English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

BEZRADNÁ

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

BEZRADNÁ

aluška
10.04.15
08:22
Nereg.

IP: 78.136.150.*

DOBRÝ DEN,
ZDÁLO SE MI, ŽE JSEM SE OCITLA V NÉZNÁMÉM KRAJI A NEMOHLA SE VRÁTIT DOMŮ.BYLA JSEM BEZ PENĚZ A BEZ KALHOT A PŘESTO ŽE TAM BYLA MOJE RODINA, NIKDO MI NEMOHL POMOCT.RODINA ŽILA U CIZÍCH LIDÍ. MĚLA JSEM DĚSIVÉ POCITY. CO TO ZNAMENÁ? MÁM SE NĚČEHO OBÁVAT ?
DĚKUJI ZA VYSVĚTLENÍ
 
Dracizena
10.04.15
23:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Aluška, svých snů se nikdy neboj, sny jsou proto, aby člověk dokázal svůj osud změnit, který snově starší... proto se o snu přemýšlí a nechává se vykládat jinými lidmi... sen se tím rozkládá, aby z něj vyteklo to negativní...
Pokud člověk spadne do závislosti, jeho tělesná energie vytlačuje mimo tělo jeho závislost, ale i s rozumem... Tento člověk se ocitá v neznámé krajině a to znamená, že nerozumí ani sám sobě a nemá sílu se vrátit domů, do svého těla, do svého středu, protože závislost mu to nedovoluje .
Kalhoty, to je krok, který zpracovává hrubé vibrace.
Podívej se jaká závislost je ve Tvé rodině... může to být i časté pití kávy, cigarety, alkohol...
Vrať se do snového děje a oblékni si kalhoty, nějaké hodně ostře barevné a tím sen opravuješ a příště přijde další, který Ti poví více...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)