English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 6.5.2024
Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Věta: „Můžeme zůstat kamarádi.“ je jako: „Umřel ti pes, ale můžes si ho nechat..“
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má situace se zlepší. ”


Myšlenky moudrých

Šalda

Umění lásky jest uměním do slova a do písmene a jako každé jiné umění má svoje větší a menší talenty i svoje génie.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



VeronikV
18.07.18
15:35
Reg.25.1.18

Dobrý den, moc vás prosím. Podíváte se mi na můj vztah s mým otcem. On 30.5.1958 a já 22.10.1982. dekuji
 
Koník
18.07.18
16:22
Reg.7.6.18

Dobrý den, je tam specifický druh zodpovědnosti, neb Saturn dává sílu Venuši i Luně, je tam hluboký vztah, Pluto Venuše jsou naproti sobě, plus Luna Slunce, ale energie od Marsu je dost agresivní, a může docházet ke sporům, je tu z vaší strany proti otci rebelantsví, Uran proti Slunci, ale i jakési porozumění z Otcovi strany, je třeba se soustředit na konjunkci Saturn Mars, který podporuje, správný druh energie a tedy si vycházet vstříc.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)