English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Ruskin

Obětovat svůj život, své štěstí, je vždy pouze smutnou a výjimečnou nutností, nikoli naplněním věčného zákona životního.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

absence lásky

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

absence lásky

thule
12.04.19
00:22
Nereg.

IP: 188.175.34.*
Dobrý den přeji všem, kteří klikli na tohle téma a jsou ochotni mi poskytnout nějakou radu, případně věštbu. Jsem mladý kluk a trápí mě láska, tedy spíše její absence. Rád bych poznal nějakou slečnu, která ocení mé kvality a budu pro ní důležitý, ovšem nějak se mi to nedaří a tato situace mě trápí, příjdu si, že nemůžu fungovat 100% jako samostatná osoba a potřebuji k sobě někoho.. nejlépe někoho kdo bude ochoten brát vztah jako souznění dvou duší a vzájemné propojení a ne jako povrchní spojení zastřešené pouze přílivem hormonů. Jsem znamení které vyžaduje pozornost a má rád když je někým oceněn, i když by ta osoba byla jenom jedna. Mám pocit, že když se mi nějaká slečna líbí, že to není vzájemné. Mám trochu v tomhle ohledu menší sebevědomí a nevím co dělat, vždy mě mrzí pokud nějaká slečna která se mi líbí věnuje pozornost někomu jinému než mě. Ano je to hlavně problém mého ega. Jsem tak trochu stydlivý a neumím být spontánní při jednání se ženami a příjde mi, že mi tohle taky trochu zavazí při navazování kontaktů. Chtěl bych slyšet od Vás zkušených, duchovně senzibilních lidech, co byste mi doporučili ohledně lásky? Případně nějakou věštbu co mám dělat a kdy mě čeká nová láska? Děkuji vám srdečně za odpovědi
 
Tajra
25.08.19
21:27
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Aby to byla láska musí to obou straně navazovat. Nemůže jen jeden si vybrat, zamilovat se a chtít, aby ta dotyčná osoba ho začala milovat. Musí to být spontální. Jinak nemá cenu o tom druhém uvažovat.
 
Merit
25.10.19
23:41
Reg. před 2016

čus Thule, po letech jsem nahlidla s tim, ze odpovim, protoze "Laska me zajimia" :-), nevim kolik je ti let, jaky jsi znameni, zkusenosti tedy nemas asi zadny, nebo skoro zadny.
promin styl psani, ale takhle to aspon sypu tak nejak z rukavu, snad se tim prokouses a nebudes nastvanej :-)
jsem uz stara raketa a myslim si, ze kazdy si ma prozit to svy, kdyz pred necim utikame, ono nas to stejne potka, kdyz nas to potkat ma :-), ja si neumim predstavit, ze clovek nekoho pozna, padne na zadek, zamiluji se a jsou spolu stastni az do smrti, ziji spolu ve zdravi a v pohode a jsou si verni az za hrob :-), ano, nejsem Rosaminda Pičerová :-D /pisu schvalne zkomelene, nedes se/, takovych paru znam pramalo, stejne NECO resej, musej, protoze proto jsme tu :-), az nebudeme mit co resit, tak uz budeme jinde, prinejmensim mrtvi :-).
normalni mladi lide maji poznavat, vyzkouset co a kdo jim sedi, nebot, jit hned do neceho a vazne, muze znamenat to, ze se a to hlavne chlap, bude citit okolo 30-35roku tak, ze mu ujel vlak :-) a to neni z moji palice.
kdyz se me ptal takhle muj stydlivy kamarad /mame se moc radi/, libila se mu divcina, kterou potkaval obcasne v hospudce, kde sedavali s partou, bacha, neni to alkáč :-), tak mu rikam: "drahy, jdi k ni, kup ji neco dobreho k piti, nenapadne a jemne ji chyt za prdel a rekni ji, ze se ti strasne libi a jsi do ni blazen!. :-D, vykulil oci a rika: "jsi blazen, dostanu facku." a rikam: "to prezijes, ale budes hned vedet, zda je vasniva, ma nadhled, smysl pro humor, umi reagovat" a proc jsem mu to rekla? protoze normalni baba rekne, at tu ruku da dolu, ale pokecat muzou, ale naky techtle ne, mechtle uz vubec TEĎ ne" :-), protoze normalni zena vyciti, ze je stydlivej :-)
zkusi si precist knihu "Mars a Venuše se poznavaji" a urkite si kup i dalsi dily, nebo si to nekde postahuj, na youtube je audiokniha "Muzi jsou z Marsu a zeny z Venuše" a tam pochopis, do ceho jdes :-D, az s nejakou budes :-)

mlady clovek se ma jit nekam pobavit, zatancit si, nekam na koncík, nesedet doma jako backora, tam za nim zadna princezna neprijde :-), nebo jo? :-)

jinak, co se tyce duchovna treba, pokud se bojis, ta energie je citelná, jde z tebe citit na sto honu :-), pro me je strach branou do pekel, zavira nam moznosti, sance, ale neboj, strachy jsem byla v zivote podelana hodnekrat :-D a co? ziju :-)
Jak to mas uvnitr, to zijes navenek, tvoji realitu tvori tve myslenky, emoce, pak to prozijes v realite, kde ti to ostatni nejakym zpusobem zrcadli :-), clovek ceka na nejakou spriznenou dusi cely zivot a ze jsem toho prozila, presto to NEMUSI vyjit :-), ale aspon, ze vim, ze Žofrej existuje :-), ze je galantni, komunikativni, fajn chlap :-), a NEMUSIM s nim byt :-) ..

jako mlady clovek po lasce touzis, ale k tomu patri i naboj, vasen, cit, jak vztah nema šťávu, tim myslim i to eroticky pole, jde pekel, jakmile to ve vztahu je a vytrati se to a jeden strada a druhy ho nevyslisi, jde to do pekel taky, takze zit se s priznenou dusi znamena pojmout i tuto zalezitost a muzeme si hrat na vysoce duchovne zalozeny lidi, ale proste tohle do vztahu patri:-).

ze jsi stydlivej, s tim MUZES neco udelat, v tobe ten "drak" dřímá :-), vetsinou co znam stydlivy lidi, tak jsou v nitru hodne vasnivi, nadchnou se i pro konicky, praci, cokoli, stejne jako pro fyzickou Lasku jako takovou :-), tak se uz prestan bat, ZIJ tu a ted, neboj se odmitnuti, padu, znovu vstanes, zivot jde dal! :-), nebal to, aniz bys to vybalil :-)

mladej jsi ted a zijes a dychas, tak se rozhlidni, pozvi slecnu nekam na vinko, na kavu a nebud upjatej :-) a smej se na ni, na svet, vis jak je krasny, kdyz se muzskej dokaze smat? :-) .. ne druhym, ale klidne i sobe a vtipum :-), kdyz je proste ohnivej :-)

mozna cekas neco, co te ohromi, nejakou bozskou, pamatuj si, pro tebe bozska byt muze, ale budete spolu neco resit :-), ne treba hned, ale jednou k tomu dojde, stastnym te neudela ani partnerka, ani kolo, ani auto, stesti a naplneni MAS V SOBE a pokud nemilujes sebe, tim nemyslim sebelasku "zdravou", tak jak ji chces dostat? to se ma clovek naucit, milovat sebe, udelat si radost /ne marnivost u nakupu/, proste mit se rad, vedet jakou mam cenu, ze neco umim, neco dokazu, ze jsem "kamos", protoze z i z toho vasnivyho vztahu, je-li zdravej, tak proste kamosi budou, partaci :-)

tak se mej krasne, snad jsem te necim nenastvala, drz se a miluj se, neboj se, neni ceho, ZIJ, dejchej a bav se .. protoze zitra muze byt vse jinak, tak si to uzij. cus
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)