English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



N1kka
21.08.21
08:57
Reg. před 2016

Prajem krásny, dobrý deň.
Poslednú dobu mi začalo akokeby dunieť v uchu, su to skôr hlbokejšie tony, dnunieva mi tam sem tam z času na čas, vždy mi to zatial prešlo potom po nejakom čase sa to zase vráti. S čím by to mohlo súvisieť?Dakujem veľmi pekne.

S pozdravom Monika.(30.12.1983)
 
Hermit
22.08.21
20:36
Reg.17.7.21

Milá Moniko, tak to je tedy zapeklitý dotaz!
Ale zkusíme, co na to klasický R/W tarot:
Velekněz - Viselec - Blázen... ..
moje shrnutí těchto tří karet by mohlo být asi takto:
Viselec naznačuje, že v uchu mohlo dojít k nějaké "ucpávce", něco tam stagnuje - je tam něco, co tam nemá být - a na fyzické úrovni klidně zárodek infekce z koupání, "výpotek" mazu, odumřelé kožní buŇky... ..Poloha viselce také může naznačovat, že jste si podráždila vnitřní ucho - takové to centrum rovnováhy a vnímání těla - něco o tom vím, protože jsem to zažila... ... rozdráždila mi to motorová sekačka... ..Na to je jedině lékař - ten s vámi provede pár cviků a zjistí, jak na to jste. Současně se podívá dovnitř.
Blázen - rozhodně s ničím neexperimentujte, nějaký česnek... ..vodka... ..NIC takového. S důvěrou s svěřte lékaři.
Tolik k fyzické úrovni.
Na astrální úrovni těla to může být nedostatek tolerance, letité spory o zásadní životní směřování, o životní styl... ..nebo si necháváte pravidelně "vyčinit" a nějakého samozvaného "všeználka"... ... a už toho máte dost.
Každopádně k lékaři na ORL, nečekat na další víkend, já tam čekala jednou 3,5 hodiny s uchem a lezla jsem po zdi... ..
Přeji vám, ať se to vyléčí.
Hermit
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)