English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Timous2
05.06.19
18:37
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,paní Nino

chci se prosím zeptat na mého pejska Bena (narozen 14.11. 2016),jaká je situace? Pan Koník mi udělal pro pejska rituál,který stále trvá, Pejsek se mi ztratil - já ho našla v útulku Mělník,kde teď už není.
Já Ivana jsem narozena 20.7.1963. Požádala jsem o pomoc Policii Mělník - včerejší výsledek,že jsem se spletla a jedná se o jiného psa.

To si nemyslím, jen nevím,co dál... .Děkuji za Vaši pomoc. Ivana
 
Ben
07.06.19
19:42
Nereg.

IP: 95.103.16.*
Prosím mohu se zeptat když jste pejska našla v útulku tak proč jste si ho nevzala domů?
 
Timous2
07.06.19
21:33
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý večer,paní Nino

ono to je trochu komplikované. Já ho našla až po dlouhé době,asi už u někoho byl,pak si myslím,že se dostal opět do útulku. Já tam hned jet nemohla a když jsem tam byla tak si myslím,že ho zapřeli a už to řeším s útulkem rok,dělají jako kdybych nebyla a asi ho zase někomu slíbili. Řešila jsem to teď i s policií a řekli,že je to pro ně skončené,že to není on,že byli v útulku,nevím,co jim tam zase řekli. Pan Koník mi předtím udělal rituál a Beník se po třech dnech objevil v tom útulku a nedávno mi udělal ještě další rituál,říkal,že tam bude mít pejsek nějaké změny,možná se mnou. On byl takový malý závislák.ale ted už je dospělý. Stále ho hledám a myslím,že jsem na správné stopě.Věřím,že ho najdu...
 
Dotaz-Beník
07.06.19
22:46
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Dobrý večer, také trochu sleduji ten váš příběh s Beníkem a přála bych vám,aby jste ho našla.Omlouvám se,že vám do toho vstupuji,ale vy jste opravdu věděla nebo viděla,že je v tom útulku? Musel přece na vás pejsek nějak pozitivně reagovat, musel vás poznat.Proč ho tedy útulek zapřel, myslela jsem,že jim jde o to,aby zvířátko netrpělo a dostalo dobrého majitele a zvláště ještě když se najde jeho první majitel a chce ho.
 
Timous2
08.06.19
07:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,paní Nino

na začátku všeho je můj přítel,který mi ho kamsi odvezl,protože byl Beník malý a zlobil,ale znám oba rodiče jsou to zlatí psy. Oba na sebe žárlili,jak říkal pan Koník,jsou oba stejní,dominantní,nechtějí ustoupit. Mají stejný ascendent-stačilo by jen se tolerovat.

Napsala jsem tehdy panu Koníkovi,ten mi udělal rituál pro Bena a za 3 dny se Ben objevil v útulku. Nemohla jsem tomu uvěřit-už jsem napsala okolo 80 emailů,všude možně a nemohla ho najít...

Vypadá to,že se s útulkem domluvili,dali jim asi peníze ještě s kamarádem (bývalý psovod),tam je skryté nějaké tajemství. Beník je pěkný kříženec,to jsme měli vždycky,že se lidé ptali na rasu a přitom je to obyčejný "Vořech". Útulek dodržel danou dobu - 4.měsíce,mne ignorují celý rok,co se snažím a pejska někomu dali. Má opět nového majitele... Ani bych se nedivila,kdyby ho měli nějací brigádníci,nebo tak z útulku,když to tak pozoruji,že za všemi daty v inzerci a nesmyslnými zápisy (jednou pes,pak zase fena,pak je mu 8 let,pak zase 3 roky) stojí brigádníci. Pletou se moc často. Já jsem Benovi nic neudělala,měli jsme ho od 5.týdnů a vybíral ho přítel. Tak netuším,proč ze mne pořád dělají tzv. "Blbce". Děkuji a zdravím Vás,paní Nino. Iva K.(Timous2)
 
Dotaz-Beník
08.06.19
07:55
Nereg.

IP: 89.177.201.*
Dobrý den p.Ivo, měla jsem na vás dotaz včera ve 22.46,ale nejsem Nina ani kartářka, jenom mě váš příběh zaujal i dojal.Jak píšete, je to hodně zamotané.Přemýšlela jsem,jestli bych třeba na něco nepřišla,nebo tady někdo na poradně,na nějaký způsob,jak Beníka najít. Co třeba,nemá ho třeba někdo na zahrádce na hlídání,nejsou tam u vás zahrádkářské kolonie? Nebo co vyvěsit nějaké letáky,mohl by někdo zareagovat. Každopádně vám přeji,aby vše dobře dopadlo.Zdraví Jana.
 
pro Janičku
08.06.19
09:25
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Děkuji za podporu.
 
prosím paní Ninu
08.06.19
09:27
Nereg.

IP: 178.255.168.*
děkuji Iva
 

oi
08.06.19
10:17
Nereg.

IP: 79.141.255.*
Dobry den vratime se k sobe 18.9.1982 a 22.8.1985
 
Ben
08.06.19
12:45
Nereg.

IP: 95.103.16.*
Dobrý den paní Ivo ani ja nejsem kartářka Nina sleduji váš příběh s Benem nebo mě sa zase stratil kocourek a také pan Konik mi dělal ba něho rituál.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)