English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Budúcnosť v snoch

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Budúcnosť v snoch

PavlaJ
28.11.12
20:02
Reg. před 2016

Dobrý deň. Potrebovala by som poradiť. Mám sny o budúcnosti a dokážem vicítiť zdravotný stav ľudí poprípade že v blízkej dobre umrú. No sny o budúcnosti prichádzajú iba chvíľu predtým než sa to stane. Chcela by som sa spýtať či sa to nedá rozvinúť viac. Aby som videla do vzdialenejšej budúcnosti. A ešte či mi to može postupom času zmiznúť (pretože som ešte dosť mladá). Kamarátkyna mama sa zaoberá veštením a vraví že moje schopnosti súvisia s mojím narodením mám v dátume narodenia číslo 7 čo má znamenať liečiteľstvo. Na internete som našla horoskop kde mi píšetoto: Neptun v 8. domě Jste silně intuitivní osoba se spoustou snů a vlastních vizí. Právě tyto sny a vize mohou být v mnoha případech jasnovidné, dokázal byste předvídat. Zajímáte se o posmrtný život a přírodní léčení. A ... Pluto v 9. domě Jste intuitivní a můžete být jasnovidec. Máte zájem o náboženství a filozofii. Hledání pravdy je jako když hladovějící člověk hledá jídlo. Chcete vědět všechno. K transformaci může dojít prostřednictvím snů, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo při filozofických náhledech a odhaleních.
Na koľko tomu možem veriť ? Ďakujem vopred za odpoveď.
 
Dracizena
29.11.12
00:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavlo, pokud chceš, napiš mi... Vyčtu Ti ze jména co v sobě máš... Já to vím i tak, ale je třeba, aby ses naučila číst karmu ze jmen...
dracizena@seznam.cz
 
PavlaJ
29.11.12
21:41
Reg. před 2016

Dobrý večer Dracizena. Už som vám napísala, budem veľmi rada ak mi pomožete. Už som sa pokúsila prečítať to z mena. Ale podľa knihy (Meno je vš osud) som sa ďaleko nedostala pretože som nechápala ako urobiť vzorec osudu mojho mena
 
Dracizena
30.11.12
13:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pavlo, léčitelem je každý člověk. Máme číselnou řadu do devítky a každé číslo je dimenzním světem a kdo se svou modlitbou, nebo mantrou, nebo prostým přáním napojí na svou dimenzi, pak jeho životní číslo, je pro něj Andělem Strážným, duchovním učitelem, ale i Bohem...
Ale není mantra jako mantra a to samé se týká modlitby. Mě Anděl hvězdný roky vedl k jasnému afirmačnímu toku, než jsem ho přijala za své, protože nejsem pobožná a je to opakované celosvětově známé slovo-jméno ÁMEN, ale s čárkou na Á... dnes jen jmenuji a léčím i pohledem, i aurou a podobně... máš našlápnuto podobně jako já...
Uvědom si a vizuálně si zhmotni trojúhelník a do jednoho cípu si dej číselnou řadu devíti písmen, ... .do druhého cípu si dej devítiměsíční cyklus vývoje dítěte v matce... a do třetího cípu si dej 9 planet a stačí pro začátek, když si nad touto trojcípou hvězdicí budeš jen přemýšlet... budou se ve Tvém těle rovnat energie, které Tě straší, bolí a ukazují budoucnost... Pak budeš vědět co se stane, ale včas vše změníš, že to dopadne dobře...
Já takto pracuji mnoho let a tomu se říká Dar... Obracím lidem půdu, aby se jim nestalo to, co jim chce udělit jejich karma... Čistím lidem karmu...
Z ničeho neměj strach. Sny Tě jen vedou ke Tvému pokladu kterému se říká DAR SHŮRY***

 
PavlaJ
30.11.12
14:14
Reg. před 2016

Teda ovyplivňuje nás aj naše životné číslo, do akej mieri ? moje životné číslo je 9 :). S tým trojuholníkom to určite skúsim. Som veľmi rada že som vás mohla spoznať Dracizena. Ďakujem vám veľmi za váš čas čo mi venujete.
 
liliana
01.12.12
17:02
Reg. před 2016

Ahoj Pavlo,také mám sny o budoucnosti, také někdy chvíli předtím nebo tak, že nejde určit čas a občas spontánní jasnovidnost, která mě zaskočí v situacích, kdy mi to přeruší lidé, kteří ke mě promluví,smůla... Jedno jsem vypozorovala, že je dobré pěstovat na sny paměť, protože, co se zdá nejasné, to se ještě může později dozdát jindy.A spolu to vytvoří celek.
Mám v horoskopu Severní uzel 9.dům v Beranu a Cheirón v Rybách 9.dům,také tím mám to duchovno a vizionářství dané.
Každodenní rutina a nebo spíše hektika může přehlušit veškeré sny, protože na to je třeba si udělat čas.
 
PavlaJ
01.12.12
19:37
Reg. před 2016

Dobrý večer liliana, koľko rokov vidíte budúcnosť ?
V akom horoskope to (Mám v horoskopu Severní uzel 9.dům v Beranu a Cheirón v Rybách 9.dům,také tím mám to duchovno a vizionářství dané.) máte ? (Mám v horoskopu Severní uzel 9.dům v Beranu a Cheirón v Rybách 9.dům,také tím mám to duchovno a vizionářství dané.
 

liliana
03.12.12
10:51
Reg. před 2016

Pavlo,budoucnost vidím asi od mala.Máma říkala, že již jako předškolní dítě jsem ji popsala prababiččin pokoj přesně do detailu jak vypadal a stál nábytek koberec apod.,přitom byla prababička mrtvá a nikdo mi to neřekl.Na prahu dospělosti mě zajímaly záhady a duchovno, hlavně to souvisí s využitím mozku,protože tam je v téhle oblasti co rozvíjet.Své první vize jsem se lekla.Pak jsem se dostala k józe a východní filozofii.Do té doby jsem si svých snů nevšímala až poté, takže zhruba v ve 22 letech jsem se do toho vložila.Také do meditací.Teprve pak jsem pochopila své první vize, že jsem spontánní médium.Bohužel tehdy nepřála doba mému sluchu,spíše jsem jako zdravotní sestra viděla, co by asi se mnou provedli.Lidé začali být po revoluci takoví hamižní,nečestní,těžko jim bylo co radit,či kritizovat to, co v budoucnu způsobí.Také byl problém v tom, že se mě snažili přebít svou vůlí a vsugerovat mi něco, co mi nebylo vlastní.Zjistila jsem, že některým vizím předejdu těžko, protože záleží na ostatních lidech, třeba v mládí jsem chtěla předejít tomu, aby si můj kluk našel jinou, protože jsem cítila, že nebudu šťastná.Ale násilím jsem ho držet nemohla.Výsledek je takový, že jsem mohla předejít tragédiím v jeho blízkosti,na které jsem už tehdy měla vize, ale bohužel, žije daleko a nekontaktujeme se.Zřejmě to měl být můj život, který mi odstřihli, protože jinak by se mi takové vize nepřipomínaly ještě i v současnosti.Snažím se předejít něčemu sama, ale když ta spolupráce vázne, tak to je zlé.Hlavně mám čich na tragédie-havárie apod., kde jde o život, protože mě samotné o život už šlo vícekrát.Teď mi je 44 let a mohu říci,že identifikovat budoucnost je složité.Záleží na dobrých analýzách a dedukcích,na celkové výši duchovního rozvoje člověka, které zahrnuje poznání.Pomáhá proto i znalost a rozvíjení vyšších čaker -6. třetího oka a 7.sahasráry, protože ty souvisí s mozkovými funkcemi a pravou hemisférou,v které sídlí centra pro neobvyklé schopnosti-jasnovidnost, telepatii apod.
Horoskop je radix v hod. narození vypočítaný z "Najdise".Kromě toho tam byly kdysi dobré diskuze astrologů.Také bych mohla být psycholožka, protože mám dobré analytické schopnosti.Jde o to, že práce a každodenní shon nepřeje zrovna nějakým analýzám.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)