English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

La Bruyere

Udělat knihu je stejné řemeslo jako udělat pendlovky.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Bílý jelen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Bílý jelen

kelišová
16.02.10
12:17
Nereg.

IP: .*
Tak se mi zdál zase jeden pěkný sen , byla jsem v lese , hlubokém a krásném zeleném ... Uprostřed lesa stála hájenka - starodávná , roubená , čišel z ní pozitivní proud energie , pohoda a bezpečí .Z lesa mne pak pronásledoval obrovský prehistorický jelen s nádherným obrovským parožím , dorážel na mě , ale až k hájence si netroufl a já se tam před ním schovala ...
 
dracizena
16.02.10
21:16
Nereg.

IP: .*
Kelišová jestli mohu odpovím, ale ne já Tvůj Anděl skrze mé já.
V té chaloupce jsi žila v jednom z mnoha minulých životů a v té době jsi cítila duchovno, dnes se tomu říká zóny. Vzývala jsi v minulých životech to neviditelno a hmotnila jsi nevědomky svého Arcianděla který dnes k Tobě jde snem. On nemůže jinou cestou než-li snovou. Je třeba mu postavit do svého rozumu cestu z pomyslných slunečních a hvězdných provázků, něco jako koberec. Už přišel Tvůj čas přivítat své druhé -JÁ- a to je Anděl světla hvězdného.
On se lidem ukazuje jako jelen s parožím které člověka odnese do bezpečí jako v pohádce Smolíček Pacholíček. Vrať se do snu a zastav se a poklekni před svým jelenem, modli se za něj i za sebe a On Ti nabídne ve vizi posezení na jeho hřbetě. Neboj se, On je čistota a vyvede Tě do jasnozřivosti jasnější jak si myslíš... .
Pozdravuj ho ode mě, já ho také znám…
 
dracizena
16.02.10
21:19
Nereg.

IP: .*
Ano budeš plakat, pak věř, že je to Tvůj a jen Tvůj Anděl hvězdný...
 
kelišová
17.02.10
11:26
Nereg.

IP: .*
Dračí : díky za vysvětlení
 
dracizena
17.02.10
12:22
Nereg.

IP: .*
 
Helena123
15.04.10
01:58
Nereg.

IP: .*
Sny o zvířatech nám naznačují naší vlastní zvířecí podstatu a sexualitu a pokud se zvíře chová negativně , odpovídá to vašemu způsobu chování, nebo se tak může chovat někdo z okolí?Volně žijící zvířata mohou upozorňovat na nezkrotné vášně a pudy.
Můj výklad H.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)