Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 3.6.2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 3.6.2020
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor.
Fórum:

Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Fakt hodně divnej sen02.06.20 / steffanovan v Sny
Mluvení ve snu cizím jazykem01.06.20 / Jirik v Sny
láska01.06.20 / Gama v Láska
Mluvení ve snu cizím jazykem01.06.20 / Gama v Sny

Jsou ti, kdo vidí kaluž, a ti, kdo vidí odraz světa v ní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”

Myšlenky moudrých

Shaw

Já jsem zjistil,že jakmile si pustím nějakou ženskou k tělu, začne žárlit, podezírat, vnucovat se a šíleně otravovat. Zjistil jsem, že jakmile se já spustím s nějakou ženskou, je ze mne sobec a tyran. Ženské všechno obrátí vzhůru nohama.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Babicka

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Babicka

luca1
21.02.20
12:33

Mam takovy mozna zvlastni dotaz - proc se mi nezda o me zemrele babicce? Rekneme ze o ostatnich zijicich i zemrelych pribuznych se mi zdalo castokrat, ale o teto babicce ne. Od dubna kdy zemrela nic. Byly jsme si velmi blizke a milovala jsem ji. Jeji odchod me porad boli - nejsem v depresi. Mam pritele a pratele, jsem stastna, umim se bavit - proste chci rict ze i po jeji smrti ziju normalne. Ale tak treba 1/2x tydne kdyz jsem sama a myslim na to vsechno proste placu. Dneska se mi zdalo napr. o me druhe zemrele babicce, ktera zemrela pred 13 lety. Rekneme, ze na ni taky obcas myslim, mela jsem ji rada ale smrt te druhe (o ktere se mi nezda a na kterou myslim denne)me zasahla mnohem vic. Jak to, ze kdyz ji mam intenzivne ve sve mysli se mi nic nezdalo?

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)