English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Tesinka
28.09.22
18:27
Reg.29.3.22

Dobrý den, chtěla bych se Vás dotázat - Já - láska-vztahy. Tato oblast je pro mne palčivé téma, protože jsem dlouho sama. Docela mi to nevadí, ale zkrátka kamarád chybí. Najde se někdo takový ? Nevím, jestli mám zkusit třeba seznamku, to už jsem v minulosti zkoušela, ale nedopadlo to, ale nemám moc příležitostí se někde seznámit a mám obavy, že osud si ani nevšimne, že jsem sama :)

Děkuji pěkně za Váš čas.
Zdraví Tereza, 16/6/1993
 
magictarot
28.09.22
18:37
Reg.28.9.22

Dobrý den, chápu, ale bát se rozhodně nemusíte. Jak jste sama řekla, být sama Vám ani tak moc nevadí. V kartách určitě nějaký nový kamarád je, později z toho může být určitě i něco víc. Musíte být ale trpělivá. Samozřejmě nějakou formu seznamování zkusit můžete, ale buďte opatrná, asi sama víte, jak to na takových seznamkách chodí.
 
Tesinka
29.09.22
06:43
Reg.29.3.22

Dobrý den, velice děkuji za skvělou odpověď.
Chtěla jsem se zeptat, psala jsem si s jedním mužem, vypadalo to dost nadějně, jako kamarádství s ní by to zatím mohlo být myslím fajn, jen se odmlčel a docela mě to mrzí, protože to bylo bez důvodů, ani jsme se nepohádali, ale moc si rozuměli.
Děkuji
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)