English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Kvetoslava
11.08.18
08:53
Reg.9.2.18

Dobre rano pan konik Chcem sa spitat Na financie kedy sa mi Bude darit 18.12.1978 a mandzelovi vi 31.12.1979 a o pracu v nemecku Bude tam dobre a alebo Nie
 
Koník
11.08.18
09:13
Reg.7.6.18

Dobrý den, oboum vám Saturn trochu blokuje, vám Mars energii a Manželovi Slunce, nicméně Manžel má dobře aspektovaný Jupiter na Mars, takže mu pomůže a Saturn při přechodu přes Slunce značí že bude hodně práce, což je v podstatě dobré. Vy máte Jupiter na Venuší, blíží se k Uranu, v sextilu na Pluto, ale Venuše se Sluncem je teď trochu v napětí, finančně by to neměli dělat problémy, přesto od Podzimu až se uvolní Saturn z Marsu vsechno půjde lépe.
 
Kvetoslava
11.08.18
09:20
Reg.9.2.18

Tagze praca v nemecku vide mandzelovi a Mne ne az Na pozim Tak tomu mám rozumiet
 
Koník
11.08.18
09:23
Reg.7.6.18

Dobrý den, nenapsal jsem že vám ne, ale že na Podzim to bude lepší, máte mnoho šancí už teď, takže pozitivně vpřed.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)