English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Tvé srdce ví, jak tě udělat šťastným, tak ho poslouchej.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”


Myšlenky moudrých

Kock

Je velmi prostý recept jak dokázat, aby staré dámy byly roztomilé. Dělejte vše, co si přejí!
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Betulka
29.10.21
17:11
Nereg.

IP: 52.188.165.*
Dobrý den.
Zeptám se na otázku týkající se bydlení.
Odstěhuji se a budu žít sama anebo mě to nečeká a do budoucnosti se spíše jeví více pravděpodobnější žití s partnerem, které zatím nemám. Co prosím radí karty. Stěhovat se nebo to zatím nechat být. Bohužel nejsem spokojená v současném bydlišti kvůli hlučných a nevychovaných sousedů.
Alžběta, 1990
 
Hermit
13.11.21
20:30
Reg.17.7.21

Milá Alžběto,
myslím, že jsem vám už jednou ohledně hlučných sousedů a případného stěhování odpovídala, ale to je vaše věc, jestli se ptáte znova. Já nemám čas a chuť něco hledat.
Karty jsem vytáhla nejdříve, co radí, jestli se teď v nejbližším půl roce stěhovat či ne:
Rytíř Pentaklů - 10/Mincí - 8/Hole... ..
tohle bych popsala stručně: jestli na to máte peníze, dost peněz (stěhování není zadarmo, kauce, přesun... ..atd.) a někoho, kdo vám s tím pomůže, tak to můžete zkusit - hledat nové bydlo. Ta osmička holí je vyloženě aktivní změnová karta... ..
Ale současně mě tu napadá, že jste situaci ještě ani nezačala sondovat, co by to obnášelo, tak si to dejte jako veliký úkol do jara. Ať se neunáhlíte.
Píšete, že nemáte zatím partnera... ..možná toho karty trošku "podsouvají" - hele, pozor, ať samotnou mladou holku někdo neoblbne a není z toho jen finanční ztráta... ..
Takže zatím dělejte jen velmi dobrý průzkmum terénu a šetřete peníze.
Ohledně budoucího vývoje vašeho bydlení máte karty:
9/Mincí - 8/Síla - 7/Mincí... ..
tady jsem kartám "dovolila" výhled do širší budoucnosti, vzhledem k tomu, když zatím radí se stěhovám opatrnost... ..
A jsou to krásné karty, které jasně říkají, že bydlení bude mít a bude to vaše. Že se prostě dostanete ke svému a ve svém.
Tak vám přeji ať to vyjde. Mějte se hezky.
Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)