English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Tvé srdce ví, jak tě udělat šťastným, tak ho poslouchej.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”


Myšlenky moudrých

Kock

Nejlepší způsob, jak si uchovat přátele, je nikdy jim nic nedlužit a nikdy si od nich nic nevypůjčovat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Pajula.pajula
06.10.21
18:59
Nereg.

IP: 103.3.58.*
Dobrý večer paní Hermit.
Prosím, co mě čeká do konce roku v lásce ?
Jsem dlouho sama, jestli se něco změní ?
Snažím se na sobě pracovat, ale smutky jsou a hlava někdy pracuje více než srdíčko ... děkuji

Pavlína, narozená - 18.8.1978
 
Hermit
08.10.21
20:39
Reg.17.7.21

Milá Pavlíno,
karty jsem vytáhla:
Král Pohárů - 10/Hole - 13/Smrt - 3/Disků... .
Muž tu opravdu je a hned v první pozici, ten král... takže soudím, že určitě někoho potkáte. Bude to velmi citlivý a citový člověk, možná i dost nepraktickým nebo nesmělý... .Druhá karta ukazuje, že postup toho seznamování bude záležet hlavně na vás, bude to pomalé oťukávání, váhání asi na obou stranách, současně vás bude velmi zaměstnávat "běžný život", možné jsou i zvýšené pracovní nároky... ..Zřejmě nebudete mít na sebe dostatek času, jak byste si přáli. DO této známosti budete vnášet ještě své "staré" zablokované myšlení (proč jsem sama, to musí vyjít... ..). Ale karta smrt, která není žádné umrtí, ale ukončení jedné životní etapy a znovuzrození se pro něco nového, tuto počáteční zdráhavost ukončí.
Trojka disků pak ukazuje, že se to mezi vámi srovná, ty počáteční zmatky a obavy. Takže známost bude jistě pokračovat dále.
Přeji vám, ať jste spokojená
Zdraví Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)