila tento žár hasit a rodičům tlak snižovat...
Jestli chceš, tak mi napiš na meil,/seznam/, poradím Ti ty zázraky...
 
Dracizena
02.11.13
14:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Chci říci, když si dnes nevyřešíš rodinu, když nebudeš zhmotňovat lepší zónu v rodině, pak tato zoufalá zóna se s tbou povleče celý život... poradím, jak čistit zónu zoufalství... ahoj...
 
Luis
04.02.14
19:51
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Nevim na jake urovni to u tebe je, jestli je to jen generacni problem, nebo neco fatalniho.
Generacni problem se vyresi casem sam, v kazdem pripade je vhodne se osamostatnit a to jak vydelecne, tak bydlenim. Ci chleba jis, toho pisen zpivej, a na to aby jsi zpivala svuj popevek musis jist jen svuj chleba jinak to neni z tve strany spravedlive.
Jestli je v tom neco osudoveho, tak z vlastni zkusenosti mohu rici (at je vina kdekoliv) ze pomuze jen odstehovat se do jine zeme, zalozit si tam svoji novou rodinu a sama zapomenout. Prestehovat se do jineho mesta nepomaha. Ty muzes na rodinu zapomenout ale problem se resi jen tehdy, kdyz rodina zapomene na tebe. Sejde z oci, zejde z mysli. Ovsem negarantuji vzpominky, hlavne ve stari.
 
Luis
04.02.14
20:57
Nereg.

IP: 199.7.156.*
Draci zeno, moc se vznasis v oblacich a vzdalujes se od reality. Vrat se rychle zpatky na zemi sic to bude mit blbe konce , nejspis ve vine.
Rodice vychovavaji sve deti tak jak to sami videli kdyz byli jeste detmi. Je to mentalni blok a neda se s nim moc delat. Museli by si toho bloku byt vedomi a to nebudou, vetsinou se s takovymi lidmi neda o tom ani mluvit. Jestli se ti nelibi jak se rodice k tobe chovaji a nechces aby jsi to pak taky delala svym detem ,musis tu nit prestrihnout a je uplne jedno co je duvodem. Nechas-li to byt, chovani rodicu se podvedomne pretransformuje treba v pocit viny a zacnou si hmotne kupovat vnoucata a to problem jen vice zacykluje.
Prestan lidem nabizet ocistovani prosvetlovani a radeji studuj sirsi spektrum nez dnes modni knizky ala Dalajlama.
Vysli jsme jen ze zvirat a hodne mame s nimi spolecneho. Koukni jak to treba v psich ci vlcich rodinach funguje - rodice nauci deti vse potrebne a jakmile jsou deti dospele , opousteji je. Co delaji lidsti rodice - pracuji, na deti cas nemaji, navic maji a v rodinach predvadeji hodne zlozvyku a pak koukaji na to ze dite je ne podle jejich gusta a zacnou ho omezovat kdyz uz je pozde a pak treba podporovat do ctyricitky. Tehdy pomuze jen rozbit si hubu o realny zivot. Kdysi k tomu byla napomocna vojenska zakladni sluzba alespon u kluku .
Na zaklade toho chybejici pocit stesti se potom do sve duse neda koupit ani drogami, gamblingem , stesti je smirit se se svym zivotem a snazit se udelat neco sam pro sebe. Kolik lidi treba sam pro sebe studuje bez toho aby ho tam nadirigovali,vypravili a podporovali rodice ?
 
kouzla lasky
11.02.14
12:22
Nereg.

IP: 213.220.242.*
Jasně že existuje. Jenom to nejde lusknutím prstů. Znamená to totiž vybudovat svůj život - mít svou práci, mít svoje peníze, mít svoje koníčky a mít své vztahy - v pořádku a sama za sebe. Je potřeba mít svůj osobní životní prostor, svoje vlastní doma. Ono to vlastně skutečně vypadá jako kouzlo, když se to zrealizuje. Totiž v okamžiku, kdy nejste závislá na rodině, ale na sobě, se můžete vykašlat na strach z manipulace: "když neuděláš co cchceme, tak... ", protože člověk, který si sám platí složenky si taky může zařídit život podle sebe a pokud ho někdo obtěžuje, může mu to bez servítek vytknout a poslat ho do patřičných mezí. Já nevím jak to máš ty, jaká je skutečná situace ve které jsi. Tohle je moje osobní zkušenost ;o)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Domino
Věštba budoucnosti podle kostek domina. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)