English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

španělské př.

U muže a medvěda platí stejné pravidlo. Čím ošklivější, tím hezčí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

27.6.1995 číslo 24.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

27.6.1995 číslo 24.

Fanda24
17.07.18
13:21
Reg.17.7.18

24
Krásný den všem, Jmenuji se František je mi 23 let a velice mě zaujalo toto FORUM - je úžasné jaká mentalita lidí se tu sešla.. jsou tu spiritualní diskuze co mají hlavu a patu a tak jsem neváhal a musel jsem sem napsat. Snad se k tomu co nejvíce lidí vyjádří a co nejrozsáhleji.

V roce 2017 jsem prodělal cosi co doktoři diagnostikovali jako Psychóza - Schizofrenie z marihuany..

Několik týdnů jsem byl doma mimo psal po zdi číselné vzorce a měl pocit že ''okolo mě tančí dvě síly'' Snažil jsem se napsat smysl vesmíru v co nejjasnější větě.. neptejte se mě z čeho všeho sem vycházel.. Šlo převážně o hru se slovy.. Pamatuji si pocity jako že jsem ačkoliv to zní šíleně ''viděl svoji povahu zrcadlově v jiných lidech'' a měl pocit že jsem na něco přišel a díky víře a energii vydanou tomu jsem cosi přivolal do mé reality..

Také jsem měl pocit kde ke mě promlouvaly jakoby dvojsmyslně lidé z televize
nejvíce si pamatuji pořad Tvoje Tvář Má Známý Hlas. Měl jsem pocity že se před mímí oči stříhá video tak aby kontext komentoval to co se okolo mě děje - co dělám.

Nikdo mě nepronásledoval ani neděsil.. jak jsem si hrál pomyslně se silami v pokoji vylekala mě ta ''negativní'' síla a já panikařil ačkoliv mi ublížit nechtěla... vnímal jsem to jako že se mi snaží říct jakoby ''zlo'' muselo existovat pro funkci ''dobra'' ale že i samotné zlo není zlo je to jen něco co samo ''mrzí že je zlý''...

Jestli si to dočetl až sem musí to být pro tebe asi dost silnej šálek kafe.. ale věř mi že vzpomínek z toho mám mnohem víc a BYL BYCH TI nesmírně VDĚČNÝ KDYBY SI MĚ KONTAKTOVAL NA EMAIL bexlybexly@seznam.cz A ŘEKL MI TVŮJ NÁZOR.. pobavili bysme se a řekl bych ti víc..

Dokonce se mi jednou stalo že jsem přerovnával skřín a z repráku u PC slyšel jakoby vytáčení mobilu..
Mám pocit že to bylo před tím vším..

Nějaký čas po tom se mi ještě jednou stala sluchová ''halucinace'' slyšel jsem opravdu člověka co říkal.. Až řeknu tři tak se probudíte.. 1..2..3 a já zakřičel NE !

Nebudu vám popisovat vše už takhle to pro vás musí být sloh kdo by měl zájem at mě kontaktuje na meil mohu zaslat i fota za zdi a z bloků co sem si psal..

Po té co jsem se jedné noci šel podivat na spícího bráchu.. vyběhl na mě přítel mámy já se šíleně lekl vyběhl na chodbu a tukal na sousedy at mi pomůžou..
Zhroutil jsem se.. zavolaly sanitkua převezly mě do Kosmonos do psych Léčebny.

Kde jsem tyto stavy ještě den pocitoval a další den jsem byl zase ''zpět'' ale asi né pro doktori takže jsem si udělal ještě dalších 1měsích a 29 dnů dovolenou :D.

Zezačátku sem chtěl ven pak sem se adaptoval a nakonec poslední měsíc chodil a zbíral ''rozhovory'' s ostatníma pacientama a zkusil je vtáhnout více do reality.. a dařilo se mi to..

Ještě sem zapomněl říct že před celým incidentem jsem bral asi pul roku prášky na úzkost a nejaky depresiva.. ačkoliv sem cejtil že mi to dělá v tělě jen bordel..

Hulil jsem celej život... hodně..

Po propuštění léčebny jsem doslova prášky zahodil a připálil si..
Po roce bez prášků se svým běžným užíváním látek jako je thc kofein cukr nikotin.. Jsem se dostal do fáže kdy CEJTIM že jsem psychicky nejvíce vyrovnanější a intuitivní co jsem kdy byl.
(ANO NENI TO FYZICKY ZDRAVÉ)

Jsem šťastnej dokážu fungovat za každých okolností a získal jsem obrovský nadhled..

Jedna věc ale zůstala..
Jsem si jistý že šlo o něco co prostě doktorům nemá smysl chtít vysvětlit.

Začalo to tehdy když sem sledoval Tvoje tvař má známý hlas.. a zničeho nic tam začaly říkat 24 řikal sem si wtf ?
Nemělo to absolutně pointu... Dnes už to video nemůžu najít jakoby tam řikali něco jiného pokaždý...

Od té doby všude vídám číslo 24 ale opravdu všude stal se z toho symbol pro to že když to zahlídnu dá mi to vždy obrovskou radost.
Situace kdy se mi zobrazuje jsou různé ale je vážně všude ...

Např: příjde zamnou kámoš a řekne hadej kolik stála ata bageta byla ve slevě.
Nevím ? 24 to je levný ne ? Ano to je fajn cena..
Značky Aut, čas, teploty, v tv když se má říct náhodný číslo zvolí se z hromady čísel 24.. apod
Prostě všude to číslo vídám.

Děkuji mockrát že jste to dočetly až sem a koho to zaujalo a nemyslí si že to vše bylo jenom z hulení který provozuji už asi 9 let předtím nikdy nic ted ani sebemnší náznak a to hulím kvantitaivně i kvalitativně víc.. celý incident toho kdy jsem byl ''Mimo'' trval asi týden s tím že ostatní dny jsem byl pořád plně v realitě. To největší trvalo max nejvíc 2 dny.

V9m že je tu hodně lidí co se o toto zajímá zajímá se o rozklad slov a také o numerologii byl bych moc rád kdybyste mi řekli co nejvíc co z hlavy k tomuto tématu dokážete říct popřípadě si dohledat.

František
27.6.1995 čas narození 15:00+-(mohu dohledat)
Středočeský kraj

24 ?
Z celého období jsem schromáždil fotky poznámky a vše co jsem našel.
a snažil se to vše natlouknout do jednoho bloku. kontaktuj mě na email bexlybexly@seznam.cz a mohu ti poslat fotky pro lepší představu kterým směrem se moje myšlení vydávalo..

DĚKUJI MOCKRÁT ZA PŘEČTENÍ TOHOHLE SLOHU. NĚKDY JE ALE I HODNĚ PÍSMENEK MÁLO INFORMACÍ.

Hezký den .
Fanda
 
Fanda24
17.07.18
13:36
Reg.17.7.18

Děkuji všem za vyjádření :) a předem chci poprosit uživatele Dracizena o rozsáhlejší názor tvoje názory zde na foru mě velmi zaujaly a podle mě si možná člověk kdo mi o tomto dokáže říct nejvíc rád bych byl kdyby sme se zkontaktovaly i třeba emailem.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)