English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 4.5.2024
Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Lalule
15.07.18
09:52
Reg.25.3.18

Mám ted za sebou pro mě těžké období, nedaří se mi dát svůj život po rozchodu zase dohromady. Jak dlouho toto období potrvá? Co mám udělat pro urychlení uzdravování srdce? Kdy konečně potkám někoho, díky kterému na svého bývalého, kterého pořád miluju, zapomenu? Nebo je možnost že se k sobě vrátíme? Vím mám hodně otázek, ale stačí mi odpovědět jen na jednu z nich. Děkuji já 13.4.1995
 
Koník
16.07.18
08:31
Reg.7.6.18

Dobrý den, dobrá zpráva je že stačí být naladěna a otevřená vůči vztahům, neb Pluto vám dělá a ještě dlouho bude dělat sextil na Venuši a Saturn, Dlouho vám však také ještě půjde Neptun a tím že jde přes Saturn, může narušit nějaké staré struktury, aby přišly nové,takže přijímejte transformace s pozitivni náladou.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)