English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Brouci vylézající ze zásuvky?

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Brouci vylézající ze zásuvky?

Michaela K.
29.07.16
06:24
Nereg.

IP: 37.48.3.*
Zdravím všechny. Když se můj sen s brouky začal opakovat asi třetí noc po sobě, nedalo mi to a musela jsem se podívat alespoň do snáře, co vůbec brouci ve snu znamenají. Našla jsem, že by měli symbolizovat úspěch, ale co takoví brouci vylézající ze zásuvky? (tj. elektrické zástrčky ve zdi, ne ze šuplíku).
Ve snu nikdy nic není konkrétního, ale až dnes, třetí noc, kdy se mi tento sen s brouky zdál, jsem viděla prostředí - naší kuchyň a nedalekou zásuvku ve zdi u dřezu, právě z té brouci vylézali. Nevím, jestli to má nějakou souvislost s tou kuchyní, každopádně já se je snažila zabít, vím, že tam se mnou byla ještě nějaká další osoba a mimo hlavní děj s brouky se moje matka a můj nevlastní otec (otčím) hádali, on byl opitý a vyčítal jí věci, které jsem udělala já - ve snu jsem měla nadávat nějakým holkám, netuším vůbec, o čem byla řeč, ale bylo tam dost křivdy.
Jinak brouci.. Pro lepší specifikaci - jsou poměrně velcí, možná jako palec, okřídlení a mají dlouhé nožky, sice to asi nepomůže, ale co kdyby náhodou. Přesně druh toho brouka nevím.
Neví tedy někdo, co by mohli symbolizovat právě ti brouci vylézající z elektrické zásuvky? Já už nevím, docela mě to děsí.
 
Dracizena
01.08.16
13:30
Nereg.

IP: 86.49.183.*
nedovol, aby sen Tě děsil... zachovej klid a děkuj do prostoru, že sen z Tebe vylezl... Ty brouci symbolizují nemoc, která by přišla ve stáří. Jsou to brouci duchovní a směřují Ti mysl na zásuvku a to znamení na Tvé elektrické výboje... Přesťaň řešit problémy hádkou, pak by tito duchovní brouci se množily a množily a stále by Tě varovaly skrze sny...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)