English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Beethoven

Na světě je mnoho co dělat. Vykonej to brzy!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Babka :(

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Babka :(

Duklistka
22.07.11
01:44
Nereg.

IP: 95.102.156.*
Dobrý deň,teda vlastne noc. Chcela by som sa spýtať či by mi niekto nemohol povedať čo asi tak môže znamenať môj sen. Moja babka s ktorou som bývala odmalička mi zomrela. Zajtra tomu bude presne mesiac.
Ale mne sa sňou sníval sen. Že sme boli aj s mamoun a cintoríne,ale mama mi niekam ušla a išla som sama. zrazu som zostala stáť v strede cintorína na cestičke pri veľkom strome kde je taktiež veľký hrob. Zostala som tam stáť, a moja babka mi ukazovala ten hrob za ním. O malú chvíľku mi ukázala ďalší hrob,ale zas na úplne inom mieste. Ani jeden hrob nebol jej. A vtom sa zjavila čierna silueta so žiarou okolo postavy, nič som nevidela. Ale bola to moja babka a povedala mi že " plačem pri zlom hrobe"... A som sa okamžite strhla zo sna a nemohla som ďalej spať.
So všetkými snami čo som mala doteraz som si vedela poradiť, ale tento je na mňa moc.
P.S. išla som sa pozrieť na cintorín na tie hroby čo mi babka ukazovala,no jeden som našla ale vôbec som toho človeka nepoznala a ten druhý om nemohla vôbecnájť.
Za odpoveď veľmi pekne ďakujem :)
 
Suzie
22.07.11
17:02
Reg. před 2016

ahoj;
je to ešte krátka doba,strata babky bolí... si ale realistka,vieš že život ide ďalej,napriek tomu máš tak trochu strach že sa musíš niečoho vzdať s odchodom babky odišla aj materiálna pomoc,nuž a babka odkazuje, že z dedičstva zrejme nebude nič... .a to je tá veta,že plačeš na nesprávnom hrobe.Dediť budeš od toho človeka,kto bude ležať tam,kde si to vôbec nemohla nájsť keď si sa tam bola pozrieť... .
 
Duklistka
24.07.11
17:52
Nereg.

IP: 95.102.159.*
Suzie a ďakujem
Hm zie to dosť zaujímavo teda. Som zvedavá ako to celé dopadne. Lebo aj tak ja by som nemala čo dediť od babky. Aj keď je tam byt v ktorom sme bývali.Ale ten mala na poli s dedkom. a tak sa tá babkani časť bude deliť samozrejme medzi tri sestry. dve sa toho chcú vzdať a prenechať to dedkovi,lenže tá posledná je taká chamtivá..tak mama s jej sestrou nevedia ako sa zachová...
A to druhé je tiež zaujímavé. No nikomu neprejem aby tam ležal...
 
Duklistka
06.08.11
00:52
Nereg.

IP: 178.41.22.*
prepáčte že zase otravujem,ale babka mi akosi nedá spávať ako mi pred smrťou slúbila že ma príde strašiť tak to aj dodržala. Ale tentokrát sa jej to zas podarilo.
Snívalo sa mi,že ma stále chodila strašiť,mala z toho veľkú radosť smiala sa,tešiloju to. videla som ju ako sa smeje. toto mi robila stále,až som sa z toho zbláznila a museli ma doviesť ma psychiatriu .potom si ma doktor zavolal a povedal aby som si lahla na postel,ale zas tam bola babka,tento krát som ju nevidela,ale cítala som ako som si na ňu lahla. v tom som sa rozbehla a chcela skočiť z okna ale zobudila som sa...
Buď si zomňa babka robí dobrý deň,alebo nevim
 
vlk
06.08.11
20:10
Reg. před 2016

Duklistka,ahoj a když se zamyslíš, opravdu dobře zavzpomínáš, nezůstalo mezi tebou a tvojí babičkou něco nedořešeného, nebo nezodpovězeného?
 
dracizena
17.08.11
20:13
Nereg.

IP: 88.208.100.*
Dukliska, napiš mi na meil... babka, její Duch a Duše, Ti chtějí říci úplně něco jiného... Jsou věci mezi nebem a Zemí, které se neřeší při sledování kritizujícími lidmi... Tento sen je pro Tebe velmi důležitý pro Tvůj budoucí život... pááá
 
Duklistka
21.08.11
23:27
Nereg.

IP: 78.98.31.*
Dracizena a aký máš prosím Ťa email?
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)