English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

4 sny

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

4 sny

Hannah77
23.03.18
15:15
Nereg.

IP: 195.250.152.*
Včera se mi zdáli celkem 4 sny:

1) Byla jsem s taťkou na cyklo zájezdu ve Vietnamu. Bydleli jsme v kempu, kde s námi byli další cestovatelé, kteří se zrovna chystali na výpravu. Balili stany, umývali se, jedli. Jako on není ničím zajímavý, ale musela jsem si říkat "proč zrovna Vietnam? Tam bych v životě nejela. Natož na kola".

2) a 3) Tyto dva spolu souvisí. První začínal v nějaké místnosti, kde jsem byla já, ale věděla jsem že ve vedlejší jsou asi mý kamarádi (prostě někdo) a najednou sem se rozhodla, že se klíčovou dírkou podívám, co se tam děje. Jako kdybych měla tušení, že je zastřelili. Podívala jsem se klíčovou dírkou a najednou jako kdyby mě někdo klíčovou dírkou zastřelil. Pak právě začal druhý sen, kdy jsem šla v našem obývacím pokoji kulhajíc, protože mě střelili do zadnice. Mírně jsem zavadila o koberec, nějak to ustála ale tušila jsem, že se mi rána asi povolila, protože pak jsem seděla na gauči, vedle mě máma a jelikož jsem jakoby cítila pálení v té ráně, tak se jí ptám "neteče mi z té rány krev" a poslední co jsem viděla, byla trocha krve na světlých teplácích.

4) No a ten čtvrtý byl hooodně krátký protože obsahoval jen to, že jsem byla v nějakém trenážeru, kde cvičili takové to závodní automobilové jezdění, respektive jen nějaké nárazy ze strany na stranu. Nebyla jsem to já, kdo v tom trenažéru seděl, ale někoho jsem v něm viděla.

Tak se chci zeptat. Za poslední 3 týdny jsem si užila dost, respektive, za tyhle ty tři týdny jsem fááákt dost unavená. Teď jedu na dovolenou, kde si hodlám odpočinout. Tak se chci zeptat, jestli mi podvědomí vážně dává najevo odpočiň si, neboj se, nic neřeš, nebo je v tom něco víc.

Děkuji :-)
 
Gama
27.03.18
15:41
Reg.4.1.18

Ano, tvoje podvědomí říká správně odpočiň si nebo přijde nemoc.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)