English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Maci17
27.03.21
13:20
Reg.1.4.22

Dobry den. Vrati se ke mne byvaly partner? Byla jsem vedle nej poprve v zivote opravdu stastna a citila to ze s timto clovekem chci zestarnout..Pokazily to moje deprese, mozna on nebyl na 100% pripraveny na neco tak velkeho.. Ja Martina 3.6.88 9:30 on Milan 12.12.85 22:45
Mnohokrat dekuji.. Odpoved klidne na mail.
 
Daniella Of Cat Tarot
31.03.21
12:56
Reg.18.9.20

Milá Martino,
numerologicky zde nyní nemáte špatné předpoklady. Je ale velmi důležité co opravdu chcete a čemu ve vztahu věříte. Tzn. že pokud je jeden přesvědčený, že vztah nechce, bude se to těžko řešit. Cesta by vedla přes naslouchání, pochopení, komunikaci, přes stabilizaci a ukotvení vztahu. V číslech se mi odráží i ta narušená psychika.
S láskou Daniella

P.S. Pokud byste potřebovala poradit nebo rozebrat situaci více, můžete mne kontaktovat na numerologievztahu@seznam.cz s heslem Věštírna
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)