English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Pirandello

Jeden blázen, to je legrace, ale většina bláznů přijde draho.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Andelska karta - Vyslyseni

Připomínky
Na tomto místě očekáváme seriózní připomínky, týkající se serveru. Na rozumné dotazy se pokusíme rozumně odpovědět.

« zpět \ Přidat komentář

Andelska karta - Vyslyseni

Netopyr
09.05.20
07:33
Nereg.

IP: 46.135.26.*
andelska-karta/vyslyseni.php

Poslední odstavec ve sve treti vete nedava ke konci tak trochu smysl... .Co tam chybi ci co ze to chtel autor rici ?
 
Red
09.05.20
14:32
Reg. před 2016

Utekl tam kousek textu, opravil jsem. Díky za upozornění.
 
Netopyr
09.05.20
16:59
Nereg.

IP: 78.102.176.*
Rede,neni vubec zac,ja sem tam na takovyto nedostatek prijdu,ale neni tak rikajice cas ani sem tam nalada upozornovat,ac by se mozna i melo :-),nekdy vypadlych par slov jsou prave temi nejdulezitejsimi a nekomu by mozna mohly prave pomoci v okamzite dusevni podpore,ale na druhe strane take se mi nekde uvnitr nechce na tyto "nedostatky ?" zase tak nejak upozornovat,protoze sem tam ta na prvni pohled chyba nemusi byt chybou,ale tim,asi se clovek zastavil,precetl si text vicekrate a aby se nad tectem zamyslel.Sem tam "schvalne" v textu udelat chybu,muze byt nekdy vyhodou... Pro obe dve strany a kdyz se podivame na soucasnou situaci s ricinem,bylo neco - neci chybou ? Nebo to bylo tak rikajice,cti vicekrat...


Rede,jeste se zeptam,vsiml jsem si v lunarnim kalendari,ze se v jednotlivych kalendarnich mesicich skoro(?) vzdy opakuje jeden lunarni den v mesici 2x. Zkousel jsem dostat odpoved na internetu,ale nejak jsem nenasel na muj dotaz odpoved.Asi jsem spatne hledal nebo spatne polozil dotaz,lunarnich kalendaru jsem nasel hodne,a vsade se ty zdvojeni maji take uvedene.

Moc dik
 
Red
09.05.20
21:07
Reg. před 2016

Lunární dny nevychází hodinově na normální dny, takže se označuje jako lunární den číslo X ten den, kdy největší část z těch hodin lunárního dne spadá na konkrétní den. Když to přesahuje a vyjde to na dva dny stejně, tak jsou oba dny označeny tím číslem.

A jinak, když najdeš nějakou chybu, tak hned hlásit :D Není nic trapnějšího, než když najdu hrubku i/y v článku, kterej je na webu třeba 10 let :D
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)