Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 20.5.2019
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika.

Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Sílu muže nevyčtete z jeho svalů, ale z jeho charakteru a srdce.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”

Myšlenky moudrých

Čapek J.

Úcta k člověku, láska k bližnímu má být konstruktivní silou, a nikterak filantropickou slabostí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Bolesti

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Bolesti

pajko11
(15.05.19 / 14:03)
Bolesti fyzické jsou ze značné části způsobené bolestí psychickou, ale já jsem v začarovaném kruhu kdy fyzická bolest mi nedovolí pozitivně myslet. Co s tím ???

Red
(15.05.19 / 21:01)
Brufen

petr54
(17.05.19 / 08:55)
Dobrý den, bolest vždy říká, že je něco v nepořádku. Pokuste se analyzovat současnou situaci a podáívat se do minulosti, tam je příčina a tu je nutné odstranit.
Zdravím
Petr

pajko11
(17.05.19 / 11:33)
Děkujííí. No má minulost není nikterak "zářivá", raději si na ní nevzpomínám. Ale jak se jí zbavit ?

petr54
(18.05.19 / 09:09)
Dobrý den, Co se stalo nelze odestát. Proto s minulostí přestaŇte bojovat ale berte ji jako zdroj pro poučení.
Zdravím
Petr

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)