English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.7.2024
Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Kouzlo pro štěstí21.07.24 / Stanicka v Kouzla a magie
Hledám Mistra09.07.24 / Ori Tegmine v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi07.07.24 / Janna v Sny
Hledám Mistra03.07.24 / Eddie Nunez v Kouzla a magie



Stačí věřit a dosáhnete velkých věcí!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Čechov

Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti a vše to je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet jiných.
Další myšlenky

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de



zpět

3 chlapci a autonehoda

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

3 chlapci a autonehoda

TeriS
03.07.15
23:09
Nereg.

IP: 213.168.191.*
Tak jsem měla zase sen, který mě jaksi zajímá...

Viděla jsem, jak se stala autonehoda, do které byli zapleteni 3 chlapci. 2 byli tak ve věku 12-15 let a jeden tak 8-10 let.

Potom jsem už jen viděla jak sedím někde (asi v nemocnici), vedle mně seděli ti dva starší chlapci a koukali jsme na lůžko, kde ležel ten mladší kluk, který byl bohužel mrtvý. Potom jsem jen viděla jak tam plakala (asi) jeho maminka.

Matně si vzpomínám, že jeden ze starších kluků byl blonďák a jméno mu začínalo na písmeno ''D'' dál bohužel už nic nevim. Také musím zmínit, že osobám jsem neviděla do tváře, takže jsem nemohla posoudit zda-li je znám nebo ne. Už jen to, že tam zemřel tak mladý kluk, mě trošičku děsí. Tak jsem zvědavá, co to má znamenat.
 
Dracizena
04.07.15
00:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ode mne nečekej velký výklad, je jednoduchý... modli se za lidi a děti, na které čeká negativní osud na silnicích...
Ámen+ámen+ámen, ať přežijí svou smrt ti, koho stáhla rychlostní černá zóna silnice... a to úplně stačí a vybav si snové lidi, i když jsi jim neviděla do tváře... Pomáhaš jim a jejich andělé pomohou Tobě... a takto to chodí...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Štěstí ze sirek
Staroanglická věštba pro vaše štěstí.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Yes or No Tarot Free Reading:
Yes or No Tarot

MeineMagie.de auf Deutsch:
MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)