English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

BOTY

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

BOTY

Astrea
06.11.11
20:24
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Dobry den:-) Nedavno jsem prisla o praci a pak se mi zdalo,ze jsem se tam vratila a probirala a brala jsem si odtud svoje boty. Kolegyne me hlidala a pak mi rakla ze se muzu stavit na kavu. Chtela jsem ji rict ze to neni nejlepsi napad,ale vzbudila jsem se. Co to prosim pro me znamena? Dekuji:-)
 
JanaJJCH
23.01.12
21:10
Nereg.

IP: 78.136.147.*
Boty brala bych to jako znamení vydat se na cestu... jdi a najdi svůj směr
 
Dracizena
24.01.12
21:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JaníJJCH... ahojíky !!! Co ruka, dobrý? Ty také tečkuješ jako já?

Já dodám pro Astreu, aby se spoléhala kam ji nohy nesou a ne na ty lidi, kteří ji budou z jejího směru zrazovat... nejde jenom o hledání nového zaměstnání... ***
 
Astrea
07.06.12
08:48
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Moc vam dekuji obema. Sice jeste nevim kam se vydat a co delat,ale snad se mi ta spravna cesta ukaze
 
Astrea
07.06.12
09:00
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Jeste mam malicky dotaz. Vcera se mi zdalo ze vidim dite se zlatym klicem. Hralo si s nim a smalo se na me.Byla jsem na pohrbu zesnuleho mamcinyho pritele. V tom se tam objevili lidi z meho okoli-jeho rodina- a dite zmizelo do veze a me posilali do cerne komory. Tak jsem jim rekla proc bych tam mela chodit a nesla jsem tam. Otazka je jak muzu vysvobodit to dite z te veze,kdyz se tam jde jen prez tu cernou komoru. Vubec se mi do ni nechce.
 
Dracizena
08.06.12
19:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Astrea, to dítě znázorňuje Tvé DUCHOVNÍ DÍTĚ se zlatým klíčem, od Tvé 13. komnaty... napiš na meil.Mám profil v seznamu pod tímto jménem...
 
Astrea
09.06.12
13:55
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Děkuji mnohokráte,ráda napíšu :-)
 
janajjch
09.06.12
16:57
Nereg.

IP: 78.136.135.*
Astrea, tvůj sen boty navazuje na cestu kterou se vydáváš. Našla jsi ANDĚLA který tě provede černým tunelem a máš spojení do hvězd.
 
Astrea
09.06.12
18:07
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Děkuji Vám paní Janičko
 
Astrea
09.06.12
23:06
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Achich. Tak přemýšlím který že to anděl mě tím tunelem provede a co tam na mě čeká. Myslím že už by to chtělo taky kousek toho štěstí. Krásnou dobrou noc všem
 
andelicek
17.10.12
23:52
Reg. před 2016

boty zname na cesta nebo nasteva
 
andelicek
18.10.12
00:01
Reg. před 2016

boty zname na cesta nebo nasteva
 
Astrea
25.10.12
21:37
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Děkuji za odpověd. Ani nechci psát o tom se mi děje.
 
janajjch
27.10.12
21:54
Nereg.

IP: 78.136.156.*
Točí se s tebou svět,vše je naruby, lidé kolem tebe se ukazují v jiném světle než bys čekala. Jdeš tmou,aby jsi našla... Anděl tě vede tak,aby jsi prošla.
 

Astrea
30.10.12
18:32
Nereg.

IP: 188.75.184.*
Kdy už to prosím skončí... .
 
Dracizena
31.10.12
12:33
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Astrea, zde vyzýváš duchovní lidi k odpovědi a proto se nediv, že se Ti děje, nad čím se pozastavuješ. Jdou k Tobě naši duchové a to si musí každý uvědomit, kdo si žádá odpověď od duchovních lidí...
Ale Ty, s těmi duchy musíš začít komunikovat a pak dojdeš k nějakému zdárnému cíly...
Pak se vše negativní postupně mění do positivity...
Ale ne každý duchovní má probuzeného svého Ducha a pak k Tobě může chodit i do snů jejich zrůdnost a kdo neumí s cizími energiemi pracovat, můžou ho ničit i psychicky...
Jedině probuzený DUCH v člověku, může druhému zdravě pomáhat. Mnozí lidé si myslí, že duchovně pomáhají, ale opak je pravdou, když nekomunikují se svým DUCHEM který je v dimenzích hvězdách, ale i v hloubce mikrobuněk ve Tvém těle, ale i v africkém poli...
Každý by si měl uvědomit, že masér,léčitel,esoterik, kartář-ka a jiní, když se za svého klienta nepomodlí svou afirmací, tak může být nákazou svých dědičných potíží...
Proto touto cestou radím, aby žádný z vás nekritizoval kartářky a jiné duchovní, protože kritikou do sebe člověk vpouští karmickou špínu těch druhých lidí a obzvlášť od duchovních.
Kartářka a jiní duchovní, i třeba numerolog, kteří se za Tebe s citem/vroucně/ nepomodlí, pak Ti může podtrhávat nohy jejich negativní energie, které se do Tebe dostávají v podobě hadovitého toku, po dobu i mnoha let...
Astrea, určitě se vypiš z toho, co se Ti děje a můžeš zde, nebo na meil...
Podíváme se Ti, co nesmíš v sobě skladovat...
 
Dracizena
31.10.12
12:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kdy to skončí? Až uzdravíš negativní zóny v lidech, kteří Tě přetváří... .
A jak je poznáš? Tak jako já poznala Tebe...
Prostě. Tě to povede všimnout si těch lidí, které si budeš muset dát do duhy... Vizuálně obalovat duhou... Je to hra, ale je to hra o život, kdy svůj si prodlužuješ a drhého uzdravuješ. Neškodíš a nevysáváš druhého a tím si Tě Tvé nitro, ale i nitro astrální bude hýčkat a Anděl hvězdný si Tě povede jak a komu pomáhat...
Mě Anděl hvězdný ukázal i na Tebe, abych si Tě všimla a čistím Ti propojení s mimozemskými negativními energiemi. Vlastně Tě čistí můj Anděl hvězdný, který svými paprsky teče skrze mou mysl,i skrze celé tělo.
Já si Tě vizualizuji a andělé světla v Tobě pracují, ale musí Ti ukázat, co z Tebe vysouvají do aurického pole a proto se Ti děje všelicos, to, aby sis vše uvědomila a pak už to ve Tvém těle nebude strašit, protože je to přetransformováno do Tvé aury, kde to jednou bude zdravě svíti... to, co dnes Tě obtěžuje... a když svítí negace v aurickém poli, má člověk vyhráno a navěky...
Vydrž a nauč se afirmovat a denně minutu dělej dechová cvičení, opácávej si celé tělo/má to smysl/... mohu poradit jak dál... pááá... Alena -AKS- ***
 
Dracizena
31.10.12
13:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Právě ses dozvěděla, proč jsi měla sen BOTY... DOJDEŠ DÁL, JAK SI DNES MYSLÍŠ... podívej se na LIDE na můj profil, kde mám vyfocenou mapu od vylité kávy... je to hlava mého pravěkého Ducha a u úst má velké písmeno -U- ... a toto písmeno znamená, že když člověka energie houpou, tak je to stále dobře, ale když se člověk zastaví v písmenu U dole, tak se dostává na své karmické DNO a jeho DNA ho zničí...
Víš dobře, že se stále houpeš, jednou je tak a příště všelijak... Ale ty hupy musíme trochu vyrovnat. V tom písmenu U se houpeš nevyrovnaně a pak člověk trpí více, jak raduje...
 
Astrea
31.10.12
13:11
Nereg.

IP: 188.75.184.*
dekuji za odpoved. Nekdo chce abych obetovala vsechno i sebe jinak na me vsechno rekne. A kdyz se zeptam proc tak pry abych vedela jaky to je...
 
Astrea
31.10.12
14:57
Nereg.

IP: 188.75.184.*
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)