English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Diane

Život je cesta, která vede ke smrti, ale po cestě zapomeneme na cíl.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

cestování časem a nový dům

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

cestování časem a nový dům

Pugginka
27.06.17
21:52
Nereg.

IP: 37.188.146.*
po delší době se mi zase začali zdát sny, jelikož jsme se narychlo odstěhovali, zdál se mi sen o tom, že jsme byli v tom domě, a jak jsem si to tam prohlížela, všimla jsem si že je tam i další chodba, šla jsem po ní, a byli tam dva pokoje, na té chodbě, byli to určitě pokoje pro hosty, řešil se tam nábytek, který půjde zpět do vlastnictví města, jen jsem se koukla, a šla dál, ve druhém byl už přichystaný nábytek, který půjde pryč, šla jsem dál tou chodbou, u toho jsem obdivovala, jak ten dům je velký, chodba vedla k dalšímu východu ven, bylo to tam velké, a nedaleko byla i branka, procházela jsem se, a uviděla babičku, s vnučkou, jak šly směrem ke brance se pomodlit ke kříži, s ježíšovým obrazem, a svíčkou, sledovala jsem je, a po nic jsem se taky pomodlila, potom jsem sledovala, jak odchází.druhý sen byl o cestování časem, cestovala ssemnou i kamarátka, snažila jsem se dostat do doby, kdy babička byla mladší, abych se na ní moha podívat, jak se jí dařilo,a něco jí třeba i povědět, když už jsem se s kamarátkou dostala do té doby, přelezli jsme plot, a uviděli tam ženu, s fialovými vlasy, řekla jsem si, to je babička, opravdu jí to slušelo, šla jsem blíž, ale pak jsem si uvědomila, že to byl nějaký starší chlap, když jsem hledala její dům, narazila jsem tam na nějaký, ale její to nebyl,byl dřevěný, a nikdo tam nebyl, když už jsem konečně narazila na její dům, šla jsem dovnitř, babička mě poznala, bylo to příjemné, byli jsme v obýváku, a naproti obýváku,v další místnosti jsem viděla mojí mamku, s miminkem v ruce, to miminko jsem byla já, byla otočená směrem zády ke mě, ani jsem tam nechodila, babička mi povídala o tom, že až bude starší, a bude doba ze ktere jsem já, že jí mam pomáhat, a všechno zvládat, apod. potom jsem se objevila v retro obchodu, s kamarátkou, prohlíželi jsme si tam elektroniku, mobily, ze starší doby, a ty vysoké ceny , bylo tam i oblečení, to jsme si prohlédli taky, bylo to zajímavé být v retro obchodu, narazili jsme i na kousky z modernější doby, prohlíželi jsme si podprsenky, a překvapivě, byli moc hezké.. Mám pocit, jako kdyby mi ty sny něco chtěli říct, ale já prostě nevím nikdy co, a taky pocity že něco hledám, že něco jsem neudělala ještě, a musím to najít, a udělat taky nechybí, snad mi poradíte jako obvykle.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)