English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Tvé srdce ví, jak tě udělat šťastným, tak ho poslouchej.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Vše negativní ode mě samo odejde. ”


Myšlenky moudrých

Stendhal

Není třeba pouze nechovat nedůvěru, nýbrž je nutno mít přímo nechuť k nedůvěře... odhodlanou vzdornost proti náhodám života.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Ella17
18.10.18
14:29
Reg. před 2016

Dobrý den, moc potřebuji vědět co mám dělat. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a v práci se mi vůbec nelíbí. Měla bych to tam ještě zkusit nebo mám hledat něco jiného? A pokud bych měla hledat novou práci - podaří se mi to v brzké době? Moc Vám děkuji. Já 19.7.1977.
 
Koník
18.10.18
14:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, máte teď Venuši přímo na Uranu, Uran je planeta změn, nutkání ke změnám, zvratů, šoků a touhu něco udělát jinak, doporučuji pár dnů potkat, a přejde to, maté také Neptun v kvadratuře na své nativní postavení, potká to každého člověka od 40 let, mnohdy přichází různé pocity zmaru a nespokojenosti, pokud znáte čas narození, podíval bych se na oblasti.
 
Ella17
18.10.18
14:48
Reg. před 2016

Moc Vám děkuji. Přesný čas narození nevím. Vím jen že to bylo večer. Někdymezi 20 až 23.hod. Jde mi tedy o to, zda tato práce je "ta pravá" nebo ne. Vstávám v 1:45hod a dojizdim. Jsem vyčerpaná a nenaplnuje mě to. Nebo zda se objeví něco vhodnějšiho. Strašně vám děkuji.
 
Koník
18.10.18
15:05
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano rozumím, doporučuji případnou změnu již teď ke konci měsíce kdy vám tranzitni Slunce půjde přes Uran a Jupiter bude v trigonu na Slunce nativní, je to v podstatě dokonalé postavení pro úspěšnou změnu.
 
Ella17
18.10.18
15:14
Reg. před 2016

Moc děkuji. Zatím se mi všechny vaše výklady vyplnily. Snad se mi výplní i toto a brzo se objeví výhodnější nabídka práce. Snad ji co nejdříve objevím. Děkuji vám.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)